eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TRT "Taraflı,Radyo Televizyon kurumu"

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2011 saat 18:56
Alıntı yapılan AhmetTarik

Pankart yapalım düzenli olarak açalım:

İstanbul Takımları TRT'de İzlenir!

Aynen süper pankart olur.
Yukarı
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: eses
  Alıntı eskisehirrrrr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2011 saat 19:57
Alıntı yapılan champions26

Çok mantıklı !
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!
Yukarı
umtuzr Liste gör
Yazar

ÜMİT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı umtuzr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2011 saat 23:10
açığın önüne asılsın bu pankart tam ortaya
hatta bütün anadolu takımları asmalı bu pankartı

BURASI HERYER DEĞİLLL.........
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2011 saat 23:23
Alıntı yapılan champions26

kesinlikle yapıulması lazım pankartın diğer takımlarda tepki göstermeli pazar akşamı delirttiler artık özetleri internetten seyrediyorum ben abakmıyorum trt istanbul televizyonu naa adamlar iyice azıttı alex denen adamı göstermişler 1 saat federasyon yanlış yaptı lig statüsünü bu yıl istanbul takımları kendi aralarında maçlarını yapacaklardı anadolu ayrı anadolu takımları üçüncü sınıf ise ne işleri var istanbulluların içide
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2011 saat 23:26
Alıntı yapılan Subzero

Yukarıda da yazmıştım. Bu eylem birkaç anadolu kulübünün tribünleri arasında örgütlenilip yapılırsa işte o zaman etkili olur. Bu noktada da iş tribün liderlerine düşüyor biraz.
evet doğru öncelikle bursa ile görüşmeli ankara takımları samsun kayseri antalya bunlarda tepkili olmalılar
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2011 saat 23:32
trtde değil de demin ntvsporda rıdvan dilmen adındaki yorumcu ısrarla fenerbahçenin cuma günü maç yapacağını fenerli futbolcuların sakatlanabileceğini söyledi.Bununda fenerli topçuları zorlayacağını vb yorumlarda bulundu ısrarla.Peki rıdvan dilmen fenerin cuma oynayacağı rakibi de bugün maç yaptı.fener bugün fikstür yoğunluğu nedeniyle zorlanmış? fener 4 gün dinlenip çıktı bu gece oynadıkları rakibi manisa ise 3 gün dinlenip çıkmıştı 10 kişi kalmasına rağmen çok iyi mücadele etti.Sözün kısası diyeceğim hep fener hep gs hep bjk gözlüğü ile bakın hiç diğer takımlar da aynı mağduriyeti yaşıyor mu hiiiç önemli değil o nede olsa.
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
Yer: Eskişehir
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2011 saat 23:53
Spor programlarında sözde büyükler "ana yemek", diğerleri de "meze"!...
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
yassax Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Eskişehir
  Alıntı yassax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2011 saat 23:57
Alıntı yapılan ŞenolESES

LOLBüyüksün  RTETFF Clap
Sen daha büyüksün Şenoleses:)
Yukarı
uğur.. Liste gör
Yazar

Uğur
  Alıntı uğur.. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2011 saat 23:58
Az önce eve gelince özetlere bakıyım diye tv yi açtım.. Futbol ateşi programı vardı trt spordu yanlış hatırlamıyorsam.. Ali Ece adlı birisi var, bu aralar sıkça görür oldum kendisini.. Bilica yla ilgili birşeyler anlatırken üç büyük ya da dört büyük gibi zırvalıklar yerine beş şampiyonluk yaşamış takım diye bir ifade kullandı beşiktaşlı olmasına rağmen.. Bu adam birçok spor yazarı-yorumcusu geçinen kişilerden daha fazla bilgili yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere ve dinlenilmesi gerçekten keyifli bir adam Avrupa'dan Futbol programında falan da görmüştüm kendisini.. Benim gördüğüm ender 'futbol' konuşan adamlardan birisi.. Tavsiye ederim..

Spor programlarına genel olarak bir Anadolu hareketi başlatma konusuna da tamamen katılıyorum artık bir şekilde tepki konulmalı, bizi sadece figüran olarak görmeye çalışanlara karşı..
Yukarı
eevsen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

engin
  Alıntı eevsen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2011 saat 04:17
ben spor programlarını hiç izlemiyorum maç özetlerini facebook tan izleyip geçiyorum o yüzdem trt taraflı mı değil mi bilmiyorum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır