eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 99>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
Online Durum: Offline
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2011 saat 00:55
Bozüyüksporumuzun yeni transferi eski galatasaraylı VOLKAN ARSLAN
Bozüyüksporumuzun yeni transferi SARDAR SAMATYALI gecen sezon göztepe forması ile şampiyonluk yaşadı..
Bozüyüksporumuzun yeni transferi ESER YAĞMUR eski beşiktaşlı..
O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2011 saat 01:42
Volkan arslan transferi biraz marka için olmuş sanırım adam kaç yaşına gelmiş :)) orduda oynamış en son..Serdar Samatyalı iyi transfer..Eser yağmur hakkında pek bilgim yok ama bursaspor beşiktaş konyaspor gibi takımlarda oynamış iş yapar gibi..

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2011 saat 02:31
Bizim Cemal ve Hannover'den alınan Serdar'da Bozüyük'e gidecek deniliyordu varmı bu konuda gelişmeler . 
Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 00:18
Abdullah Cemal KÜÇÜKYILMAZ'dan bahsediyorsan abicim gelmişti bi kaç antremana çıktı ama bu aralar gelen giden çok oldu takıma gelen oyuncular başka takımlara yollandır.Cemal'de geri gitti diye biliyorum.Serdar hakkında bir bilgim yok Başkanımız Doğuş ÜNERAL'ın yaptığı açıklamaya göre şuanki mevcut kadroya 2 takviye Eskişehirspor'dan yapılcak dedi.Belki 2 oyuncudan 1i Serdar olabilir..

Yukarı
ESESiM026 Liste gör
Deneyimli Yazar

nafız
  Alıntı ESESiM026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 09:27
bozüyük ve kasımpasa kardeşimizdir  bu böyle biline baskada kardeş olmaz bize
ESESIM SADECE SEN VARSIN
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 10:38
Alıntı yapılan ESESiM026

bozüyük ve kasımpasa kardeşimizdir  bu böyle biline baskada kardeş olmaz bize
Bozüyük'e kardeş demek pek uygun düşmüyor bence. Bozüyük'e ayrı bir takım mualamesi yapmış oluruz, bence ayrı değil içimizde bir takım. Tabi Eskişehirspor'un yeri başkadır kalbimizde ama ben Bozüyük'e bir yerel takımımızmış gibi bakıyorum ayrı bir takımmış gibi değil.
Her zaman her yerde
Yukarı
moveklor 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can
Yer: Yugoslavya
  Alıntı moveklor 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 14:16
Bozüyükten her geçişte yol üstündeki ESES kırathanesini gördükçe, arabaların içindeki ESES kaşkollarını, camlardaki stickerları gördükçe,ucra köşedeki kahvelerde bile duvarda atkımızı gördükçe gururlanıyorum ve daha bi ayrı seviyorum Bozüyüğü.Umarım bu sezonki yeni transferlerimiz hem Eskişehirsporumuza hem Bozüyüksporumuza hayırlı uğurlu olur.
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ömer_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 18:01
Alıntı yapılan moveklor 26

Bozüyükten her geçişte yol üstündeki ESES kırathanesini gördükçe, arabaların içindeki ESES kaşkollarını, camlardaki stickerları gördükçe,ucra köşedeki kahvelerde bile duvarda atkımızı gördükçe gururlanıyorum ve daha bi ayrı seviyorum Bozüyüğü.Umarım bu sezonki yeni transferlerimiz hem Eskişehirsporumuza hem Bozüyüksporumuza hayırlı uğurlu olur.

Katılıyorum.Aslında ben de Bozüyük'lü sayılırım.Orada çok akrabam, arkadaşım var.Her ne kadar 3 büzüklerden birini tutsalar da ESES'i de çok sayıp severler.Beni her gördüklerinde uzun uzun ESES hakkında sohbet ederiz.Cadde üzerindeki ESES kıraathanesinde çok oyun oynadık çayını içtik.Keşke bu sene Bank Asya'ya çıksalar da halk da takıma daha bi sahip çıksa...Başarılar BOZ BOZ.......
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı memciko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2011 saat 08:12
dünkü maçda ben bozüyüksporu beğendiğimi söyleyebilirim.Bu şekil pozitif futbolu ligdede oynarsa şampiyonluğa oynayacak güçte.
Yukarı
eses4579 Liste gör
Yazar

ahmet yıldız
Yer: eskişehir
  Alıntı eses4579 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2011 saat 11:53

Alıntı yapılan sedefes

Bozüyüksporu kardeş diyoruz ama icraatta sıfırlar es es e sırtını dönen bir takım.şahsen ben hiç ilgilenmiyorum artık ..inşallah düşmezler ama .seneye büyük ihtimal düşeceklerdir...
kardeş takıntılısın herhalde bozuyuk degilde çemizkezekmi kardeş kulubumuz olacak madem düşecek diyosun elinde on tane futbolcu var oynatmadıgın ver onları bozuyukde gelsin bankasya ya unuttunuzmu alt liglerde ege takımlarının birlik olup bize kök söktürdüklerini
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 99>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır