eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Milan İşbirliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2010 saat 18:55
Alıntı yapılan scetintas

Milan'lı yöneticiler geldiler,tesislerimizi gezdiler;"biz böyle tesisleri avrupa'da bile görmedik" dediler ve gittiler...Smile
.
.
Gerçekmi bu, hakikaten?
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2010 saat 19:03

sence gerçekmi sedat abi bi düşün LOLLOLLOL

MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 03:06
milanla işbirliğinin tam zamanı.ronaldinho milan tarafından gözden çıkarılmış ve brezilyanın sıradan bir takımına gideceği söyleniyor.yani hazır kardeş bulmuşken ronaldinhoyu kardeşimiz bize verse.bunu aslında yarı şaka yarı ciddi yazıyorum,brezilya takımıda ronaldinhoya değerini veremeyecektir ama onun vereceği paranın biraz üstüne avrupada kalması türkiyeye eskişehire gelmesi için ikna edilebilir.bu bize oldukça pahalıya patlar ama bir 8 trilyonda ronaldinhoya verilebilir.büyük düşünmek böyle olur.
Yukarı
kkpitna Liste gör
Yazar

sinan meşe
Yer: bozüyük
  Alıntı kkpitna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 08:34
Alıntı yapılan eskişimşek65

milanla işbirliğinin tam zamanı.ronaldinho milan tarafından gözden çıkarılmış ve brezilyanın sıradan bir takımına gideceği söyleniyor.yani hazır kardeş bulmuşken ronaldinhoyu kardeşimiz bize verse.bunu aslında yarı şaka yarı ciddi yazıyorum,brezilya takımıda ronaldinhoya değerini veremeyecektir ama onun vereceği paranın biraz üstüne avrupada kalması türkiyeye eskişehire gelmesi için ikna edilebilir.bu bize oldukça pahalıya patlar ama bir 8 trilyonda ronaldinhoya verilebilir.büyük düşünmek böyle olur.

Bence ronaldinyonun paraya ihtiyacı yok. Oda hemen hemen her birazilyalı gibi ülkesine gidip orada futbola başladıgı kulupte futbolu bırakmak istiyo bence...
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 11:54
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan turşucu hurşit

Ben şu anda Milano'da okumaktayım.

Forum'dan biri vasıtasıyla bu organizasyonda gönüllü olarak çalışabileceğimi, yazışmalarda yardımcı olabileceğimi ve hatta alt yapı da scout bile olabileceğimi söyledim. Fakat bana herhangi bir geri dönüş olmadı.
Koçum burdaki sanal kahramanlar Halil başkanı,Bülent hocayı eleştirmekle meşkuller.Senin önerdiğin ESES hayırına işlerle uğraşacak zamanları yok.Maksatları başarıya koşan arabanın tekerine çomak sokmak.Yani maksatları üzüm yemek değil bağcıyı döğmek.
Büyük Başkan şakşakşak diyelim o zaman.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
can uçar Liste gör
Deneyimli Yazar

CAN UÇAR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı can uçar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 12:05
suriyeden,ıraktan bi takım gelse sizle kardeş takım olmak istiyoruz dese : hayırmı dicez....milan kardeşliği böyle bişey....kardeş olduk bitti....hepsi bu.
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 12:36
Alıntı yapılan can uçar

suriyeden,ıraktan bi takım gelse sizle kardeş takım olmak istiyoruz dese : hayırmı dicez....milan kardeşliği böyle bişey....kardeş olduk bitti....hepsi bu.
Olur mu hiç öyle şey hocam? Eleştiri yapıp da tekere çomak sokmayalım lütfen. Büyük başkan oley (!)
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
hickmath Liste gör
Deneyimli Yazar

Hikmet
Yer: İstanbul
  Alıntı hickmath Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2011 saat 23:22
Bence biz Gençlerbirliği ve Gaziantepspor'la da kardeş olalım, ne de olsa renklerimiz aynı değil mi?
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2011 saat 23:51
Bu Milan kardeşliği safsatasının koca bir yalan olduğunu düşünüyorum.Hemde en başından beri...
Yukarı
majiskül Liste gör
Deneyimli Yazar

Yunus Emre
Yer: Ankara
  Alıntı majiskül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2011 saat 00:02
ronaldınho galatasaraya transfer olmus haberı duydum bır galatasaraylı arkadasım soyledı gercek mı bılen var mı eger oyleyse neden bız alamadık?
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,470 saniyede hazırlanmıştır