eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ EStiklal Yürüyüşü 19.12.2010 PAZAR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 44>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 14:48
BİZ ESES AİLESİYİZ...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
volkanson2 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı volkanson2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 14:52
Bu Büyük Taraftara Şampiyonluk yakışır.
zaman zaman değil her zaman ES ES'li
Yukarı
esmet Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
Yer: ist/esk
  Alıntı esmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 14:52

Selahattin Abi:Yürüyüş esnasında çiçek pasajında arkadaşları görünce şahsım adına yadırgadım içlerinde kim vardı yoktu dikkatlice bakmadım bile...Yoksa benim alkol alan kimseyle ne sorunum olsun...Sadece o esnada birlikte olmak bence çok daha güzel olurdu...

seninle açtım gözlerimi...
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 14:54
selahattin abi;bu cevapları orda bulunan her bir abim ve kardeşim için yazıyorum... orada bulunan herkes eskişehirspor a ve eskişehirspor tribünlerine yıllarını vermiş insanlar,bu işin vakitini ve nakitini düşünmeden harcayan insanlar... o insanlara ŞAŞKIN sıfatını takmak,o insanları tanımamaktır diye düşünüyorum...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
  Alıntı eskioğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 14:55

Yönetim Kurulumuz,Bu yürüşte emeği olan başta BKŞ,Bandoeses olmak üzere tüm taraftarlamızı manevi olarak hatırlamalıdır.Bu bugünün anısı olan bir plaket olabilir.Hatta bu plaket Kasımpaşalı kardeşlerimizi temsilen onların taraftar liderlerine de verilmelidir.İnsan böyle bir takımı tutmalı ve insanın böyle sağlam kardeşleri olmalı.Ne mutlu ki Eskişehirliyim.

Bir de bu üç haydutlar,Anadolumun diğer şehirlerinde çocukları kandırıp kendilerine taraftar sağlarken,Esesim orada kendi çocuklarının gönüllerine taht kuruyor.Hemde açık açık hemde hile hurda olmadan, medya  zorlaması olmadan..Eminim ki dün orada olup bu taraftarı seyreden,hayatında Eskişehiri hiç görmemiş o insanların,o çocukların yüreğinde karakızıl sevdanın kıvılcımları belirdi.Düşünenlerin,organize edenlerin ve orada olan o sanşlı taraftarlarımın  ve Kasımpaşalı kardeşlerimizin yüreklerine sağlık.Bir kez daha armamızla gurur duyduk,kardeşlerimizle gurur duyduk...
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 14:57
Alıntı yapılan Baba

BİZ ESES AİLESİYİZ...

Alper bey, Habertürk Canlı yayın görüntülerini de izlemek isteriz. :)
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 15:02

Beyler 10 numara iş yaptık, çok çok afedersiniz hassas bir yerimizi oturur pozisyonda kendi haline bırakarakLOL şunun tadını çıkaralım. Ya ben bugün işe gitmedim, oturdum içiyorumLOL Canlar, babalar, gönüldaşlar, ya bir kortej yaptık akla ziyan.... 3-4 bin ES ES ya millet mal oldu ,dondu kaldı, EStiklal bizi izledi... BandoESES, Estiklal'den Türkiye'ye "Varım" dedi. WinkBütün gruplarımız, Marmara'daki tüm kent oluşumlarımız beyler piyasanın aq... Abicim bunu Estanbul'da bir Trabzon yapar bir de biz yaptık. WinkBursa şampiyon olduğunda yapamadı. Geçen yıl İBB maçına 30 bin kişi geldi, yapamadı.
ESKİŞEHİR TARAFTARI BİZ VARIZ! dedi mi, dedi... Şükürler olsun Allah utandırmadı... Beyler alın buz gibi biranızı için ESES aşkına...Wink (Görüntüleri alıp, paylaşacağız)
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
besyo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ceylan
Yer: Esk.
  Alıntı besyo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 15:05

Boşuna dememiş atalarımız alkol bütün kötülüklerin anasıdır diye Big%20smile Şaka bir tarafa, gelebilsek % 99 Şaşkın olacakmışız...

Hepimiz ŞAŞKINIZ...
'Meftunuyuz Hayranıyız '
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 15:06
Anlatılmaz yaşanır dün orda olan bütün kardeşlerimize teşekkür ederim...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Yer: Turkey
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 15:22
  Görüşlerimizi kırıcı olmayan sözlerle ortaya koyalım.Bazı tepkiler amacını aşabiliyor."Sanal taraftarlık" ünvanı da heves kırıcı ve itici bir ifade olmuştur.Taraftarı çeşitli sıfatlarla sınıflandırırsak ilgi ve dayanışma azalmaya başlar.Dünkü maça gelen ve bu sanal ortamda dolaşan insanların forumda yazı yazmaları zorunlu değildir.Dostluk ve Barış adına verdikleri mesajlarda da herhangi bir kişisel çıkarları yoktur.Siz gerçeği temsil edin..Biz sanal olarak kalalım..Ama Dostlukları yaşatalım...
Ateş Ülker
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 44>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,468 saniyede hazırlanmıştır