eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ EStiklal Yürüyüşü 19.12.2010 PAZAR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 44>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 23:10
VARLIĞINIZ YETER, AYAKLARINIZA, CİĞERLERİNİZE SAĞLIK KKŞ...ClapClapClapClap
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 00:05
çok güzel bir gündü, ayrıca yenmemizde mutluluğumuzu katladı. TKŞ olarak ordaydık
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 00:09
Ayhan ağabeyle, Ali Rıza ağabeyle kucaklaştık; panik haldeydim seni göremedim, bir dahakine artık Erginim...Wink

BANDOESES'in A MİLLİ FUTBOL ile BASKETBOL MİLLİ TAKIMLARIMIZIN MAÇLARINDA TRİBÜNDE OLMASI NASIL OLUR? TABİİ FEDERASYONUN MİSAFİRLERİ OLARAK...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 00:11
Bugünki Eskisehirli olmanin gururunu yasatan yürüyüse, fikren sebep olanlara ,fiilen katilanlara ve manen destekleyen herkese bir kez daha tesekkür ederim...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 00:16
Alıntı yapılan Baba

Ayhan ağabeyle, Ali Rıza ağabeyle kucaklaştık; panik haldeydim seni göremedim, bir dahakine artık Erginim...Wink

BANDOESES'in A MİLLİ FUTBOL ile BASKETBOL MİLLİ TAKIMLARIMIZIN MAÇLARINDA TRİBÜNDE OLMASI NASIL OLUR? TABİİ FEDERASYONUN MİSAFİRLERİ OLARAK...

inşallah alper abi artık belediye ya da cincon maçına diyelim o zaman :)
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 00:42
Alıntı yapılan khan

Gösterdikleri üstün gayret sayesinde BKŞ'yi kutlarım.Böylesine güzel bir günde orada olmaktan gurur duyduk.Anlatılmaz yaşanır cinstendi.Kasımpaşa ve Eskişehirspor taraftarlarının günüydü.Emeği geçen herkese teşekkürler.

Abi, ne sizinle ne de ARC ve Ayhan Abilerimle görüşememiş olmanın getirdiği üzüntünün yanında, bunun yürüyüş organizasyonunun telaşından olması yüzümü güldürüyor... Alnımızın akıyla çıktık ya, başka da bişey istemem... Her ne kadar görüşememiş olsak da orada omuz omuza yürümek paha biçilemez bir duyguydu
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 01:46
Başta BKŞ ve BandoEsEs olmak üzere katılan , emeği geçen herkese çok çok teşekkürler.. Gururumuz oldunuz.

Ayrica herseyin dostane bir ortamda gecmesini saglayan, yenilselerde büyüklük gösteren Kasimpasali kardeslerimizi kutlarim. Insallah bizim taraftarimizda ayni büyüklügü gösterme seviyesini birgün yakalar. Hakiki dost Kasimpasa...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 01:50
Buda EStiklal çıkartması.....

http://www.youtube.com/watch?v=5xAoDhT53qk
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Yer: Turkey
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 01:52
  Barış ve Dostluk lehine kim bir hareket yapmışsa doğru yapmıştır.Küfür ve Şiddet yalnız Türkiye'de değil Dünyanın her yerinde sorun olmaya devam etmektedir.Küfürü ve Şiddeti önlemek için herkesin yapabilecekleri vardır.Paşa ve Eses taraftarının dostluk gösterisi iyi bir başlangıç olmuşdur.Daha katedilecek çok mesafe vardır.Masum sayılan nakaratlardaki bütün kötü sözler de kullanılmamalıdır.
   Küfür ve Şiddet hakkında fikir yürütmemişken,dostluk gösterisi hakkında olumsuz görüş bildiren futbol yorumcusuna da rasladım.Ancak bu yorum önemli değildir.Olaysız,küfürsüz,kavgasız maçlar seyretmek önemlidir.Hiç kimsenin Şiddete maruz kalmaması önemlidir.
   Şiddete karşı kayıtsız kalanlar birgün bunun cezasını çekecektir.
   Küfüre ve Şiddete ödün vermeyelim!Dostlukları ve arkadaşlıkları geliştirecek hareketleri destekleyelim!Başkalarını kötülemeyelim!Başkalarının zaman zaman bizi övdüğünü unutmayalım!
Ateş Ülker
Yukarı
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
  Alıntı Casus_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 02:03
Alıntı yapılan şile_26

en sonunda gelebıldık be eve her yerim ağrıyor. ama esesimiz için değdi.hanımla bıde tv ye cıkmısık ünlü oldum artık :)))

Sende Ünlüler Kervanına İlk Adımını Attın Demekki Mustafa Abii..Artık bizleride Görmezsin Sen Şimdi.. LOLLOL
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 44>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır