eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 112113114115116 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 19:02
Alıntı yapılan omer_26

Alıntı yapılan robertpires26

Alıntı yapılan esesesin

Dün küfür ettiğimizi bugün bağırımıza basmak profesyonellik değil olsa olsa başka birşey olur.FERHATA HAYIR.
     Bu sene kaybettiğimiz değerler yeter de artar bile.Bıkmıştım unakıtanın takımı lafından bir de bu geldi başımıza.Oldu olucak Sakarya Ordu ve Karşıyaka ile de kardeş takım olalım.Aynı olay valla.Dün onlara da küfür ettik yarın niye kankardeş olmayalım değil mi.Ne de olsa profesyonellik bu....

silkelenelim ve kendimize gelelim...... Küfür ettiğiniz zaman, o adam seni dövdümü?  bizim futbolcularımıza sert mi girdi?  ne yaptı ?  takımının galibiyeti için küfür yemeyi bile göze alarak profesyonelce zamandan çaldı........  o adam artık bu takım için oynıcak.....  Ona hayır buna hayır Yok....   bu takıma gelen herkes artık bizdendir..... kabul etsenizde etmesenizde!!!
+1 ClapClap
     Çirkeflik namussuzluk olmuş profesyonellik.Dün böyle bugün böyle insanlar olmuş dansöz.Bende hala değerlerimiz diye bi tarafımı yırtıyorum.Özür dilerim siz haklısınız....
     Özür dilerim Ferhat.Sen profesyonelsin ben ÖKÜZ.Ama dünü bugünü bir onurlu bir öküz...
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 19:04
2-2 biten asaş-EsEs maçını seyreden birisi olarak Ferhat hakkında herhangi birşey yazmayacağım.

Alıntı yapılan scetintas

Boluspor'dan alınan Gökhan ÇALIŞAL hakkındaki istihbaratlar oldukça iyi geldi...Smile

Suat abi, istihbaratı yakın arkadaşınız Td Serhat Hoca'dan mı aldınız? 
Birkaç cümle yazarsanız Gökhan'ı yakından tanımış oluruz. Hem de transfer gelişmeleri başlığına uygun yazı okumuş oluruz.Wink
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 19:21
Es-Es döndü dolaştı kaleci Ferhat ile anlaştı

Es-Es sürpriz bir manevra ile Oftaş’tan Ferhat’ı Boluspor’dan defans oyuncusu Gökhan Çalışal’ı Ömer Közen’ın lisanı çıktı, sıra Toraman’da.Transfer çalışmalarını Ankara'da sürdüren Başkan Nebi Hatipoğlu, Oftaş takımından kaleci Ferhat ile Boluspor ekibinden sol kanat oyuncusu Gökhan Çalışal ile resmen anlaştı.
Her iki oyuncunun transfer işlemlerinin bitirilmesi için Antalya'dan Ankara'ya giden Başkan Nebi Hatipoğlu ve Basın sözcüsü Cemal Okan Yüksel, iki önemli transferleri gerçekleştirirken takımla birlikte idmanlara çıkan Ömer Közen'in lisans sorununu çözdü. Ömer'in lisansı çıkarken, Emre Toraman'ın ise kulübüyle olan sorunu ise yarın çözüldüğü taktirde bu futbolcunun lisansı resmen çıkmış olacak.
GÖKHAN SOL KANADA GELDİ
Boluspor'dan alınan 27 yaşındaki futbolcu Almanya doğumlu. Bergama, Sivasspor, Sakaryaspor gibi takımlarda oynadı. Gökhan'ın gelmesiyle birlikte sol kanat bölgesindeki sorun ise büyük ölçüde çözüldü.
FERHAT GELMEK İSTİYORDU.
Oftaş kalesinde bize karşı son senelerde forma giyen Ferhat, geçtiğimiz yıllarda Eskişehirspor'a gelmek istemişti. Ferhat Odabaşı, 25 yaşında. Sivas doğumlu olan yetenekli kaleci, Gençlerbirliği ve Oftaş takımlarında Metin Diyadin'in öğrencilerinden.
Kaynak sakarya gazetesi
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 19:23

Kayılı abi,

O İsviçre'de oynayan çocuktan daha yeteneklisi var bence Kartalspor'un forveti Yaser Yıldız 19 yaşında hızlı,güçlü ve kafa toplarında etkili biri.Sene sonunda serbest kalacak üstelik.
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 19:28
Alıntı yapılan ES_Kadir

Kayılı abi,

O İsviçre'de oynayan çocuktan daha yeteneklisi var bence Kartalspor'un forveti Yaser Yıldız 19 yaşında hızlı,güçlü ve kafa toplarında etkili biri.Sene sonunda serbest kalacak üstelik.

Onu alabilecek gucumuz olcagını sanmıyorum ancak superlige cıkarsak bi ihtimal olur bide 22 yas altındaki topcualr için ayrı bi prosudur var serbest kalma konusunda nedir ne degildir tam bilmiyorum illaki birileri aydınlatır forumdan.
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 19:29
Alıntı yapılan esesesin

Alıntı yapılan omer_26

Alıntı yapılan robertpires26

Alıntı yapılan esesesin

Dün küfür ettiğimizi bugün bağırımıza basmak profesyonellik değil olsa olsa başka birşey olur.FERHATA HAYIR.
     Bu sene kaybettiğimiz değerler yeter de artar bile.Bıkmıştım unakıtanın takımı lafından bir de bu geldi başımıza.Oldu olucak Sakarya Ordu ve Karşıyaka ile de kardeş takım olalım.Aynı olay valla.Dün onlara da küfür ettik yarın niye kankardeş olmayalım değil mi.Ne de olsa profesyonellik bu....

silkelenelim ve kendimize gelelim...... Küfür ettiğiniz zaman, o adam seni dövdümü?  bizim futbolcularımıza sert mi girdi?  ne yaptı ?  takımının galibiyeti için küfür yemeyi bile göze alarak profesyonelce zamandan çaldı........  o adam artık bu takım için oynıcak.....  Ona hayır buna hayır Yok....   bu takıma gelen herkes artık bizdendir..... kabul etsenizde etmesenizde!!!
+1 ClapClap
     Çirkeflik namussuzluk olmuş profesyonellik.Dün böyle bugün böyle insanlar olmuş dansöz.Bende hala değerlerimiz diye bi tarafımı yırtıyorum.Özür dilerim siz haklısınız....
     Özür dilerim Ferhat.Sen profesyonelsin ben ÖKÜZ.Ama dünü bugünü bir onurlu bir öküz...

Terbiyesizlik yapmadan yaz yada gel yuzume soyle ferhatı isteyenler onursuzdur diye öle lafıda basta belirttigin gibi dansoz gibi kıvırma acıkca yaz.
Yukarı
SeRDaR2626 Liste gör
Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 19:31

benim bildigim Yader Yildiz Besiktas paf takimindan yetisme ve sene sonunda geri donecek bjk ye...yani isimiz zor olur...

BiZiM oLMaDiGiMiZ HiCBiR LiG....SuPeR LiG DeGiLDiR...
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 19:38
ya ben anlamıyorum bazı arkadaşlar ferhat gelmesin diyor.
neden ES ES ime kim yararlı olacaksa ona kapımız açıktır.onu bu seyirci dahada ateşleyecek ve inanılmaz maçlar çıkaracaktır bu tipte bir oyuncu inşallah anlaşılır ve takımla beraber ilk deplasman maçına gider.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 19:42
Ferhat, Gökhan, Emre, Ömer hepimize hayırlı olsun. benim düşüncemde çok güzel transferler yapılmıştır, yönetime ve futbolcularımıza destek olalım bukadar yaklaşmışken ortalığı germeyelim. bütün futbolcu kardeşlerimiz Büyük ESKİŞEHİRSPOR camiasına hoş geldiniz.
ES-ES
Yukarı
redhell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 19:45
Yönetimimize başta Nebi Hatipoğlu olmak üzere yaptıkları transferlerden dolayı teşekkür ederim.ClapTakımımıza faydalı olacak oyuncuları aldılar.Şimdi şu ocak ayının çabucak bitmesini transfer ayının kapanmasını istiyorum bi aksilik olmaması için.Wink
Arkanızda biz varız, biz taraftarlar !...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 112113114115116 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır