eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 106107108109110 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 13:06
GÖKHAN ÇALIŞAL ES ES TE...

Boluspor Kulübü ile birinci devrenin son haftasında sorunlar yaşayan sol bek oyuncusu
Gökhan Çalışal Eskişehirspor ile el sıkıştı.
Gökhan Çalışal’ın transferi hakkında açıklama yapan Eskişehirspor Kulübünün Başkanı Hatipoğlu, “Boluspor’lu tecrübeli sol bek oyuncusu Gökhan Çalışal ile her konuda anlaştık. Yarın(bugün) takıma katılacak. Böylece transferi bitirdik. 1 Şubat’a kadar vaktimiz var. Olursa iyi bir stoper daha alabiliriz” dedi.
Kaynak:http://www.sitemedya.com/xboluolay.asp

Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 13:16
Alıntı yapılan Boraes

[
Sadece kaleciliğine bakaraktan yorum yapıyorsunuz.Bizler takımın kötülüğünü istemiyoruz.
Ben sadece özür bekliyorum işin açıkçası.Ayrıca olduki iyi bir form yakalayamadı o zaman yazarsınız demek nasıl birşeydir onu çözemedim.

Ferhat çok iyi bir kaleci,inşallah bu taraftarın hassasiyetlerini çok iyi anlar.Başarılı olur.Bende ayakta alkışlarım.

Aslında sizin yazdığınızda doğru siz es ese 4/4 lük her şeyi ile layık adam istiyorsunuz.Haklısınız ama devre arası transferde bunlara pek bakılacak futbolcu bolluğu yok .Kaç tane kaleciden zar zor Ferhatl a anlaşılabildi..Futboldada biraz kaliteye bakılıyo insanlıkla ahlakla bu iş olsaydı Sinan bize yeterde artardı bile...Sizin isteğinizde gerçekleşir inşallah şimdi iletişim kolay foruma bi mesaj atar veya gazeteye bi, ropörtaj iş hallolur...Yeterki bu sene Şampiyon olalım inşaallah...
Yukarı
ombusman26 Liste gör
Yazar

ahmet
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 13:23
ersin buyuk ölçüde şekersporla anlaşmış
İstanbul seni bekliyor
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 13:25
Alıntı yapılan sümeres

Alıntı yapılan Boraes

[
Sadece kaleciliğine bakaraktan yorum yapıyorsunuz.Bizler takımın kötülüğünü istemiyoruz.
Ben sadece özür bekliyorum işin açıkçası.Ayrıca olduki iyi bir form yakalayamadı o zaman yazarsınız demek nasıl birşeydir onu çözemedim.

Ferhat çok iyi bir kaleci,inşallah bu taraftarın hassasiyetlerini çok iyi anlar.Başarılı olur.Bende ayakta alkışlarım.

Aslında sizin yazdığınızda doğru siz es ese 4/4 lük her şeyi ile layık adam istiyorsunuz.Haklısınız ama devre arası transferde bunlara pek bakılacak futbolcu bolluğu yok .Kaç tane kaleciden zar zor Ferhatl a anlaşılabildi..Futboldada biraz kaliteye bakılıyo insanlıkla ahlakla bu iş olsaydı Sinan bize yeterde artardı bile...Sizin isteğinizde gerçekleşir inşallah şimdi iletişim kolay foruma bi mesaj atar veya gazeteye bi, ropörtaj iş hallolur...Yeterki bu sene Şampiyon olalım inşaallah...

Sümer Bey işte bazı yaşanılanlar filan kolay değil.Neyse artık bu konuyu kapatalım.İnşallah gerektiği yerde gerektiği şekilde hareketlerle karşılaşırız.
2.yarı hepimize hayırlı uğurlu olsun.Smile
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 14:03
GELENLER
Ferhat Odabaşı
Gökhan Çalışal
Ömer Közen
Emre Toraman

GİDENLER
İshak Topçu
Cenk Tekelioğlu
Fatih Sezer
Ersin Güreler
Taylan

son durum bu mudur? unuttuğum varsa düzeltin
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 14:09
Alıntı yapılan Narin

Sayın Mod'dan şu andan itibaren tüm açılmış ve açılacak olan dosyalarda ES ES, ES ES'li tüm futbolcular, yönetim ve taraftar aleyhinde yazı yazılmasını yorumda bulunulmasını ve onların moral ve hırslarını olumsuz etkileyecek her türlü faaliyetlerini gerekirse siteden atılmak ve gerek görülürse ömür boyu yasaklanmak üzere en ivedi kararları almasını ve şampiyonluk kutlamalarına dek bu sıkı yönetim koşullarının devamını önemle talep ediyorum.

Bu forum tartışmak ve paylaşmak için var arkadaşlar yukarıdaki talebin uygulanabirliği maalesef yok...Biz bu forumda kendi aramızda demokrasiyi sağlayamazsak gündelik yaşantımızda demokrasiyi beklemek çok şey istemek olur...

Tartışmak, paylaşmak ve yeni şeyler öğrenmektir burada önemli olan tartışmaktan veya zıt fikirlerden çekinmek değil tartışmayı saygı kuralları çerçevesinde yapmaktır

Bu forumda oluşturulan ve kulübe, futbolcuya ve teknik yönetime yansıyan ve taraftarın sesi olan düşünceler hep tartışmayla oluşmuş ve gerekli yerlere ulaşarak pozitif sonuçlar vermiştir...

Bizim karşı çıktığımız ve onaylamamızın ve göz yummamızın mümkün olmadığı tek şey saygısızlık, hakaret v.s. mesajlardır...Tartışmayı bu platforma çekenlere zaten gerekli uyarılar yapılmakta ve devamındada forumdan uzaklaştırılmaktadır...

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 14:33
maça gelenlerin yarısı ferhatın bize yaptıklarını bilmiyor bile bence
o yüzden ortalığı fazla karıştırmadan her futbolcuyu bağrımıza basıp desteğe devam edeceğiz
ferhata cephe alarak bir yere varamayacığımız ortada..
o yüzden bütün transferler hayırlı olsun güzel adamlar aldık bee :))
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
es-scre@m Liste gör
Deneyimli Yazar

Santiago Munez
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 14:50
Önemli olan sene sonunda şampiyonluğa ulaşmak taraftarın çoğu şampiyonluğa ulaşma yolunda ilerleyen eskişehirspora odaklanırken kimiside geriye dönüp malesef tartışma ortamlarına devam ediyor
Artık başkanımızın dediğine göre transfer defteri 1 şubata kadar kapandı
Büyük  ölçüde anlaşmış olduğumuz futbolcular hakkında kötü yorum yapmaktan uzak durmamız eminimki yararımıza olacaktır
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 14:57
Benim anLamadığım şey sahada 15000 - 20000 kişi destekLerken etkilenmeyen futbolcu buradaki bir kaç yoruma bakarak etkilenip oynamayacak mı _?
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 14:58
PİRE FERHAT kampa katılmış mı arkadaşlar...LOLLOL
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 106107108109110 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör