eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106107108 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 12:03
evet aynı dusuncelere katılıyorum.hele bır ataturk stadına cıksın nereye geldıgıni bir gorsun ondan sonra ne biz ondan ne o bizden vazgecemeyecektirç boyle dusunuyorum bende o maclarda vardım yasım 50 beni bile cıldırttı ama ne yapalım madem bizim kalecimiz yapacak bir sey yok artık.aslında yakısıklı kerata o bantları falan takmasa artist gibi belki biraz farklı gozle bakarsak daha sevebiliriz.hayırlı olsun ferhat hosgeldin. 
Yukarı
rbicer Liste gör
Deneyimli Yazar

remzi biçer
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 12:09
Alıntı yapılan ESESerdartugsuz

ne yani takım ferhat sayesinde şampiyon olursa sevinmeyecekmisiniz şimdi. ya da ferhat bu takımın değişmezi olup 2-3 yıllık mukavele imzalanırsa ne yapacaksınız?
alkışlamayacakmısınız, takımı tribüne çağırırıken ferhat gelmesin mi diyeceksiniz, tesislere baklava götürdüğümüzde ferhat yemesin mi diyeceksiniz, birisi size takımınızın 11 ini sayarmısınız dediğinde kaleciyi boş mu geçeceksiniz vs.vs.vs....

daha taraftarı bile profesyonelleşmemiş bir takımdan kurumsallaşma, tesisleşme ve türkiye liglerinde başarı bekliyoruz. bu kafayla daha çok bekleriz!!!
-sayesinde şampiyon olursa sevinmeyecekmisiniz .
Tabiki sevinmeyeceğim,Kumardan para kazansamda sevinmem.(Gerçi kumarda oynamam)
-tesislere baklava götürdüğümüzde ferhat  yemesin mi diyeceksiniz?.Tabiki baklavayı götürürsem oda afiyetle yiyecektir.Benim gerçek tepkim onu bu tesislere alanadır.
daha taraftarı bile profesyonelleşmemiş Ben profosyenel değilim taraftarlıktan para kazanmıyorum,nemalanmıyorum.Sevdam için kalbimle peşinden gidiyorum.,sadece verebildiğim kadar veririm.(Gerekirse yemekten,içmekten çocuklarımın harçlığından keserek.)

Ayrıca affeden,yüreğini açan arkadaşlara da saygıyla eğiliyorum. Affetmek büyük bir erdemdir ne mutlu affedebilene.Ben de affedebileceğim şeyleri tabiki affedebilirim fakat,bu sezon yaşanan endüstriyel gelişmeler benim kapasitemin çok çok üzerinde,ben
S-İ-N-D-İ-R-E-M-İ-Y-O-R-U-M.
HOP HOP HOP
GÜM GÜM GÜM
KIRMIZI ŞİMŞEK
HEY HEY HEY
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 12:10
Bir an evvel resmi imzalar atılsın artık. İmza haberlerini bekliyoruz...
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 12:15
Alıntı yapılan rbicer

Alıntı yapılan ESESerdartugsuz

ne yani takım ferhat sayesinde şampiyon olursa sevinmeyecekmisiniz şimdi. ya da ferhat bu takımın değişmezi olup 2-3 yıllık mukavele imzalanırsa ne yapacaksınız?
alkışlamayacakmısınız, takımı tribüne çağırırıken ferhat gelmesin mi diyeceksiniz, tesislere baklava götürdüğümüzde ferhat yemesin mi diyeceksiniz, birisi size takımınızın 11 ini sayarmısınız dediğinde kaleciyi boş mu geçeceksiniz vs.vs.vs....

daha taraftarı bile profesyonelleşmemiş bir takımdan kurumsallaşma, tesisleşme ve türkiye liglerinde başarı bekliyoruz. bu kafayla daha çok bekleriz!!!
-sayesinde şampiyon olursa sevinmeyecekmisiniz .
Tabiki sevinmeyeceğim,Kumardan para kazansamda sevinmem.(Gerçi kumarda oynamam)
-tesislere baklava götürdüğümüzde ferhat  yemesin mi diyeceksiniz?.Tabiki baklavayı götürürsem oda afiyetle yiyecektir.Benim gerçek tepkim onu bu tesislere alanadır.
daha taraftarı bile profesyonelleşmemiş Ben profosyenel değilim taraftarlıktan para kazanmıyorum,nemalanmıyorum.Sevdam için kalbimle peşinden gidiyorum.,sadece verebildiğim kadar veririm.(Gerekirse yemekten,içmekten çocuklarımın harçlığından keserek.)

Ayrıca affeden,yüreğini açan arkadaşlara da saygıyla eğiliyorum. Affetmek büyük bir erdemdir ne mutlu affedebilene.Ben de affedebileceğim şeyleri tabiki affedebilirim fakat,bu sezon yaşanan endüstriyel gelişmeler benim kapasitemin çok çok üzerinde,ben
S-İ-N-D-İ-R-E-M-İ-Y-O-R-U-M.

Şampiyonluğa neden sevinmediğinizi ve kumarla nasıl ilişkilendirdiğinizi anlayamadım.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
remzi bey tepkinizi anlıyorum , benzer hisleri DİLE GETİRMESEMDE bende hissediyorum. gün tartışma çatışma günü değil, effetme ve bütünleşme günüdür...  ferhat artık bizim kardeşimizdir...  merak etmeyin bu taraftar da  ferhatı bağrına basacaktır... zaten 70. dakikaya önde girersek bu takımı artık kimse yanemezSmile  ne demek istediğimi anlamışsınızdır ;  o şovlarından sonra zaten seyircide ferhatı çok sevecektir...
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Ferhatı istemeyenlerin sayısı kaç şu forumda yazanları bi sayın bu komple taraftar kitlesinde kaç kişidir.Taraftar başarıya bakar Ferhat kalede sağlam dursun başarılı olsun görün bakın bi trübünler nasıl oluyo nasıl baş tacı ediyorlar.Ferhat es ese gelmişse başarılar dilemek ve hayırlı olsun demekten başka çaremiz yoktur.Bu kaleciyi istemeyenlerin elinden ne gelir alınmış bi, kere bu kaleci kötü bi kalecide değil.Artık kötü yazılar yazmak zarar verir.Adam faydalı olamazsa o zaman her kes yazar kimsede bi şey diyemez.ama bu saatten sonra dikkat etmek gerekir.Olumsuz yazı yazanlar ileride utana bilir.
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
ben ferhat güveniyorum ilk macta gelecek eses amblemini öpecek özür dilecek ve 20 kişi aynı anda ferhat ferhat diye tezaruat yapacak
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 12:18
Alıntı yapılan kerlon

ben ferhat güveniyorum ilk macta gelecek eses amblemini öpecek özür dilecek ve 20 kişi aynı anda ferhat ferhat diye tezaruat yapacak

20.000
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 12:27
Alıntı yapılan sümeres

Ferhatı istemeyenlerin sayısı kaç şu forumda yazanları bi sayın bu komple taraftar kitlesinde kaç kişidir.Taraftar başarıya bakar Ferhat kalede sağlam dursun başarılı olsun görün bakın bi trübünler nasıl oluyo nasıl baş tacı ediyorlar.Ferhat es ese gelmişse başarılar dilemek ve hayırlı olsun demekten başka çaremiz yoktur.Bu kaleciyi istemeyenlerin elinden ne gelir alınmış bi, kere bu kaleci kötü bi kalecide değil.Artık kötü yazılar yazmak zarar verir.Adam faydalı olamazsa o zaman her kes yazar kimsede bi şey diyemez.ama bu saatten sonra dikkat etmek gerekir.Olumsuz yazı yazanlar ileride utana bilir.

Sadece kaleciliğine bakaraktan yorum yapıyorsunuz.Bizler takımın kötülüğünü istemiyoruz.
Ben sadece özür bekliyorum işin açıkçası.Ayrıca olduki iyi bir form yakalayamadı o zaman yazarsınız demek nasıl birşeydir onu çözemedim.

Ferhat çok iyi bir kaleci,inşallah bu taraftarın hassasiyetlerini çok iyi anlar.Başarılı olur.Bende ayakta alkışlarım.

ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
ombusman26 Liste gör
Yazar

ahmet
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 12:31
arkadaşlar ferhat konusunu kapatalım üzerinde çok baskı oluştu bu hata yapmasını artırır eses taraftarı gereken dersi vermiştir uzatmanın alemi yok
İstanbul seni bekliyor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106107108 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır