eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 10:33
KALECİ TRANSFERİ ARAP SAÇI 
08 Ocak 2008 Salı 

Eskişehirspor’da kaleci transferi arap saçına döndü. Vestel Manisa Bülent Ataman için pürüz çıkartınca Eskişehirspor tekrar Ferhat ve Murat şahin’e döndü.
Eskişehirspor’da sezonun başından bu yana gözden çıkartılan futbolcuların başında gelen kaleci Cenk ile devre arasında yollar ayrılırken Eskişehirspor kaleci sorununu çözümleyemedi. Transfer yapmadan operasyon yapmanın faturasını sıkıntı ile ödeyen Eskişehirspor kendisi ile prensipte anlaştığı kaleci Bülent Ataman’ın kulübünü ikna edemedi. Vestel Manisa Bülent Ataman konusunda pürüz çıkartınca Eskişehirspor transfer komitesi yeniden Oftaş’ın file bekçisi Ferhat Odabaşı ve Beşiktaş’ın file bekçisi Murat Şahin’e yöneldi. Yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre Eskişehirspor başkanı Nebi Hatipoğlu’nun Vestel Manisa yöneticileri ile görüşerek sonunu çözümlemeye çalışacağı belirtilirken Ferhat içinde başkentte girişimlere başlandığı öğrenildi. Kaleci sorununun Elazığ maçına kadar çözümlenme ihtimalinin çok düşük olması nedeniyle Elazığ maçında Eskişehirspor kalesini Sinan’ın koruması kesinleşti.

İstikbal Gazetesi
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 11:17
Eskişehire takımıza güveniyorum transfer şart deyil ama olsa iyi olur ...

Ya seve SEve ya S. S. Süper ligdeyiz işte bu sene....
Yukarı
esesin askeri Liste gör
Yazar

Metin
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 11:35
bizim yöneticilerin en az bizim kadar es-es li olduğuna göre onlarda mutlaka en iyisini istiyorlardır fakat maddi durum takım dengeleri gibi bir çok hususu unutan arkadaşlara hatırlatırım azıcık sabır diyorum
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 11:38
Alıntı yapılan 26-eses-26

08 Ocak 2008 Salı 

Eskişehirspor’da kaleci transferi arap saçına döndü. Vestel Manisa Bülent Ataman için pürüz çıkartınca Eskişehirspor tekrar Ferhat ve Murat şahin’e döndü.
Eskişehirspor’da sezonun başından bu yana gözden çıkartılan futbolcuların başında gelen kaleci Cenk ile devre arasında yollar ayrılırken Eskişehirspor kaleci sorununu çözümleyemedi. Transfer yapmadan operasyon yapmanın faturasını sıkıntı ile ödeyen Eskişehirspor kendisi ile prensipte anlaştığı kaleci Bülent Ataman’ın kulübünü ikna edemedi. Vestel Manisa Bülent Ataman konusunda pürüz çıkartınca Eskişehirspor transfer komitesi yeniden Oftaş’ın file bekçisi Ferhat Odabaşı ve Beşiktaş’ın file bekçisi Murat Şahin’e yöneldi. Yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre Eskişehirspor başkanı Nebi Hatipoğlu’nun Vestel Manisa yöneticileri ile görüşerek sonunu çözümlemeye çalışacağı belirtilirken Ferhat içinde başkentte girişimlere başlandığı öğrenildi. Kaleci sorununun Elazığ maçına kadar çözümlenme ihtimalinin çok düşük olması nedeniyle Elazığ maçında Eskişehirspor kalesini Sinan’ın koruması kesinleşti.

İstikbal Gazetesi
iyi güzel haberde beşiktaşın 3. ile ilgilenmeleri pek iyi haber degil adamın maç eksigi var verilecek paraya kıyılsın artık kalitesiz kaleci istemiyoruz kaleye isim önemli degil iyi bir kaleci alınsın ha bu arada sinana güvenmediğim için yazmıyorum önümüzde çok sitresli maçlar olacak çocugu kazanacağız diye kaybetme ihtimalimiz varClapClap
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 11:53
Alıntı yapılan kozakcı

08 Ocak 2008 Salı 

iyi güzel haberde beşiktaşın 3. ile ilgilenmeleri pek iyi haber degil adamın maç eksigi var verilecek paraya kıyılsın artık kalitesiz kaleci istemiyoruz kaleye isim önemli degil iyi bir kaleci alınsın ha bu arada sinana güvenmediğim için yazmıyorum önümüzde çok sitresli maçlar olacak çocugu kazanacağız diye kaybetme ihtimalimiz varClapClap

Konunuzda haklisiniz, ama istedigimiz gibi bizi önemli maclarda tasiyacak kaliteli bir kaleci zaten kac tane varki Türkiyede ? Zaten kaliteli kaleci az, arti bosta olmasi gerekiyor, arti bize gelmeyi istemesi lazim, yani Süperligden 1ci lige..  Devre arasinda böyle bir transfer olanaksiz gibi. Ismi gecen kalecilerin hepsi beni sahsen tatmin etmiyor. Ama sadece Sinan'la büyük risk olur. Yönetimide suclayamiyorum , cünkü hem kasaya hem piyasaya bakmak zorundalar. Siradan bir kaleciyede cuvalla para vermelerini hicbirimiz istemeyiz. Takimin menfaatleri dogrultusunda hareket edeceklerinden eminim. 
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 11:55
Alıntı yapılan ŞaHiN

Alıntı yapılan esroot

Belkide kaleci transferi vardır... Anlaşma sağlanmıştır...Wink

LOLLOL

Big%20smileLOLBig%20smile
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 11:57
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan kozakcı

08 Ocak 2008 Salı 

Konunuzda haklisiniz, ama istedigimiz gibi bizi önemli maclarda tasiyacak kaliteli bir kaleci zaten kac tane varki Türkiyede ? Zaten kaliteli kaleci az, arti bosta olmasi gerekiyor, arti bize gelmeyi istemesi lazim, yani Süperligden 1ci lige..  Devre arasinda böyle bir transfer olanaksiz gibi. Ismi gecen kalecilerin hepsi beni sahsen tatmin etmiyor. Ama sadece Sinan'la büyük risk olur. Yönetimide suclayamiyorum , cünkü hem kasaya hem piyasaya bakmak zorundalar. Siradan bir kaleciyede cuvalla para vermelerini hicbirimiz istemeyiz. Takimin menfaatleri dogrultusunda hareket edeceklerinden eminim. 
inşallah hep birlikte göreceğiz ClapClapClap
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 12:08
Alıntı yapılan neferozkan

Alıntı yapılan eses260

Biz gençlere karşı değiliz sinana ise güveniriz ama daha erken bu yıl sinan kaleye geçirilirse bence biter bu risk olur  gençleri kazanmanında yolu var. Böyle sitresli maçlarla nasıl genç kazanılırki. Bu binde bir olur.Genelde

sinan 3 senedir bu takımın yedek kalecisi. tecrübe kulübede kazanılmıyor. eğer sinandan gelecekte bişeyler bekleniyorsa ya kaleye geçsin ya bi takıma kiralansın. asıl bu şekilde bir gencin geleceğiyle oynanıyor. bence artık birazda olsa ona güvendiğimizi göstermemiz lazım ortada kaleci transferi falan yok bu hafta transfer gerçekleşse bile çok büyük ihtimalle elazığ maçında kaleye sinan geçicek. futbolcularında bu forumu takip ettiğini düşünürsek ona olan güvenimizi gösterdiğimiz zaman üzerindeki baskıyıda biraz olsun hafifletmiş oluruz sanıyorum.
sanırım eses260 demeye çalıştığı şeyi yanlış anladın sayın nefer özkan benim eses260 yazısından çıkardığımı anlatayım sana çok sitresli maçlar yapacağız cocugu kazanalım derken kaybetmekte var hiç bir eseslinin sinanın as kaleci olmasına hayır diyeceğini pek sanmıyorum eses260 ki karşı olsun hepimizin ortak görüşü olduğu düşüncesini paylaşmaktayım eğer kale bir kazmaya teslim edilecek olursa varsın olsun riski üzerimize alalım kaleyi sinana teslim edelim derimClapClapClap
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 12:20
Ben sinana güveniyorum. facebookta bile açacam bu konuyu; sinana güvenenler die
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 13:17
Son dakika duyumudur.Eskiden bizde oynayan ve şu anda Antalya'da kampa bulunan futbolcu arkadaşım kaleci olarak Ferhat'ı almışsınız hayırlı olsun dedi.Teyit etmeye çalışıyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır