eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
prenspamukses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: United States
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 23:29
10 15 gun once bu kaleci meselesi ile ilgili bir yazi yazmistim  ve demistimki gokhan da benim iyi kaleci kriterime girmiyor  ve ekledim besiktas in 3 numarali kalecisi murat sahin bizim kalemizi onumuzdeki sezon da koruyabilecek bir kaleci insallah bir gelisme olur demistim...simdi ertugrul saglamin takim bul dedigi murat kendine takim ariyor bizim hakan i filan bosverip murat icin bastirmamiz gerekiyor
Yukarı
emrebayindir Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 23:41
ben anlam veremiyorum her forumu acışımda bakıyorum sayfa sayısı artmış. kesin imzalar atırdı diyorum.. ama malesef herkes kafasına göre yorum yapmış. abilerim, arkadaşlarım LÜTFEN sadece transferle ilgili gelişmeleri yazalım. LÜTFEN kendi yorumlarımızı eklemeyelim. yorum yazmak isteyenlerde acsınlar bi topic, orda herkes yorumunu yapsınn... Çağıl abi bu durumu değerlendirirsen sevinirim...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR ES-ES'im

Yukarı
SaDRaZzaM Liste gör
Yazar

Mustafa KAVAS
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 23:42

KALİTELİ İSİMLERİ GETİRECEĞİZ...

Cuma gününden beri takımımızın kamp yaptığı Antalya Titanic Otel´de bulunan Başkanımız Nebi Hatipoğlu ve Basın Sözcümüz Av.Cemal Okan Yüksel Antalya´da ki transfer görüşmelerini sona erdirdi.Son gelişmeler hakkında bilgi veren Basın Sözcümüz Av.Cemal Okan Yüksel  şunları beyan etti:

"Yarın başkanımızla birlikte Ankara´ya gideceğiz.Geçtiğimiz hafta görüşüp anlaşmaya vardığımız futbolcuların lisanslarını halledeceğiz ayrıca burada da birkaç isimle görüşme yapacağız.Baştan beri söylediğimiz gibi oldu bittiye getirip transfer yapmak aceleci davranmak istemiyoruz.Hedefe giden takım olarak en kaliteli isimleri Eskişehirspor´a getireceğiz.Süper Lig tecrübesi olan ve takımı sırtlayacak futbolcuları transfer edeceğiz.Sezon sonu tüm bu koşturmacalarımızın meyvesini toplayacağız" dedi.

BKŞ/MUSTAFA
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 23:43
    Yazmayayım diyorum belki defalarca söylendi ancak tutamıyorum kendimi,bir yandan da özlüyorum.Yani özellikle yeni üyelerimiz,sistemi bilmediği için forum oyuncağa döndü resmen...Ne doğru düzgün bir Türkçe kaldı ne de bir seviye...

Her konuda olduğu gibi kaleci meselesinde de grup olmaya çalışıyoruz.Birimiz illa Hakan,birimiz sarhoştu şu veya bu sebebten dolayı sadece kötülemeler...Hepimiz iyi biliyoruz ki Hakan takıma çok faydası dokunmuş kişidir ve yine hepimiz biliyoruz ki sorunlu,problem çıkartmaya meyilli birisidir.Yani takıma gelme durumu ilgili kişilerce defalarca söylend,gelmesi imkansız sadece haber olsun diye haber yapıldı denildi.Halen bir ısrar var,neyde ısrar ediyorsunuz? İyi kaleci dersiniz bunun yanında beğenmediğiniz özellikleri çok söylemek istiyorsanız söylersiniz.Bir şeyi on kere yazmanın manası yoktur.

Konudan uzaklaşıyoruz ancak diyorum ya artık ben uyarma ihtiyacı hissediyorum.O kadar sıkıcı olunmaya başladı ki,insan ne kişinin yazdığını anlıyor ne de doğru düzgün yazma hevesi.Bu gidişe bir dur denmeli!!!...
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 00:11
TRANSFER ÇIKMAZA GİRDİ
(08.01.2008)
Es Es’te istenilen transferler gerçekleşemiyor, yönetim çıkmaza giriyor. Anlaşıldığı söylenen ancak son anda bozulan futbolcular kervanına yüksek bonservis bedelli kaleci Bülent Ataman’da eklendi. Ve Başkan bir kez daha Ferhat için Başkentin kapısını çalıyor.

SORU İŞARETLERİ ÇOĞALIYOR
Eskişehirspor’da sonuca bir türlü gidilemiyor. Emre Toraman’ı ve Ömer Közen’i renklerine bağlayan ve oyuncuların Federasyona başvurması ile oradan gelecek sonucu bekleyen Es Es yönetimi kaleci sorununu da çözemedi. Gökhan ve Ferhat’ta anlaşıldığı belirtilmesine rağmen son anda pürüz çıkması üzerine Vestel Manisalı Bülent Ataman’a rota çevrilmişti. Her konuda anlaşılan ve dün kampa katılması beklenen tecrübeli kalecide yine son dakika şoku yaşandı. Kulübü Bülent için dudak uçuklatan bir bonservis bedeli istedi. Yapılan tüm çabalar ise sonucu değiştirmedi. Alınacak kaleciyi Pazar günü Elazığ deplasmanında oynatmak isteyen yönetim ise iyice telaşlandı. Ve Başkan Nebi Hatipoğlu bugün sabah tekrar pazarlık için Ankara’ya hareket etti. Rotada ise bonservisi el yakan OFTAŞ’lı Ferhat var. Ferhat’ın kiralanması için bir teklif sunacak olan Hatipoğlu artık bir sonuca ulaşmak istiyor. Öte yandan Ankarasporlu Erhan Albayrak transferinde de anlaşma sağlanılamadığı öğrenildi.

Anadolu Gazetesi
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 00:20
Anlaşılan transferler kolay kolay olmayacak. Ben de pes ediyorum, sürekli takip etmek yerine ara sıra bakacağım, çok yoruldum çok, ama hiçbirşey yok... 
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 00:25
Alıntı yapılan 26-eses-26

Anlaşılan transferler kolay kolay olmayacak. Ben de pes ediyorum, sürekli takip etmek yerine ara sıra bakacağım, çok yoruldum çok, ama hiçbirşey yok... 

Bence sizin pes etmenizi bekliyorlardı, yarın transferleri patlatırlarSmile
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
zeeper2005 Liste gör
Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 00:26
galıba ferhat bıttı... bu sefer gelıyo herhalde bence ısmı gecenler arasında en ıyı transfer hem yaşı genç, genç olmasına ragmen oldukca tecrubelı olması ve mac kurtaracak bı kalecı olması bence eses aradıgı kanı buldu ınsaalh bu sefer olurrrr
koko
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 00:37
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan 26-eses-26

Bence sizin pes etmenizi bekliyorlardı, yarın transferleri patlatırlarSmile

Müjdat abi sende olmasan yüzümüz gülmeyecek valla LOL
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 00:38
Alıntı yapılan loranleroy

Müjdat abi sende olmasan yüzümüz gülmeyecek valla LOL

Napalım ortamı yatıştırmak bize düşüyorLOL