eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 23:01
Yaaa bırakın artık Hakan tartışmasını.

Buraya hakan için yazanlar ya hakanın kendisi yada ondan çıkarı olanlar.
Bu Kulüp çok küçük bir kulüp mü ?
Bu kulübün seçilmişlerinin ve temsil ettiklerinin hiç mi onuru gururu yok.
Açın telefon sorun 2B deki oynadığımız dönemin yöneticilerine , siz yönetici olsanız yarı final ve final maçından önce gece yarısına kadar bir kalecinin odasının önünde oturur yalvarırmısınız ?
Alacağının hepsi ödenmesine rağmen diğer topçuların alacağı dururken, kapris yapan ve gece yarısı size para aratan sonrada çıkıp tribüne oynayan kişi için SİZ NE YAPRSINIZ ?

Daha fazla kurcalamayın Hakan Günahı ile sevabı ile ES ES tarihinde ve TARAFTAR gönlünde yerini aldı .
Bırakın o bizim Şampiyonluğumuzdaki ve gönlümüzdeki Hakan olarak kalsın....

KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
zeeper2005 Liste gör
Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 23:01
neden kımse mudahele etmıyo mıllet burda herkesın agız dalasını okuyup duramazkı herkes saygısızlık yapıyo olabılcek olusabılcek seylerı konussak nasıl olur bırılerı ıcın burda tartısma cıkıyo amac ne anlayamadımmmmm
koko
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 23:02
Alıntı yapılan neferozkan

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=50378&cat=170&dt=2008/01/07
ferhat transferinin önü açıldı gibi.

bağlantı nedir ki bu haberle. gençlere geliyormuş. oftaşa değilki. cav cav ferhatı almak istmeiyoduki zaten gençlere
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
zeeper2005 Liste gör
Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 23:08
ferhatı bulent korkmaz ıstıyodu bu yuzden eses alamamıstı. yanı bıze vermemıslerdı.... sımdı bulent hoca kalecısını bulmus ferhatta gıtmek ıstıyodu bırakabılırler gıbı gelıyo bana....
koko
Yukarı
10ur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

onur
Yer: İstanbul/maltep
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 23:15
Alıntı yapılan esgun

Açın telefon sorun 2B deki oynadığımız dönemin yöneticilerine , siz yönetici olsanız yarı final ve final maçından önce gece yarısına kadar bir kalecinin odasının önünde oturur yalvarırmısınız ?
Alacağının hepsi ödenmesine rağmen diğer topçuların alacağı dururken, kapris yapan ve gece yarısı size para aratan sonrada çıkıp tribüne oynayan kişi için SİZ NE YAPRSINIZ ?

Daha fazla kurcalamayın Hakan Günahı ile sevabı ile ES ES tarihinde ve TARAFTAR gönlünde yerini aldı .

Ben burda bir kaç senedir yazarım,beni tanıyanlar tanır.Ben ne hakan ım,nede hakan dan bir çıkarı olan bir kişiyim.Bu sezon kalecimiz cenk in yediği gollerde kendimde dahil bir çok kişi keşke Hakan olsaydı demişizdir.Peki neden olmasın.Bir kaç ihtamda bulunmuşsun,bunlar belki doğru belki yanlış.Daha önceki yazımdada belirmiştim.Doğru ise her insan hata yapabilir.Bu formayı giyenlerde insan,onlarında hataları olabilir ki daha önce hata yapanlarda affedildi.
Sefer Hakan Olgun u bizim bir üst lige çıkmamızda büyük katkıları ile anımsıyoruz.Neden bir kere daha bir üst lige çıkmamıza katkısı olmasın.Kalitesi ve kaleciliği ile kendini göstermiş bir futbolcudur.
Şu an bulunduğumuz konumda geçmişde olanları değil,önümüzdeki 17 maçta ve sonrasında bize kim faydalı olabilecek onları düşünmemiz gerekir.
Diğer ismi geçen kalecilerin iddaa edilen yanlışları yapmadığı ne malum?
Şu an bize faydalı olabilecek isimlerdendir Sefer Hakan Olgun.

Bizi lüks meyhanelerde aramayın.Biz dost şarabı içenlerdeniz.Bize bu aşk nedir diye sormayın.Biz ESES AŞKI UĞRUNA ÖLENLERDENİZ-KKŞ
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 23:16
Şimdide başımıza Hakan çıktı 10 gün Ferhat 10 gün siyaset ve boş atışmalardan sonra şimdide 10 gün Hakan'ı mı konuşacağız 2 başlık kapandı hala aynı nedir bu ya?

Ayrıca Bülent Ataman'ı biraz fazla küçümsedim heralde çünkü 16 maçta oynamış Manisa'da ve fenada oynamamış.Zaten kaliteli bir kaleci bulmak çok zor.En azından 1,5 sene oynar Bülent.Ayrıca kalecinin yaşı çok da önemli değil Arsenal 37 yaşındaki Lehman Manchester United yine 37 yaşındaki Van der Saar ile oynuyor.Kaleci kendine bakarsa 38 yaşına kadar oynar.Tabi ben daha iyi bir kaleci transferi beklerdim ama madem imkanlarımız bu fazlada itiraz etmemek lazım.En azından Cenk'ten daha iyi bir kaleci olduğu kesin.

Ayrıca huso_26 kardeşimizde demiş uyum sorununu da fazla abartıyoruz.Sonuçta ilk 11'de 2-3 oyuncunun yeri değişecek yani fazla bir değişim yok.Bu kadar sene sonra ayağımıza gelen Süper Lig fırsatını çok iyi değerlendirmeliyiz.Acele ile transfer yapmak doğru olmaz.Tabiki erken bitse iyi olur ama belki bu transferleri erkenden bitirelim diyeceğiz ve aldığımız adamlardan daha iyi adamlar 1 hafta sonra boşa çıkacak bu kezde üzülürüz.O yüzden çok aceleci olmayalım.
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 23:19

Bir Hakan muhabetti almış gidiyor... Evet penaltıları kurtardı. teşekkür ederiz. Ama ortada "açtırmayın kutuyu söyletmeyin kötüyü" durumu var.  Bilenler Hakan'ın karakterini biliyor zaten. Bilmeyenler de bence öğrenmesin, güzel hatıralarla anımsasınlar....

"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 23:22
Alıntı yapılan esgun

esgün güzel yazmışsın ama biyere katılmıyorum hakanla benim negibi cıkarım olabilirki yada yazan arkadaşların varmı elinde bir delirinki öle yazıyorsun şahsen hakanı la tanışmışlımız yok sadece maclardan tanıyorum güzel yazmışsın katılıyorum ama hakandan cıkar amaclı yazman yanlış bırak hakanı ben bugünedek bogazımdan haram lokma bile gecmedi hakanın kendisi olmadımı beni eskişehir gurpları hepsi bilir artı cıkarım olmadınıda bilir bu konu hakında benimde son msjım olacak egerki benimle ilgili yazan olursa yada sorunu olan varsa özel msj atsın
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
10ur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

onur
Yer: İstanbul/maltep
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 23:23

Bir önceki başlıkdada yazmıştım.Burayada bir idda üzerine bir yorumda bulundum.

Ama artık sadece transfer durumlarında bir gelişme olursa yazalım.Kendi yorumlarımızı biraz tutmaya çalışalım yada yorumlar için ayrı bir başlık açalım.
bu Topic de sadece transfer gelişmeleri ile ilgi yazılar görmemiz bence daha uygun olur
Bizi lüks meyhanelerde aramayın.Biz dost şarabı içenlerdeniz.Bize bu aşk nedir diye sormayın.Biz ESES AŞKI UĞRUNA ÖLENLERDENİZ-KKŞ
Yukarı
lucky strike Liste gör
Yazar

Murat T.
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 23:24
Af diyen arkada$lara 2 A da yine anla$ılmadı mı kendisyle,onca olana ragmen tekrar $ans verilmedi mi diye sormak istiorum..kim gelirse gelsin takıma saha içinde de dı$ında da yakı$an birisi olsun yeter..cebini doldurup taraftarn umutlarını çalıp gtmesnler.hesap sorulsun..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır