eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 20:59
Ya ömer çatkıç'ı alalım bitsin bu iş şampiyonluğa gideriz işte....Hem tecrübeli hem de eskişehire olan vefa borcunu şimdi ödemeyecekte ne zaman ödeyecek!!
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 21:00
   Arkadaşlar istediği parayı verseydik cavcav çıkıp kendisi bile oynardı.
kalender
Yukarı
erman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erman
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 21:02
Alıntı yapılan zeeper2005

arkadaslar ıbre tekrar oftasın kalecısı ferhata donmus genclerbırlıgının şilili bi kalecı transfer etmesıylede ferhatta gıtmek ıstedgını yonetıme bıldırmıs bunun uzerıne devreye gıren eses yonetımı metın dıyadının  ıstegı uzerıne cavcavla gorusmus ılk gorusmeler olumlu gecmıs kesın yanıt yarın verılecekmıs kaynak sorarsanız ankaralı bı mnjer dıycem....

şilili kaleci gençlerbirliğine geldi..ferhat oftaşda oynuyor ne alaka şimdi???????her kafadan bir ses çıkıyor...
Yukarı
ESCOBAR Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 21:08
Alıntı yapılan 26-eses-26

KİMSE AYRILMIYOR!
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, bugün Antalya'da teknik direktör Zico ile bir araya gelirken yapılan toplantı sonucunda takımdaki hiçbir oyuncunun kiralanmayacağı ya da takımdan gönderilmeyeceği ve mevcut kadronun korunacağı açıklandı.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, başkan vekili Nihat Özdemir'in Belek'teki Arcadia Golf Sport Resort Oteli'nde bir araya gelerek yemek yedi.

Açıklamada, Yıldırım ve yöneticilerin Zico ile bir toplantı yaptığı belirtilerek, ''Toplantı neticesinde, futbol takımımızın mevcut kadrosunun korunmasına karar verildi. Dolayısıyla, son günlerde gazetelerde çıkan, bazı oyuncularımızın kiralanması ya da takımdan gönderilmesine yönelik haberlerin de gerçeklik payı yoktur'' denildi.

Ajansspor

Fenerden' de hiçbir oyuncu gelmeyecek anlaşılan.

HANİ SÖZ VERMİŞTİ BU NİHAT ÖZDEMİR ? FENER LİNİN SÖZÜ BU KADAR OLUR :))
Yukarı
zeeper2005 Liste gör
Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 21:09
bulent korkmaz ferhatı ıstedıgı ıcın bekletıyolardı olası bı kalecı transferı gerceklestırılemedıgınde oftasdan ferhat genclerbırlgıne kaydırılacaktı bılgınıze sunarım...
koko
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 21:16
Alıntı yapılan KaRa

Hala bir imza yok. Yönetimin alternatifi vardır, bizim düşündüğümüzü yönetim de düşünüyordur diyoruz ama artık inancımı yitirmeye başladım. Hiç bir icraat yok. Ligler başladıktan sonra gelecek futbolcu ne zaman kaynaşacak, ne zaman uyum sağlayacak, bilinmez...

Yapılması planlanan transferleri düşündüğümüzde;kaleci,stoper,sol açık...Stoper ise net belli değil.Bu durumda giden oyuncularımızı da düşünürsek defansın sol bölgesi hariç öyle ilk 11 de oynayan oyuncu yoktu.Defansın sol bölgesinde son zamanlarda Sezgin geçmişti.Yani aslında sadece şimdiye kadar yapılan 2 transferde ilk 2-3 maç için yeterli olabilir.Tabi ilerisi için aynı şeyleri söylemek mümkün değil.

Demek istediğim biz ne kadar aceleci olursak,transferler o denli gecikiyor.Çünkü oyuncu da acelesi olan bir kulübten ne kopartırsam kardır diye düşünüyor.Aynı şekilde kulübte...Mesela tek eksik bölgemiz ilk maça kadar yetişmezse transferler; kale orada da 1-2 maç Sinan çok rahat oynar ki ben tümüyle kaleye geçmesini isteyenlerdenim.Zaten orta sahanın solunda sıkıntımız yok Serkan orası için yeterli ayrıca ön liberoya da Emre geldi.Yani giden kalan dengesinde fazal bir sorun yok

Tabi ki bunlar transferler olmasın manasında demiyorum.Sadece şu anki kadro bile yeni transfeler gelesiye kadar idare edebilir diyorum.Ancak yine de mümkünse en kısa sürede  takviye yapılmalıdır.

Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 21:18
Alıntı yapılan esesberk

Ya ömer çatkıç'ı alalım bitsin bu iş şampiyonluğa gideriz işte....Hem tecrübeli hem de eskişehire olan vefa borcunu şimdi ödemeyecekte ne zaman ödeyecek!!

keşke ama çok paraya patlar bize
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 21:23
Kaleye Ferhat Odabaşı'nı alırlarda bu çile hayırlısıyla bir an evvel biter. Gerçekten klavye başında çok yoruldum ve sıkıldım. 
Yukarı
tolgaeses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 21:24
Alıntı yapılan eses007

Kaleci transferi konusunda görüşülen kalecilerden bir türlü net bir sonuç alınamadı, bence daha fazla geç kalınmadan eski kalecimiz Hakan'la görüşmelerin acilen başlatılması gerekmektedir...Takımımızı lig A yolunda sırtlayan ve B kategorisinden çıkışımızda herkesden fazla emeği bulunan Hakan'ın getirilmesi takımımız için büyük bir güvence sağlayacaktır...Ayrıca takım arkadaşlarının ve taraftarın büyük sevgisini kazanan, hayır kurumlarına yaptığı yardımlarlada doğru ve dürüst kişiliğini birkez daha ortaya koyan Hakan'ın kesinlikle takımımıza büyük faydası olacağı inancındayım...Eskişehir halkının gönlüne adeta taht kuran Hakan'ın transfer edilmesi taraftarlar ve şehir halkı tarafındanda büyük sevinçle karşılanacak ve şampiyonluk yolunda büyük moral sağlayacaktır...Hakan%20Olgun%20davrandı

Ewet bencede hakan bu takıma tekrar gelmeli aslında amaa işteeee.....
HERZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 21:30
Hala Hakan diyorlar anlamıyorum ya, futbol belirlenmiş bir kaç futbolcu üzerine kurulmaz, Hakan dediğiniz adam da profesyonel ve ne durumda olduğu aşikar olan bir oyuncudur. Onun yerine Sinan oynasın daha iyi, ki olmayacak bir transfer için neden bu kadar konuşuluyor anlamıyorum..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır