eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 08:52
Tabiki bende transferlerin en iyisini en gencini en uzun ve kalıcı olacak olanını herkez gibi çok istiyorum ama biz taraftar olarak daha trübünleri bile dolduramıyorken ,ama bilet parası,ama naklen yayın,ama havalar soğuk diye maçları türübün dışından takip etme yolunu seçiyorsak şampiyonluğa giden bir kentte hala caddelerde tek bayrağımız yoksa, şöle veya böle bi türlü şu federasyon cezalarını engelleyemiyorsak ( bunları uzatmak mümkün ) Arkasında olduğumuz veya olmak zorunda olduğumuz bu yönetime destek yerine transferin son günlerinde dahi adam beğenmiyoruz kimi alacaktık yani Ferat ismi gündeme geldi tüm şehir veya büyük kısmı olmaz olmaz  neden olmaz bize hareket yaptı küfür etti eskiler bilir düştüğümüz sene sergen ikinci yarı oyuna girene kadar ES ES önde idi ve sergenden sonra MAĞLUP olduk ve bayağı bi Küfür edilmişti Peki bugün sergen baş tacımız Ferat gibi bi kaleci profosyenel tabiiki o anki oynadığı takım için elinden geleni yapacak Bu formda yazdığımız yazılar lütfen hem transferleri hem transferde adı geçenleri hemde Yönetimimizi rencide etmesin biz bu kulübü almaya kimsenin talip olmadığı kongreler gördük yöneticiler kolay bulunmuyor buradan yazmak kolay Metin diyadin Geçen sene neredeydi bu senemi canımız oldu bu tüm sporcu ve hocalar için geçerli yönetime yön vermek fikir vermek tamam ama lütfen yapılanlarada saygı gösterelim ve desteğimizi sadece formda değil STADA Taşıyalım Şehre caddelere taşıyalım çocuklarımıza taşıyalım ES ES li olmak bi yaşam biçimidir Yaşamımıza taşıyalım  Hepinizi seviyorum
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 09:00
Alıntı yapılan TMR 26

Tabiki bende transferlerin en iyisini en gencini en uzun ve kalıcı olacak olanını herkez gibi çok istiyorum ama biz taraftar olarak daha trübünleri bile dolduramıyorken ,ama bilet parası,ama naklen yayın,ama havalar soğuk diye maçları türübün dışından takip etme yolunu seçiyorsak şampiyonluğa giden bir kentte hala caddelerde tek bayrağımız yoksa, şöle veya böle bi türlü şu federasyon cezalarını engelleyemiyorsak ( bunları uzatmak mümkün ) Arkasında olduğumuz veya olmak zorunda olduğumuz bu yönetime destek yerine transferin son günlerinde dahi adam beğenmiyoruz kimi alacaktık yani Ferat ismi gündeme geldi tüm şehir veya büyük kısmı olmaz olmaz  neden olmaz bize hareket yaptı küfür etti eskiler bilir düştüğümüz sene sergen ikinci yarı oyuna girene kadar ES ES önde idi ve sergenden sonra MAĞLUP olduk ve bayağı bi Küfür edilmişti Peki bugün sergen baş tacımız Ferat gibi bi kaleci profosyenel tabiiki o anki oynadığı takım için elinden geleni yapacak Bu formda yazdığımız yazılar lütfen hem transferleri hem transferde adı geçenleri hemde Yönetimimizi rencide etmesin biz bu kulübü almaya kimsenin talip olmadığı kongreler gördük yöneticiler kolay bulunmuyor buradan yazmak kolay Metin diyadin Geçen sene neredeydi bu senemi canımız oldu bu tüm sporcu ve hocalar için geçerli yönetime yön vermek fikir vermek tamam ama lütfen yapılanlarada saygı gösterelim ve desteğimizi sadece formda değil STADA Taşıyalım Şehre caddelere taşıyalım çocuklarımıza taşıyalım ES ES li olmak bi yaşam biçimidir Yaşamımıza taşıyalım  Hepinizi seviyorum
 elbette gerçekten fikrine katılmamak elde değil ama şunuda inkar etmmek gerekir takıma katkısı olabilecek oyuncular alınmalı ve bizim kondisyon motivasyon eksiliğimiz olduğu gün gibi ortadadır kampta bu eksikliğimizi giderici çalışmalar yapılmalı herkes iyibilirki kaybettiğimiz puanları hep gelende son dakikalarda kaybettik tam bir takım oyunu ortaya koyamadıkBig%20smileApproveClap
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 10:41
Alıntı yapılan murattan26es

ya arkadaşlar kaleci hakanı bu kadar kücümsemenize şaşıyorum adam bizleri cıkartmak icin neler yapmadı penaltı kurdardı,en kritik pozisyonları kurtardı daha ne yapsın bir,iki gol hatalı gollll yedi diye adamı eskişehir düşmanı yaptınız
Kimsenin Hakan'ı küçümsediğini ya da Hakan'ı Eskişehir düşmanı yaptığını sanmıyorum. Hakan deyince, Sarıyer maçında, o son penaltıyı kurtardığında radyo başındaki halim aklıma gelir ama (her ne kadar olayların iç yüzünü bilmekse de) sorunlu bir kaleciydi, sorunlar vardı. Bize sorun değil, birlik berabelik lazım. Bırakın da Hakan o güzel günlerimizde kalsın...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 11:52
takıma kim alırsa alınsın önemli değil bize katkısı olabilcek oyuncular alınsın illa isim yapması önemli değil kaliteli futbolcu olması yeterli
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
10ur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

onur
Yer: İstanbul/maltep
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 11:54
Her insan yaptığı hataları tekrarlayacak diye bir şey yoktur.
Eskişehirspor sevgisi öyle bir sevgidir ki insanları değiştirir,yaptıkları hatalardan ders çıkarttırır.
Sefer Hakan Olgun da kaleciğiliği dışında hatalar yapmış olabilir.Hepimiz hatalar yapabiliriz.Önemli olan bu hataları telafi etmektir.Eğer ki Sefer Hakan Olgun,bir hata yapmışsa, bir şans verilmesi durumunda bu hataları telafi edeceğinden hiç şüphem yok.
Bizi lüks meyhanelerde aramayın.Biz dost şarabı içenlerdeniz.Bize bu aşk nedir diye sormayın.Biz ESES AŞKI UĞRUNA ÖLENLERDENİZ-KKŞ
Yukarı
ombusman26 Liste gör
Yazar

ahmet
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 11:55
transfer tam bir fiyaskodur
kalan kaledci alternatifleri cenk den sinandan daha iyi değildir
Eskişhirspor baskanı ve yönetimin futbol camiasında hiç sevilmedikleri net bir şekilde ortaya çıkmıştır
bakana rağmen bedava adam diretmesi yüzünden eren ve gökhan gibi çok uzun yıllar görev yapabiecek futbolcular elden kaçırılmıştır
nebi başkan başka kadro dışı kalmıs haftalarca oynamamış futbolcu varsa onlarıda alsın
İstanbul seni bekliyor
Yukarı
sevdalımeses Liste gör
Yazar

Deniz GÜNGÖR
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 12:08
[[/QUOTE]
Kimsenin Hakan'ı küçümsediğini ya da Hakan'ı Eskişehir düşmanı yaptığını sanmıyorum. Hakan deyince, Sarıyer maçında, o son penaltıyı kurtardığında radyo başındaki halim aklıma gelir ama (her ne kadar olayların iç yüzünü bilmekse de) sorunlu bir kaleciydi, sorunlar vardı. Bize sorun değil, birlik berabelik lazım. Bırakın da Hakan o güzel günlerimizde kalsın...
[/QUOTE] bencede çok haklısın artık hakanı tartışmayı bırakalım çünkü gelecek kaleciyede şuanki kalecilerede zararı olacağına inanıyorum. başkanıda nasıl tartışırız hayretler içerisindeyim gönül isterki bu takıma dünyanın en iyi kalecisi alınsın ama imkanlar doğrultusunda başkan çalışmalarını sürdürüyordur bundan kimsenin şüpesi olmasın. sayın başkan başkanlığının yanı sıra bizler gibi taraftar unutmayalım hakanı tartışıyoruz bari sayın başkanı rahat bırakalım.
senin sevdan benim sabıkam esesim...
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 12:13
ya bence taraftar olarak transferler uzayınca sinirler geriliyor anladıgım kadar.ama hic kimse merak etmesin en iyisini alacaktır baskanımız.bu gun kaleci isi biter tahminim.birde sol bek olursa biter bu is.
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 12:23
Alıntı yapılan banner

Bazı arkadaşlarımız ismi geçen transferler nedeni ile Süper Lig iskeletinin kurulamayacağını yazmış. Basına yansıdı Gökhan ve Eren Ankaraspor'la 1,5 yıllığına anlaşmış. Bülent Ataman ile Erhan Albayrak'ı 1,5 yıllığına almakla Gökhan ve Eren'i 1,5 yıllığına almak arasında ne gibi fark var onlara göre? Bana göre tek farkları fiyatı başka da fark yok. Bülent de Erhan da 1,5 yıl daha çok rahat futbol oynarlar. O isimler geçti diye kıyaslamayı o isimlerle yaptım. Ahmet Mehmet de diyebilirsiniz siz isimlere. Neticede ismi geçen her adam takımlarında direk oynayan, süper ligde oynayan adamlar. Gelecek de onların arasından olacak.

Sivasspor sezon başında Mohamed Ali Kurtuluş'u aldı 33 yaşında, Sivasspor'u sırtlayan futbolculardan biriydi ilk yarıda. Biz almaya kalksak kıyamet kopardı 33 yaşında adam mı alınır diye. Yaş meselesini biraz fazla abartıyoruz gibime geliyor. Tabi şu da var 33 yaşındaki adama 300-400 milyar bonservis parası verilmez. Bizim yönetimimiz de o kadar para vermemek için Eren'le Gökhan'ı elinden kaçırıyor. Farzedelim bastık parayı 400 milyar verdik Gökhan'ın bonservisini aldık, 1,5 yıl sonra elini kolunu sallaya sallaya gitti, yazık günah değil mi o paraya? Gökhan'la Bülent arasında da kalecilik açısından çok çok fazla fark olduğunu düşünmüyorum. Gökhan karşı karşıya pozisyonlarda başarılı bir kaleci, Bülent yan ve hava toplarında. İkisi de 1,5 yıl sonra elini kolunu sallayarak gidecekse kim ucuzsa o gelsin. Neticede çok da birşey değişmeyecek kalite açısından, ikisi de yıllardır süper ligde oynayan kendilerini kanıtlamış kaleciler.

Kaleciden gittik ama bu düşüncem tüm mevkiler için geçerli. Eren ile Erhan'ı kıyaslayınca da kalite olarak aşağı yukarı aynı kalitede adamlar bana göre, eksileri var artıları var birbirilerine göre. İkisi de fazlasıyla işimize yarar ama hem bu ligde hem süper ligde. Onda da kim ucuzsa o gelsin 1,5 yıl sonra ellerini kollarını sallayarak gideceklerse. Ha Eren'e 5 yıllık imza attırabiliyorsan tabi ki Eren gelsin 5 yıl sol bek ne olacak diye düşünme.

ClapClapClap
ES-ES
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 12:30
hakan hakan hakan   gerisi yalann........bülent  cenk gibi çok saç baş yoldurur bize 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,566 saniyede hazırlanmıştır