eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor'lu Ünlüler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 13:11
Alıntı yapılan kerlon

neslihan demir bugün yenildiğimiz rusya macında milli takımımızı sırtlayan isimdi gerçekten gurur duyulması gereken sporcu
Neslihan ablanın Kızı ile eses formalı bir fotosu vardı onu nerden bulabilirim.
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 13:17
Alıntı yapılan Matador26

Alıntı yapılan kerlon

neslihan demir bugün yenildiğimiz rusya macında milli takımımızı sırtlayan isimdi gerçekten gurur duyulması gereken sporcu
Neslihan ablanın Kızı ile eses formalı bir fotosu vardı onu nerden bulabilirim.

herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 13:41
seda öğretir hem eskişeirli hem de eskişehirsporlu. cnn deydi ama sanırım NTV'ye geçti
Yukarı
omer_2626 Liste gör
Yazar

ömer
Yer: Eskişehir
  Alıntı omer_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 13:46
Fatma gülün suçu ne adlı dizide oynayan selim (Engin ÖZTÜRK) de Eskişehirli.
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 14:03
Muhabbet

Eskisehirli bir Ailenin oglu gecenlerde buralarda yayin yapan Metropol FM'de sordular hangi takimi tutuyorsun diye. ESKISEHIRSPOR.
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ömer_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 18:48
Alıntı yapılan esmaris

Hangi takımı tutuyor bilmiyorum ama bu hanımkızımızda Eskişehirli'ymiş:)

Melis%20Birkan%20-%20Çağan%20Irmakın%20yönettiği%20Issız%20Adam%20filmi%20ile%20yıldızı%20parlayan%20Melis%20Birkan,%20Eskişehirli%20bir%20güzel...

melis birkan ankara doğumlu.
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
volkanson2 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı volkanson2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 20:19
Alıntı yapılan erdues

ARC
selahattin erdoğan
ayhan ünal
hüsnü abi.
bnm tanıdığım en ünlü esesliler
budur işte......
zaman zaman değil her zaman ES ES'li
Yukarı
sml_cvsgl Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail
  Alıntı sml_cvsgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 21:40
Alıntı yapılan zetone26

Bende Özgün'ü Bjk Tv de görmüştüm Bjkliymiş ayrıca Eskişehirsporlu olduğunuda vurgulamıştı. Ne kadar etik orası tartışılır Big%20smile

Ben Sakarya Üniversitsinde öğrenciyken, konsere gelmişti. Konser sıraasında siz Tatangalarsınız değil mi? Ama bende Es-Es'liyim demiş sonra da Es-es es ki ki  ki eski eski es diye mikrofana bağırmıştı. Ama aynı zamanda bjk yi de tutuyor olabilir.
...EsKiŞeHiR...
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 22:58
Alıntı yapılan 26_26_26

-Azra akın holladada doğmuştur. Annesi afyon elmadağlı, babası afyon bolvadinlidir.Babası bir ara eskişehirsporda futbol oynamış.Kendi hangi takımlı bilemem...

]

Azra Akın ın bir magazin programında hangi takımlısınız sorusuna ben takım tutmam ama babam Eskişehirsporlu o yüzden bende EsEs liyim diyim tarzında konusması olmustu bizzat duymuştum..
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2010 saat 15:42
Neslihan Darnel Dünya voleybol şampiyonasında en skorer oyuncu olarak ödülünü az önce aldı..Şampiyon finalde brazilya'yı yenen turnuvayı namağlup tamamlayan Rusya oldu..
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır