Sayfayı yazdır | Close Window

Eskişehirspor'lu Ünlüler

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Diğer
Forum İsmi: Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
Forum Açıklaması: Eskişehirspor ve futbol dışındaki her türlü konu, eğlence, fikir alışverişi, sohbet
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=509
Yazdırma tarihi: 02/May/2024 saat 19:33
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Eskişehirspor'lu Ünlüler
Gönderen: emrESES_26
Konu: Eskişehirspor'lu Ünlüler
Gönderi tarihi: 21/Kas/2007 saat 16:57

25/8/2007 - Oktay Kaynarca
Oktay Kaynarca Kimdir?

26 ocak 1965 doğan oyuncuyu, anne ve babası Almanya’da işçi oldukları için babaannesi büyüttü.
Çocukluğu Üsküdar’da geçen aktörün, o yıllarda en sevdiği şey güvercinleriyle ilgilenmekti.

Ortaokulda bir sene kalan Kaynarca, liseyi de altı senede bitirdi. Üsküdar Lisesi'nde başlayıp, en son Hopa Lisesi'nden mezun oldu.

Fiat fabrikasında elektrik işçisi olarak çalıştığı sırada, Konservatuvar sınavlarına girdi.

Sinema ve tiyatro oyuncu olan Kaynarca birçok filmde rol aldı. 2002, 39. Antalya Film Şenliği'nde, Deli Yürek-Boomerang Cehennemi filmi ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü aldı.
Eskişehirspor taraftarı olan oyuncu tv'de de bir çok dizi ve filmde rol aldı.

Kaynak : http://esesfan.com/forum/forum_posts.asp?TID=3121&PN=1&TPN=1 - http://esesfan.com/forum/forum_posts.asp?TID=3121&PN=1&TPN=1

Valla ne kadar dogru bilmıyorum ama eger dogruysa güzel
Önceden haberi olan var mı acaba ?
Ya da bu konuda ayrıntılı bilgi sahibi olan?

-------------
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES

Yanıtlar:
Gönderen: es-es2641
Gönderi tarihi: 21/Kas/2007 saat 17:02
Önceki forumda defalarca yazılmıstı Emre..Ünlü olan Esesliler topiğinde...Bu topike kilit gözüküyo maalesef.

-------------
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 21/Kas/2007 saat 17:03

Konu Başlığı tarafımdan değiştirilmiştir...

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: es_ilker_es
Gönderi tarihi: 21/Kas/2007 saat 17:09
Daha önce eski forumda bununla ilgili başlık vardı tartışılmıştı yani

-------------
yenilsen de bazı bazı
taraftarın buna razı

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 21/Kas/2007 saat 17:11
Mithat Körler, Zeki Sezer.

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 21/Kas/2007 saat 17:22
Oktay Kaynarca'nın ESES'Li olmasına çok şaşırdım valla..Nerden geldi ki bu ESES aşkı.Eskişehirli değil zaten..Helal olsun

-------------

Gönderen: yoncacı
Gönderi tarihi: 21/Kas/2007 saat 17:31
Eskişehirli olmayan birinin Eskişehirsporlu olmasına şaşmak demek Eskişehirspor'u büyük takım kabul etmemek demektir.
Ben 59 yaşındayım ve 1967'den beride Eskişehirsporluyum. Üstelik Eskişehirli olmadığım gibi, Eskişehirle anadan, babadan bir akrabalık bağımda yok.
Oktay Kaynarcada benim gibi bir Eskişehirli olmayan Eskişehirsporlu.
Bunun nasıl bir duygu olduğunu anlatabilmek çok zor.

-------------
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.

Gönderen: www.marmariseses.com
Gönderi tarihi: 21/Kas/2007 saat 18:10
Oktay KAYNARCA çok eskiden söylemişti ESKİŞEHİRSPOR lu olduğunu.Tanıdığımız ESKİŞEHİR li olmayan ama ESKİŞEHİRSPOR u tutan bir çok insan var...

-------------
www.marmariseses.com

Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 21/Kas/2007 saat 18:41
edit

-------------

Gönderen: berko26
Gönderi tarihi: 27/Mar/2008 saat 18:38
bende 14 yaşındayım ama eskişehirli olmamama rağmen çoook fanaatik bir esesliyim

-------------
MCMLXV!

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 27/Mar/2008 saat 19:01
Oktay Kaynarca futbolla ilgilenen bir isim. Yanlış hatırlamıyorsam Değirmenderespor'un başkanlığını filan yapıyordu.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: Toyton
Gönderi tarihi: 27/Mar/2008 saat 19:14

Cüneyt Arkın -Nalan -Nuri ALço- Özgün - Mithat Körler . . http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=tayfun+talipoglu -

-------------
Beraber yürüdük biz bu yollarda. . .

Gönderen: maverick
Gönderi tarihi: 25/Tem/2008 saat 22:56
http://img368.imageshack.us/my.php?image=spa0434sq8.jpg"> [/img]

Gönderen: ogur
Gönderi tarihi: 25/Tem/2008 saat 23:06

Oktay Kaynarca'nın yıllar önce  KV'nin ilk prim yaptıgı zamanlarda -eger hafızam beni yanıltmıyorsa- TFF Dergisi'nde GSli oldugunu okumustum ki hatta o zamanlar yine bu mevzu tartisiliyordu imkan bulup scan edememistim o sayfalari.

Ozgun isimli pop sarkicisi da yanilmiyorsam Eskisehirli ancak bizim anladigimiz ve uyguladigimiz turden bir Eskisehirsporlu degil cunku kendisini Bjk tv'de Bjk formasi ile gormuslugum vardir ki zaten bilinen bir seydi aslinda bizim gibi Eskisehirspor taraftari olmadigi ama bir donem o da prim yapmisti buralarda.

Aslinda cok da bir degeri yok kimin olup olmadiginin bence ama yine de yanlis bilinmesin bazi seyler.

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 25/Tem/2008 saat 23:22
Dr.Fahrettin Cüretlibatur'un (Cüneyt Arkın) Eskişehirli ama EsEs li olmadığını biliyorum, bazı tv. programlarında gs li olduğunu söylediğine şahit oldum çünkü.

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderen: ramozotti
Gönderi tarihi: 25/Tem/2008 saat 23:27
nuri alçoyu tek geçerim....fanatik eseslidir kendisi

-------------
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!

Gönderi tarihi: 25/Tem/2008 saat 23:38
Rahmetli Mete İnselel,Bülent Kayabaş,Hakkı Devrim,İnan Kıraç,Tuna Kiremitci,Ebru Gündeş (aslen Bozüyüklü),Ali Sirmen,Azra Akın,Kadir Çöptemir,Serpil Çakmaklı,Güner Ümit...
Google de araştırıp bulduklarım,ama İçlerinden kaçı EsEs li onları bilemem.
En EsEs li ünlümüz olarakda Mithat Körler'den başkasını tanımam.

-------------

Gönderen: zetone26
Gönderi tarihi: 25/Tem/2008 saat 23:40
Bende Özgün'ü Bjk Tv de görmüştüm Bjkliymiş ayrıca Eskişehirsporlu olduğunuda vurgulamıştı. Ne kadar etik orası tartışılır Big%20smile

-------------
Biz Eskişehirliyiz...

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 26/Tem/2008 saat 01:07

Alıntı yapılan nEfEr_t.t.l

http://imageshack.us">

Alıntı yapılan serkan_esk

İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, "Eskişehirspor'u çocukluğumdan beri tanıyorum. Çocukluğum bu kentte geçti. Görüyorum ki, Eskişehirspor'a halkının desteği çok fazla. Eskişehirspor umuyorum ki bu sene 1. Lig'e çıkacaktır. Takımı, taraftarı süper lige yakışır"dedi.
http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=55359&kategori=1 - http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=55359&kategori=1

Esesfan.com'dan Alıntıdır

-------------

Gönderen: kkpitna
Gönderi tarihi: 26/Tem/2008 saat 01:15
-Tuna kiremitcinin aşk neyin kısaltmasını akudum orada galatasaraylıyım yazıyodu, ama eskişehir dogumlu...
-Ebrü gündeş hakkında bozüyüklu hakkında dedikodular var(bende bozüyükluyum) ama kendisi istanbulluyum diyo.Ayrıca kendiside fenerbahcelidir :(
-Azra akın holladada doğmuştur. Annesi afyon elmadağlı, babası afyon bolvadinlidir.Babası bir ara eskişehirsporda futbol oynamış.Kendi hangi takımlı bilemem...
-Kadir çöpdemir elazig dogumlu ve fenerbahcelidir :(

-------------
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir

Gönderi tarihi: 26/Tem/2008 saat 02:23
Alıntı yapılan kkpitna

-Tuna kiremitcinin aşk neyin kısaltmasını akudum orada galatasaraylıyım yazıyodu, ama eskişehir dogumlu...
-Ebrü gündeş hakkında bozüyüklu hakkında dedikodular var(bende bozüyükluyum) ama kendisi istanbulluyum diyo.Ayrıca kendiside fenerbahcelidir :(
-Azra akın holladada doğmuştur. Annesi afyon elmadağlı, babası afyon bolvadinlidir.Babası bir ara eskişehirsporda futbol oynamış.Kendi hangi takımlı bilemem...
-Kadir çöpdemir elazig dogumlu ve fenerbahcelidir :(
Alıntı yapılan 26_26_26

..............
Google de araştırıp bulduklarım,ama İçlerinden kaçı EsEs li onları bilemem.
En EsEs li ünlümüz olarakda Mithat Körler'den başkasını tanımam.
Ben EsES lidir hepsi demedimki...! +Kadir Çöpdemir EsEs liliğinden bahsetmese bile ( fb.li olduğunu herkes biliyor) Odunpazarlı olduğunu zaman zaman hep dile getirmiştir.
Bu yazdıklarımda kafama göre yazmış olduğum bilgiler değil.

-------------

Gönderen: JOEBLACK73
Gönderi tarihi: 26/Tem/2008 saat 02:48
Alıntı yapılan yoncacı

Eskişehirli olmayan birinin Eskişehirsporlu olmasına şaşmak demek Eskişehirspor'u büyük takım kabul etmemek demektir.
Ben 59 yaşındayım ve 1967'den beride Eskişehirsporluyum. Üstelik Eskişehirli olmadığım gibi, Eskişehirle anadan, babadan bir akrabalık bağımda yok.
Oktay Kaynarcada benim gibi bir Eskişehirli olmayan Eskişehirsporlu.
Bunun nasıl bir duygu olduğunu anlatabilmek çok zor.

Katılıyorum.
Süper lige çıkma maçlarında Diyarbakır ile yaptığımız maçta KAŞ'taydım.
Bir çay bahçesinde seyrettim sırtımda formam ile,  çevremde 30-40 tane diyarbakırlı vardı tırsmadım desem yalan olmaz LOL . orada karşılaştığım bir astsubay ve ben vardık Eskişehirli ama yaklaşık 15 kişi falandık Eskişehirsporlu, çünkü  yerel halktan yada tatilcilerin orta yaşlıların nerdeyse tümü es es'liydi. Efsane takımı ezbere sayıyorlardı. Çok etkilendim, o zaman bir kez daha anladım büyüklüğümüzü.
Clap

-------------
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 26/Tem/2008 saat 02:55
inönüde boluluları kovduğumuz locaya sonradan nuri alçonun gelmesi çok güzeldi... hatta tam nuri alçoya yakışan faliyetti :) boluluların parasını verdiği yeri hakladı ;) maç sırasında ona bakan varmıydı ordamıydı nerdeydi ben tamamen kopmuşum oraya bakmak aklıma gelmedi...

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: hasanugur
Gönderi tarihi: 26/Tem/2008 saat 04:02
arkadaşlar bu saydığınız kişiler es es li olsa ne olur olmasa ne olur hiç biri esesimizi biizm kadar sevmez bunlarım boşverin biz esesimize elimizden geleni yapalım bu saydığımız isimlerin hepsi yalan dolan istanbulda yaşayan bilir bunları....

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 14/Ağu/2008 saat 18:23
Eskişehirspor'u tutuyorlar mı bilmem ama işte bazı ünlüler.

Sami (Seferad Grubu)

Hayko Çepkin

Ece Gürsel

Nuri Alço

Tan

Yavuz Seçkin

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: okankaramese
Gönderi tarihi: 14/Ağu/2008 saat 18:53

Evet Oktay KAYNARCA'nın Okul Yıllarında Fanatiklik Derecesinde ESES'imizi Tuttuğunu Bizzat Kendi Ağzından Duymuştum. 1993 yada 1994 Yılında İdi Sanırım O Zamanlar Mesaiye Devamlı Öğleden Sonra Gittiğim İçin Sabah Programları Yapılıyorlardı Kanallarda Birisinde Oktay Kaynarca ve Bayan Partneri Kaynarca'da Bizzat Kendi Ağzından ESKİŞEHİRSPOR'LU Olduğunu Okul Yıllarında Çok İyi Derecede Bahsetmişti Tabii O Zaman Bilgisayar Mail Göndermek Gibi Şeyler Öyle Gelişmemişti Ülkemizdeki ve Dünyadaki ESES'li Kardeşlerimiz, Abilerimizde Programı FAX Yağmuruna Tutmuşlardı Bayağı Gelen FAX'lar Hep ESES Üzerine Olunca Programı Bitirmekte Bayağı Zorlanmışlardı. Gururlanmıştım Bende O Zaman...

Gönderen: otomatikkapi
Gönderi tarihi: 15/Ağu/2008 saat 01:18
Alıntı yapılan oner

Mithat Körler, Zeki Sezer.

İkiside beyfendi kişilikler , güzel bir ikili yazmışsınız.
Zeki Bey günümüz siyasetçi portresinden uzak bir kişi bence , bu sebeple zorlanıyor , allah yardımcısı olsun...

Mithat Beye gelirsek yıllardır onlarca kez trende  karşılaşmışızdır. Tanışıklığımız yoktur ama her defasında selam verir hal hatır sorar. Bizim nüfus kağıdı yüzümüzde olsa gerek :)... Stadda karşılaştığımızda ben bu tatarı biryeden hatırlıyorum ama diyordur kesin. Ne bilsin hemen hergün "işte taraftar işte şampiyonu" bangır bangır dinleyip kendimi gaza getirdiğimi. Çok ciddi tavsiyemdir dostlar , işe yarıyor , sabah keyifsiz kalktığınızda , gün içinde şarj gerektiğinde , sevincinizde-üzüntünüzde gereken desteği veriyor...

Hele bazen Kadıköyde derneğe giderken eses cd'mi Kadıköylülerle paylaşıyorum , marş gibi marş duysunlar diye...

Sağ olasın Mithat Körler , sağolasın...

-------------
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...

Gönderen: alosis
Gönderi tarihi: 26/Mar/2009 saat 20:44

ETYEN MAHÇIUPYAN: RADİKAL GAZETESİ YAZARI....SEVGİLER

-------------
eses taraftarı tüm Türkiye'ye örnek olmalı

Gönderen: techeses
Gönderi tarihi: 26/Mar/2009 saat 21:46

-------------
NE DİL YETER SENİ ANLATMAYA NE GÖZ KIYAR SANA BAKMAYA...

Gönderen: kesdal
Gönderi tarihi: 26/Mar/2009 saat 21:52
Eskişehir'li ünlü:Amigo Orhan.

-------------
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 26/Mar/2009 saat 23:49
Arkadaşlar Hayko Çepkinin heryerde bu resmi var.Adam konsere gelmiş bir defa direk resmini çekip dağıtmış bizimkiler.Bu adam koyu bjk li.Amigoluk bile yaptığına dair iddalar var.

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 26/Mar/2009 saat 23:55
Alıntı yapılan scarface_hkna

Arkadaşlar Hayko Çepkinin heryerde bu resmi var.Adam konsere gelmiş bir defa direk resmini çekip dağıtmış bizimkiler.Bu adam koyu bjk li.Amigoluk bile yaptığına dair iddalar var.

Davul bile çalıyormuş...Geçenlerde Beyaz'ın şovunda dile getirmişti...Wink

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: esesim-26
Gönderi tarihi: 27/Mar/2009 saat 02:27

evet hayko cepkin bjk de amıgoluk yapmış

-------------
ESKİSEHİRSPOR

Gönderen: doringo
Gönderi tarihi: 27/Mar/2009 saat 09:19
benim bacanağın kızı Nisa ve oğlu Mehmet te ana baba karadenizli olup kendileri ES ES liler.
Sağolsun Mithat Körler şarkıları. Arabaya binerbinmez yada daha binmeden Hakan enişte Ets ets ets müsiği attana diyor :) (tercümesi es es müziği aç)

Gönderen: ZEFEX
Gönderi tarihi: 27/Mar/2009 saat 09:31
Alıntı yapılan techeses

Bu programı seyretmiştim.Şu anda ismi aklıma gelmeyen bu sanatçımız programda seyirci olarak yer alan And.Ünv. Radyo Tv bölümü öğrencilerinin getirip programın sunucusuna hediye ettiği atkımızı stüdyodaki klimadan rahatsız olduğu için alıp boynuna sarmıştır.Yani Eskişehirpsorlulukla alakası yoktur.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderen: tayfun26
Gönderi tarihi: 27/Mar/2009 saat 11:06
Feridun Düzağac'da ESES'li artık Wink
http://img148.imageshack.us/img148/8529/dscf1990m.jpg -

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 27/Mar/2009 saat 11:08
Tayfun abi fotoğraf gözükmüyor, tekrar yükledimSmile

http://img148.imageshack.us/img148/8529/dscf1990m.jpg

-------------

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 27/Mar/2009 saat 11:09
Bu konu başlığı ile yazılanlar pek uyuşmuyor.
Boynuna ESES kaşkolu takan her ünlü yada popüler kişi Esesli mi oluyor şimdi?

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderen: techeses
Gönderi tarihi: 27/Mar/2009 saat 12:56
atkıyı programın sunucusuna veren benim,gerçi bende vermedim atkıyı kendi istedi,kendi boynuna taktı daha sonra masanın üstünee kameralar görücek şekilde koydu,dediğiniz doğru pelin körmükçü atkıyı üşüdüğü için boynuna taktı,program sonunda atkıyı kendisine hediye ettim,eskişehiri ve eskişehirsporu bildğini ve atkıyı hatıra olarak saklayacağını bana belirtti,olay bundan ibaret...

-------------
NE DİL YETER SENİ ANLATMAYA NE GÖZ KIYAR SANA BAKMAYA...

Gönderen: ceyhad
Gönderi tarihi: 27/Mar/2009 saat 13:59
Alıntı yapılan tayfun26

Feridun Düzağac'da ESES'li artık Wink
http://img148.imageshack.us/img148/8529/dscf1990m.jpg -

fedirun düzağacında koyu bjk li olduğunu bilmeyen yoktur heralde....

-------------
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: ahmetk49
Gönderi tarihi: 01/Nis/2009 saat 20:47
Eskişehirsporlumudur bilmiyorum fakat Gürer Aykal isimli bizi dünyada temsil eden bir orkestra şefimiz var. Muhtemelen Amerikada yaşıyor Amerikadaki EsEslilerin irtibata geçmesi lazım benceWink

MAESTROLARIN MAESTROSU ----HOCALARIN HOCASI

Gürer Aykal (22 Mayıs 1942, Eskişehir) Türk orkestra şefidir.

Yaşam öyküsü

Eskişehir Mahmudiye’de doğdu. Müziğe babasının verdiği derslerle başlayan sanatçı, 1953 yılında Ankara Devlet Konservatuarı’na girmiş, Necdet Remzi Atak’ın öğrencisi olarak keman bölümünü bitirdikten sonra kompozisyon bölümüne geçerek Adnan Saygun’un sınıfından mezun olmuştur.

Eğitim

Şeflik öğrenimini yurtdışında yapan Aykal, 1969’da kompozisyon bölümünü bitirip orkestra yönetim uzmanlığı için devlet bursu ile İngiltere'ye gönderildi. Londra'da Gluldhall Müzik Okulu yüksek yöneticilik sınıfında ve Royal Academy’de; İtalya’da Academia Chiciana ve Roma’daki Santa Cecilia’da çalışmalarını tamamladı. Orkestra şefliği alanında tecrübelerinden yararlandığı isimler arasında George Hurst, Andre Prévin ve Franco Ferrara gibi ünlü şefler vardır.

İngiltere’de Royal Academy’yi bitirdiğinde, bu diplomayı 21 yıl içinde almayı başaran ilk kişiydi[kaynak belirtilmeli]. Türkiye’de yasal olarak atanan ilk orkestra şefi oldu ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın şef yardımcılığına atandı. Canta Cecilia Konservatuarı’ndan onur derecesiyle mezun olmuştur.

Kariyer

Sanatçı, 1973 yılında yurda dönmüş, kazandığı başarılarla “Devlet Sanatçısı” unvanıyla onurlandırılmıştır (1981). 1999’da kendi isteğiyle Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’ndan ayrıldı, bu dönem Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası'nı kurdu. 2000–2004 yılları arasında Antalya Orkestrası’nı kurup geliştirdi. ABD’de toplam 16 yıl şeflik ve genel müzik direktörlüğü yapan Aykal, 1991–2003 yılları arasında El Paso Teksas Senfoni Orkestrası Daimi Şefliği’ni ve Genel Müzik Direktörlüğü’nü yürüttü ve ayrıca “Profesör Emeritus” unvanı aldı. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'nın daimi şefi Gürer Aykal, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'ne (MSGSÜ) kadrolu profesör olarak atandı (2006). Aynı zamanda konservatuvarın 'Kompozisyon ve Orkestra Şefliği Anasanat Dalı Başkanlığı' görevini de üstlenen Gürer Aykal, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın şefliği, ayrıca Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nın genel müzik direktörlüğü ve daimi şefliği görevlerini yürütmüştür.

Aykal’ın eğitimci yönü, yurtiçi ve yurtdışında diğer üniversitelerdeki orkestra şefliği profesörlüğünü de kapsamaktadır. ABD’de Indiana (Bloomington) Üniversitesi, Teksas Tech ve UTEP Üniversiteleri’nde ileri orkestra şefliği dersleri veren Aykal halen Bilkent Üniversitesi’nde bu görevi sürdürmektedir.

Facebook linki aşağıdadır.

http://www.facebook.com/group.php?gid=21197057416

-------------
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es

Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 15/Nis/2009 saat 15:49
Hangi takımı tutuyor bilmiyorum ama bu hanımkızımızda Eskişehirli'ymiş:)

http://haber.mynet.com/galeri/magazin/turkiye-den/3176/73293/sayfa/32/hande-soral">Melis%20Birkan%20-%20Çağan%20Irmakın%20yönettiği%20Issız%20Adam%20filmi%20ile%20yıldızı%20parlayan%20Melis%20Birkan,%20Eskişehirli%20bir%20güzel...
http://haber.mynet.com/galeri/magazin/turkiye-den/3176/73295/sayfa/30/engin-gunaydin">GERİ
http://haber.mynet.com/galeri/magazin/turkiye-den/3176/73293/sayfa/32/hande-soral">İLERİ

-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm

Gönderen: erdues
Gönderi tarihi: 15/Nis/2009 saat 16:30
ARC
selahattin erdoğan
ayhan ünal
hüsnü abi.
bnm tanıdığım en ünlü esesliler

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 12/Tem/2009 saat 13:34
Nazan Eckes,Alman televizyonunun önemli isimlerinden birisi,Eskisehirli bir ailenin kiz evladi,izlemek isteyenler suan da TRT1 de yayinlanan araba yarislarinda(Nürnburgerring)yardimci spikerlik yapiyor yaris süresince...

http://209.85.135.132/search?q=cache:JA-lfpugNSsJ:farklirenkler.net/makale.php%3Fid%3D75+nazan+eckes+kimdir&cd=8&hl=de&ct=clnk&gl=de - http://209.85.135.132/search?q=cache:JA-lfpugNSsJ:farklirenkler.net/makale.php%3Fid%3D75+nazan+eckes+kimdir&cd=8&hl=de&ct=clnk&gl=de

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderen: jazari
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2010 saat 19:09
O degilde beyazit ozturkude eskisehirsporlu yapam biraksin feneri (renklere baksari lacivert tiksindim)

Gönderen: aritmal
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2010 saat 19:13
Clap
Alıntı yapılan erdues

ARC
selahattin erdoğan
ayhan ünal
hüsnü abi.
ClapClapClapARC ABİYİ OZLEDİKKK.NERDEKİWink

-------------
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Gönderen: nofear_2626
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2010 saat 20:34
benim tanıdıgım eskişehirli olmayıpda koyu eskişehirsporlular var istanbulda konservatuarda
   Edip DUMAN
   İsmail BİREL
   Recep UZUN
  gelecegin oyuncuları arkadaşlar

-------------
EESSKKİİŞŞEEHHİİRR

Gönderen: ESfeverES
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2010 saat 21:14
Alıntı yapılan köfteci

Nazan Eckes,Alman televizyonunun önemli isimlerinden birisi,Eskisehirli bir ailenin kiz evladi ...

Vay be, ben bu hanimefendiyi TV'dan taniyali kendisinin Eskisehir kökenli oldugunu bilmeyerek sunuculuguna hayran olmusum desene. Hemen mail atip EsEs sevdasini asiliyayim bari, bakarsin birgün ESES hakkinda program bile sunabilir iyice ateslenirse. LOL

Gönderen: paşalı_26
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2010 saat 21:25
Biyografisi

Özel http://tr.wikipedia.org/wiki/Alman - Alman televizyon kanalı http://tr.wikipedia.org/wiki/RTL - RTL 'de ana haber bültenlerini sunan ve yanı sıra farklı televizyon programlarında moderötürlük yapan Nazan Eckes Köln'de doğdu. http://tr.wikipedia.org/wiki/Eski%C5%9Fehir - Eskişehir 'den http://tr.wikipedia.org/wiki/Almanya - Almanya 'ya http://tr.wikipedia.org/wiki/1960 - 1960 'lı yıllarda göçen bir ailenin çocuğudur. Babası Almanya'da bir fabrikada Kimya teknisyenidir. Nazan Eckes http://tr.wikipedia.org/wiki/2000 - 2000 ile http://tr.wikipedia.org/wiki/2007 - 2007 yılları arasında http://tr.wikipedia.org/wiki/Almanya - Almanya 'nın sayılı reklam şirketlerinden birinin sahibi olan Claus Eckes ile evliydi. http://tr.wikipedia.org/wiki/Nazan_Eckes#cite_note-kaynak-0 - [1]

Kariyeri

Nazan Eckes, http://tr.wikipedia.org/wiki/1995 - 1995 yılında yüksek öğrenimini tamamladıktan sonra Almanya'nın http://tr.wikipedia.org/wiki/Leverkusen - Leverkusen kentinde bulunan Alman VIVA televizyon kanalında metin yazarı olarak pratik yaptı. Daha sonra aynı kanal tarafından işe alndı. 1998 ile 1999 yılları arasında Türkçe'yi unutmamak için yerel Türkçe gazete Haftalık Posta'da yazılar da yazan Nazan Eckes, 1999 yılında Alman telvizyon kanalı RTL II tarafından Hava durumunu ve Lokalmagazin Guten Abend programını sunmak üzere transfer edildi. Daha sonra Ana haber sunucusu olarak seçildi. Ayrıca http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Kai_Ebel&action=edit&redlink=1 - Kai Ebel ile birlikte Das Magazin Formel Exlusiv programının moderatörlüğünü yaptı. 2007 yılından bu yana RTL kanalının Mittagsmagazin programını sunuyor.

http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Oliver_Geissen&action=edit&redlink=1 - Oliver Geissen ile birlikte 2008 yılında Echo-Verleihung'da da sunuculuk yaptı.

-------------

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 13:10
neslihan demir bugün yenildiğimiz rusya macında milli takımımızı sırtlayan isimdi gerçekten gurur duyulması gereken sporcu

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderen: Matador26
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 13:11
Alıntı yapılan kerlon

neslihan demir bugün yenildiğimiz rusya macında milli takımımızı sırtlayan isimdi gerçekten gurur duyulması gereken sporcu
Neslihan ablanın Kızı ile eses formalı bir fotosu vardı onu nerden bulabilirim.

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 13:17
Alıntı yapılan Matador26

Alıntı yapılan kerlon

Neslihan ablanın Kızı ile eses formalı bir fotosu vardı onu nerden bulabilirim.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs470.ash1/25795_382424149630_7917399630_3669280_6684416_n.jpg - http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs470.ash1/25795_382424149630_7917399630_3669280_6684416_n.jpg

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 13:41
seda öğretir hem eskişeirli hem de eskişehirsporlu. cnn deydi ama sanırım NTV'ye geçti

Gönderen: omer_2626
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 13:46
Fatma gülün suçu ne adlı dizide oynayan selim (Engin ÖZTÜRK) de Eskişehirli.

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 14:03
Muhabbet

http://www.muhabbet.de/ - http://www.muhabbet.de/

Eskisehirli bir Ailenin oglu gecenlerde buralarda yayin yapan Metropol FM'de sordular hangi takimi tutuyorsun diye. ESKISEHIRSPOR.

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: ömer_es
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 18:48
Alıntı yapılan esmaris

Hangi takımı tutuyor bilmiyorum ama bu hanımkızımızda Eskişehirli'ymiş:)

http://haber.mynet.com/galeri/magazin/turkiye-den/3176/73293/sayfa/32/hande-soral">Melis%20Birkan%20-%20Çağan%20Irmakın%20yönettiği%20Issız%20Adam%20filmi%20ile%20yıldızı%20parlayan%20Melis%20Birkan,%20Eskişehirli%20bir%20güzel...
http://haber.mynet.com/galeri/magazin/turkiye-den/3176/73295/sayfa/30/engin-gunaydin">GERİ

melis birkan ankara doğumlu.
http://haber.mynet.com/galeri/magazin/turkiye-den/3176/73293/sayfa/32/hande-soral">İLERİ

-------------
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !

Gönderen: volkanson2
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 20:19
Alıntı yapılan erdues

ARC
selahattin erdoğan
ayhan ünal
hüsnü abi.
budur işte......

-------------
zaman zaman değil her zaman ES ES'li

Gönderen: sml_cvsgl
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 21:40
Alıntı yapılan zetone26

Bende Özgün'ü Bjk Tv de görmüştüm Bjkliymiş ayrıca Eskişehirsporlu olduğunuda vurgulamıştı. Ne kadar etik orası tartışılır Big%20smile

Ben Sakarya Üniversitsinde öğrenciyken, konsere gelmişti. Konser sıraasında siz Tatangalarsınız değil mi? Ama bende Es-Es'liyim demiş sonra da Es-es es ki ki  ki eski eski es diye mikrofana bağırmıştı. Ama aynı zamanda bjk yi de tutuyor olabilir.

-------------
...EsKiŞeHiR...

Gönderen: serdareses
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 22:58
Alıntı yapılan 26_26_26

]

Azra Akın ın bir magazin programında hangi takımlısınız sorusuna ben takım tutmam ama babam Eskişehirsporlu o yüzden bende EsEs liyim diyim tarzında konusması olmustu bizzat duymuştum..

-------------
KI KI KIZILCIKLI...

Gönderen: samich_backtash
Gönderi tarihi: 14/Kas/2010 saat 15:42
Neslihan Darnel Dünya voleybol şampiyonasında en skorer oyuncu olarak ödülünü az önce aldı..Şampiyon finalde brazilya'yı yenen turnuvayı namağlup tamamlayan Rusya oldu..

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderi tarihi: 17/Kas/2010 saat 11:00
Özgür Sef oda Eskisehirliymis Shov tvde programlari var entresan bir tip..
http://www.ozgursef.com/contents/sef

-------------

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 18/Kas/2010 saat 11:31
'yahşi cazibe' mi ne bir dizi varmış ;orda başrolde oynayan azerili bir bayanda eskişehirliymiş...

-------------

Gönderen: emreses-26
Gönderi tarihi: 18/Kas/2010 saat 13:05
Aslıhan Gürbüz (cazibe) 16şubat 1982'de Çanakkale'de doğmuştur...

-------------
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 18/Kas/2010 saat 18:28
Tongue ne çirkef biri çıktın sen yahuu
 12 KASIM CUMA 2010 HÜRRİYET ESKİŞEHİR EKİNDE 2. SAYFADA SAĞ ALT BAŞLIĞIN ÜSTÜNDE .hatta babasının memleketi diye özellikle belirtiyor.
http://img837.imageshack.us/gal.php?g=resim034d.jpg - http://img837.imageshack.us/gal.php?g=resim034d.jpg

-------------

Gönderi tarihi: 18/Kas/2010 saat 20:16
yok be kardeşim yanlış anlama amaç halkın doğru bilgilenmesi e bu doğru bilgilenmenin olması içinde tartışmak üzerine konuşmak bir sonuca varmak lazım o değilde sende iyi araştırmışsın şaka maka hayırdır yenge adayımızmı valla ben öyle bir bilgiye ulaştım babası seyitgaziliymiş doğrudur onu bilmiyodum

-------------

Gönderen: erhkav
Gönderi tarihi: 18/Kas/2010 saat 20:58

Bir gün cennet ülkemizde küfürün olmadığı tribünlere kavuşacağız.

inancım şudur ki bunun öncüsü Eskişehir taraftarı olacaktır. Temiz tribün anlayışı ile liderlik yapan Kızılcıklı neden örnek olmasın. darısı tüm grupların başına

-------------
KÜFÜR ETMEYELİM. EDENLERİ İKAZ EDELİM.

Gönderen: samich_backtash
Gönderi tarihi: 04/Ara/2010 saat 11:16

Uykusuz dergisinden Barış Uygur. Zevkle takip ettiğim "Akıl Fikir Ofisi" köşesini yazıyor..Bu haftaki yazısında ; "Eskişehirsporlu olmanın iyi ve kötü yanları var.İyi yanı hemen herkesin Eskişehirsporlu olduğunuzu söylediğinizde sempati beslemesi, kötü yanı ise şu an için Bülent Uygun." yazmış...

Ayrıca Penguen dergisinden Selçuk Erdem de bildiğim kadarıyla Eskişehirli ve EAL mezunu.Ama Eskişehirsporlu mu değil mi bilmiyorum.

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderi tarihi: 04/Ara/2010 saat 14:37
"Barış UYGUR Biyografi
Eskişehir'de doğdu, Eskişehirsporlu. 1995-2000 yılları arasında Pişmiş Kelle'de, 2003 yılında Alarm ve Kırmızı Alarm dergilerinde mizah yazdı, 1996-2005 arası reklam yazarlığı yaptı. Çıktığı günden bu yana Uykusuz'da yazıyor. "

Biyografiye bakarmısın daha girişte belirtiyor Eskişehirspor'lu olduğunu helal olsun =)

-------------

Gönderen: fossa dei leoni
Gönderi tarihi: 04/Ara/2010 saat 15:04
tek gerçek NURİ ALÇO gerisi yalan:))))

-------------
BEN RÜYAMDA BİLE YALNIZ SENİ SEVDİM...(ESESİM)

Gönderen: mertbey
Gönderi tarihi: 04/Ara/2010 saat 15:38
selçuk erdemin de eskişehirsporlu olması lazım.

Gönderen: erahnes
Gönderi tarihi: 04/Ara/2010 saat 15:58
Alıntı yapılan fossa dei leoni

kendisi evet eskişehirli ama sekiştaş sempatizanıdır

Gönderen: emre26es
Gönderi tarihi: 04/Ara/2010 saat 18:38

John Terry

Eden Hazard

Gönderen: yeltin_26
Gönderi tarihi: 04/Ara/2010 saat 18:41
Alıntı yapılan erahnes

kendisi evet eskişehirli ama sekiştaş sempatizanıdır
Beşiktaşlı olup olmadığını bilmiyorum ama Eskişehirsporumuzun 2.liglerde oynadığı maçların geneline geliyordu.

-------------
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı

Gönderen: Ati_Kaan
Gönderi tarihi: 04/Ara/2010 saat 18:49

beşiktaşlı...Smile

-------------
Nefer

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 04/Ara/2010 saat 18:51
Alıntı yapılan yeltin_26

Beşiktaşlı olup olmadığını bilmiyorum ama Eskişehirsporumuzun 2.liglerde oynadığı maçların geneline geliyordu.
Kendisi fanatik şekilde bejekelidir.Eskişehire geldiğinde tam bir çift cinsiyetli modeli çizmektedir. Play-Off maçları hariç belki 1 belki 2 maçta daha görmüştüm ben. 2.ligde geldiği maçlardan örnek verebilir misin?

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderen: emre26es
Gönderi tarihi: 04/Ara/2010 saat 19:04
Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan yeltin_26

Kendisi fanatik şekilde bejekelidir.Eskişehire geldiğinde tam bir çift cinsiyetli modeli çizmektedir. Play-Off maçları hariç belki 1 belki 2 maçta daha görmüştüm ben. 2.ligde geldiği maçlardan örnek verebilir misin?

Ben Nuri Alçonun 2.ligteyken yanlış hatırlamıyorsam buca maçımıydı neydi bi maçını hatırlıyorum.

Ayrıca şuan elimde olan eylül 2009 sayılı 4-4-2 dergisinin Nuri Alço röportajından bir bölüm:

Bir Eskişehirli olarak doğuma büyüme Eskişehirsporluyum.İstanbulda yaşıyor olmam bu sevgimi hiçbir zaman azaltmadı.Takımım sadece süper lige çıktığında değil,en kötü zamanında da ,deplasmanlarında da yanındaydım.Tribünlerden çok güzel tepki alıyorum.Takımımı bırakıp "Nuri Baba" diye bağırdıklarını bilirim.Bu takım Çamur Ayhanıyla,İsmailiyle bu günlere geldi.Başarılarımızı Birlikte ağlayarak kutladık.Eskişehirspor hayatımın vazgeçilmezlerinden biri

Gönderen: yeltin_26
Gönderi tarihi: 04/Ara/2010 saat 19:22
Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan yeltin_26

Örnek verilen ünlülerin kaç tanesi Eskişehirspor maçlarına gelmiş ki?Nuri Alço'nun geldiği maçlardan Bucaspor,K.Maraşspor maçlarını hatırlıyorum.Daha fazla maçlara gelmişti ama tam olarak kimle yaptığımız maçlardı hatırlayamıyorum.En azından lafta Eskişehirspor'luyum demiyor ve maçlarımıza geliyor.

-------------
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı

Gönderen: RyL
Gönderi tarihi: 04/Ara/2010 saat 19:22
Nuri Alço bazı maçlarımıza gelmiştir tabiki ama Beşiktaş maçlarına da gidiyor. Güzel bir röportaj yapmış ama bu röportajın hakkını da vermesi lazım.

-------------
Her zaman her yerde

Gönderi tarihi: 04/Şub/2011 saat 02:06
deyinmeden geçemiyecem herkes laf atıp tutuyo ama Sayın Nuri ALÇO o soğuk havadaki konya maçında tribündeki yerini alarak nasıl bir esesli olduğunu herkese göstermiştir...ayrıca espanaya ritim tuttrdğunu ve tezahüratlarla coştğunu tv den izleyen arkadaşlarım anlattılar...seviyoruz seni nuri baba,,sen gerçek eseslisin..üstadımız izindeyiz sayın abim:))))

-------------

Gönderi tarihi: 04/Şub/2011 saat 02:07

-------------

Gönderen: erahnes
Gönderi tarihi: 04/Şub/2011 saat 10:05

deyinmeden geçemiyecem herkes laf atıp tutuyo ama Sayın Nuri ALÇO o soğuk havadaki konya maçında tribündeki yerini alarak nasıl bir esesli olduğunu herkese göstermiştir...ayrıca espanaya ritim tuttrdğunu ve tezahüratlarla coştğunu tv den izleyen arkadaşlarım anlattılar...seviyoruz seni nuri baba,,sen gerçek eseslisin..üstadımız izindeyiz sayın abim:))))

bir çok renkdaşım yazmış bende yazıcam kendisi sekiştaş sempatizanıdır ve gerçek ES ES'li diyorsunuz PES

Gönderi tarihi: 04/Şub/2011 saat 11:16
Bırakalım bunları,Mithat Körler hariç bütün ünlülerimiz İst.takımlarından birisinin ya sempatizmanı,yada onlardan birini tutuyorlar.Şehirlerinin takımlarınıda seviyorlarsa,maçlarına geliyorlarsa uzatmaya hiç gerek yok sadece eyvallah diyelim yeter..

-------------

Gönderen: Sato26
Gönderi tarihi: 04/Şub/2011 saat 12:11
Bırakalım Eskişehir'li ünlüleri,asıl ünlü olan Eskişehirspor taraftarıdır.Gerisi teferruattır!

-------------
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...

Gönderen: FEA1965
Gönderi tarihi: 04/Şub/2011 saat 17:24
Evet asıl ünlü olan Türkiye'ye taraftarlığı getiren Eskişehirspor Taraftarıdır ...

-------------
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ

Gönderi tarihi: 03/Eki/2011 saat 20:21
Beyaz, Uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumunun kapanış programına katılmış.

Porsukekspres.com

http://www.porsukekspres.com/Upload/Images/a368a937bc084718ae33927283b2f2f8.JPG

-------------

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 19/Kas/2011 saat 17:55
Bugun LigTV'de Kayserispor-Orduspor macini yorumlayan teknik direktor Zeki Onder Ozen 1969 yilinda Eskisehir'de dogmus ve ilk teknik direktorluk deneyimini Eskispor ile yasamis:
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=219&antID=7805 - http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=219&antID=7805
Mete

Gönderen: akif_26
Gönderi tarihi: 20/Nis/2012 saat 21:46

Eskişehir’den iki yıldız doğdu!

İkisi de Eskişehirli, ikisi de hem oyuncu hem şarkıcı… Ve ikisi de hemen hemen aynı dönemde fenomen haline geldi

http://www.haberbitmez.com/eskisehirden-iki-yildiz-dogdu.html - http://www.haberbitmez.com/eskisehirden-iki-yildiz-dogdu.html

[benden size bir sır, Bartu Birkaç gün sonra Eskişehir'e geliyor.]

-------------

Gönderen: aliihsan
Gönderi tarihi: 20/Nis/2012 saat 22:22
selam bütün renkdaşlarıma.uzun zamandır forumu takıp edıyorum tartısmaları, konuları okuyorum  vede ılk defa yazıyorum.3 senedır istanbulda çalısıyorum  nacizane benı mutlu eden bı olay yasadım gecen  kış aylarında  alısverıs sırasında genç bı arkadas boynumdakı eses ımın atkısını gördu vayy eses dıyerek  yanıma geldi direk cevabım eskısehırlımısın?  oldu. yok deyılım ama eses lıyım abı deyınce direk atkıyı boynuna taktım hedıye ettım.eskısehırlı olmak eses e  gönul vermek cok gurucu verıcı bı durum ya.

Gönderen: nofear_2626
Gönderi tarihi: 20/Nis/2012 saat 22:39
serpil çakmaklı

-------------
EESSKKİİŞŞEEHHİİRR

Gönderen: ömer_es
Gönderi tarihi: 20/Nis/2012 saat 23:02
Alıntı yapılan akif_26

Eskişehir’den iki yıldız doğdu!

İkisi de Eskişehirli, ikisi de hem oyuncu hem şarkıcı… Ve ikisi de hemen hemen aynı dönemde fenomen haline geldi

http://www.haberbitmez.com/eskisehirden-iki-yildiz-dogdu.html - http://www.haberbitmez.com/eskisehirden-iki-yildiz-dogdu.html

[benden size bir sır, Bartu Birkaç gün sonra Eskişehir'e geliyor.]

İzmir deplasmanına mı gelcekmiş Tongue Çok çakal ya İzmir'in kızları meşhur LOL

-------------
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !

Gönderi tarihi: 10/Ağu/2012 saat 23:37
Bugün atletizmde gümüs kazanan kizimiz ayni zamanda hemsehrimizmis,haliyle Eskisehirsporludur bir daha tebrikler...
Not:Konuyu ilk Özer(Özer Aktug ) adli arkadasimiz dile getirmistir...

Gamze Bulut (d. 3 Ağustos 1992, Eskişehir), Türk atlet.
18-25 Temmuz 2009 tarihlerinde Tampere'de düzenlenen Yıldız Bayanlar Olimpik Yaz Festivali'nde 2.000 m engellide Avrupa üçüncüsü oldu.
5-6 Eylül 2009 tarihleri arasında Yunanistan'da yapılan Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası'nda 3.000 metre engellide Balkan Şampiyonu oldu [1].
Helsinki’de düzenlenen 2012 Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda 1.500 metrede altın madalya kazanan bir diğer Türk atleti Aslı Çakır Alptekin'in ardından 4.06.04’lik derecesiyle gümüş madalya kazandı[2].
Bulut 2012 Yaz Olimpiatları'nda 1500 metre branşında gümüş madalya kazanmıştır.
Lonra 2012 Olimpiyatları'nda 1500 metrede gümüş madalya kazanmıştır.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Gamze_Bulut

-------------

Gönderen: Bidon26
Gönderi tarihi: 10/Ağu/2012 saat 23:52
Eskişehirspor ne kadar rezil bir durumda bir daha görsünler,

Gamze Bulut Fenerbahçe Atletik takımındadır,

-------------
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: https://twitter.com/Srvn26 - @srvn26

Gönderen: tugra20
Gönderi tarihi: 10/Ağu/2012 saat 23:56
Alıntı yapılan Bidon26

eskişehirspor sadece futbol takımıdır.Amatör branşlara egilecek kapasitede bir yönetim yoktur.

-------------
Diren ESES...

Gönderi tarihi: 10/Ağu/2012 saat 23:59
Eskişehirden bir çok sporcu çıkıyor, Yönetim adam olsa bunları değerlendirdi

tabi bizim şuan ki yönetimi sadece futbol takımını bile yönetemiyorlar.
Büyük düşünmek lazım, bizimkinler büyüğü bırak doğru dürüst düşünemiyorlar....

-------------

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2012 saat 00:02
Alıntı yapılan Bidon26

Bak Mert ,sen bazen kliniklik vaaka oluyorsun ,aman kardesim yazina dikkat et,yoksa küllahlari degisecegiz bilesin ....
Eskisehirspor senin REZIL diye hitap edecegin bir kurulus degildir ......

-------------

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2012 saat 00:34
Kusuruma bakma Hüsnü abi düşüncelerim yazıyorum
Eskişehirspor tarihte büyük bir kulüptü,
şuan benim gözümde rezil, yanlış anlaşılmasın burda Yönetime tepkidir, taraftara Armaya Şehre değil

-------------

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2012 saat 00:43
Eskişehirsporuda şamaroğlanı yapmaktan da vazgeçelim.. fakat neden eskişehirli sporcularımızın başka takımlara gittiklerini ve oralarda sivrildiklerini de sorgulayım.

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2012 saat 00:45
Alıntı yapılan ProblemES?

Eskişehirsporuda şamaroğlanı yapmaktan da vazgeçelim.. fakat neden eskişehirli sporcularımızın başka takımlara gittiklerini ve oralarda sivrildiklerini de sorgulayım.

evet doğru haklısın, direkmen suçlama olduysa da özür dilerim

bu yazdığınıza katılıyorum:
neden Eskişehirli sporcularımızın başka takımlara gittiklerini ve oralarda sivrildiklerini de sorgulayım

-------------

Gönderen: hickmath
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2012 saat 01:46
Halil Sezai'yi sevmezdim, şimdi hiç değeri kalmadı:

-------------

Gönderen: ali_9292
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2012 saat 02:23
Daha futbolu yönetemezken amatör sporlara destek bekleyenler hangi dünyada yaşıyor?Bu ülkede sadece Fenerbahçe ve belediye takımları atletizmi bir yerlere getirebiliyor.İyi ki Gamze Fenerbahçe'ye gitmiş ki bir olimpiyatçı olarak geliştirmiş kendini.Bu işler para işi.Biz futbolu halledelim yeterli maddi güce ulaşalım sonra düşünürüz bunu. Gamze Eskişehir'in ve Türkiye'nin gururudur.

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com