eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 01:31
    Erhan'ın sözleşmesi kulübü ile devam ediyormuş.Yoksa kulubü Erhan'ı gözden çıkardı mı? Verme nedeni nedir acaba?
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 01:41
Alıntı yapılan huso_26

Peki neden uzun süreli bir anlaşma olmuyor?

Futbolcular yanaşmıyor artık uzun süreli sözleşmelere. Anca 2B'den 3. ligden aldığın genç adamlara 3 yıllık falan imza attırabiliyorsun bir de altyapından yetişenlere. Diğerleri maksimum 2 yıllık imzalıyor. İsim yapmış futbolculara 1 yıldan fazla imzalatamıyorsun. Uymazsa, paramı alamazsam, mutlu olamazsam çeker giderim diye düşünüyor futbolcu. Bu bize özgü bir durum değil. Biz çoğu 1. lig kulübüne göre daha uzun sürelere imza attırıyoruz. Futbol piyasasında durum bu.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 01:48
alt liglerde uzun sureli anlasmaya hic bir futbolcu yanasmiyor, ayrica klupler mali yapilarindan emin olamadiklari icin uzun sureli sozlesme yapmaktan kaciniyorlar. ligimizdeki her takim oyunculariyla genelde en uzun 2 yillik sozlesmeler yapiyor.

not: Mujdat abi benden hizli davranip ust tarafta cevabi vermis zaten...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 02:31
Fener'den istediğimiz adamlara onay çıkmamış gazetelere göre:

Yönetimizin vermedi

TRANSFER harekâtını sürdüren Fenerbahçe, ligin ikinci yarısı için kadrosunu koruma kararı aldı. Sarılacivertli yönetim, Çaykur Rize'nin istediği İlhan Parlak ile Eskişehirspor'un teklif yaptığı Kemal ve Can Arat'ı şimdilik satmama kararı aldı. Yönetimin Zico'nun isteğiyle böyle bir karar aldığı belirtildi.

Zico, Konyaspor tarafından istenen Can Arat ile Çaykur Rize'nin talip olduğu İlhan Parlak'ın transferlerine onay vermedi.
6.1.2008

Teknik direktör Zico, Konyaspor tarafından istenen Can Arat ile Çaykur Rize’nin talip olduğu İlhan Parlak’ın transferlerine onay vermedi. Brezilyalı hoca, takımda yaşanan sakatlıklar nedeniyle her oyuncusuna ihtiyacı olduğunu belirtip, kimsenin ayrılmasından yana olmadığını yönetime iletti.

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Default.aspx?aType=Detail&Catid=34&articleid=97801
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 04:24
ya arkadaşlar kaleci hakanı bu kadar kücümsemenize şaşıyorum adam bizleri cıkartmak icin neler yapmadı penaltı kurdardı,en kritik pozisyonları kurtardı daha ne yapsın bir,iki gol hatalı gollll yedi diye adamı eskişehir düşmanı yaptınız
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 07:33
bence bülenti alacaklarına daha az maliyetle hakanı alsınlar.... en azından Hakan yüreğiyle oynar ve daha az maliyetli.... ama benim  en büyük adayım kaleci özden veya murat sahin....
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 07:35
Alıntı yapılan murattan26es

ya arkadaşlar kaleci hakanı bu kadar kücümsemenize şaşıyorum adam bizleri cıkartmak icin neler yapmadı penaltı kurdardı,en kritik pozisyonları kurtardı daha ne yapsın bir,iki gol hatalı gollll yedi diye adamı eskişehir düşmanı yaptınız
  kimse hakani Eskisehir dusmani yapmadi, kimse onu yedigi hatali goller icinde gondermedi. arada olan olaylari biraz arastirirsaniz bulursunuz simdi tekrar tekrar konusmanin anlami yok ama bundan sonra hakani buraya getirip yipratmanin anlami yok. biz onu seviyoruz oda bizi birakalim boyle efsane olarak kalsin...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 07:40
Alıntı yapılan banner

Fener'den istediğimiz adamlara onay çıkmamış gazetelere göre:

Yönetimizin vermedi

TRANSFER harekâtını sürdüren Fenerbahçe, ligin ikinci yarısı için kadrosunu koruma kararı aldı. Sarılacivertli yönetim, Çaykur Rize'nin istediği İlhan Parlak ile Eskişehirspor'un teklif yaptığı Kemal ve Can Arat'ı şimdilik satmama kararı aldı. Yönetimin Zico'nun isteğiyle böyle bir karar aldığı belirtildi.

Zico, Konyaspor tarafından istenen Can Arat ile Çaykur Rize'nin talip olduğu İlhan Parlak'ın transferlerine onay vermedi.
6.1.2008

Teknik direktör Zico, Konyaspor tarafından istenen Can Arat ile Çaykur Rize’nin talip olduğu İlhan Parlak’ın transferlerine onay vermedi. Brezilyalı hoca, takımda yaşanan sakatlıklar nedeniyle her oyuncusuna ihtiyacı olduğunu belirtip, kimsenin ayrılmasından yana olmadığını yönetime iletti.

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Default.aspx?aType=Detail&Catid=34&articleid=97801
    ben bu konuya biraz fanatik yaklasiyorum sanirim. istanbul takimlarindan kiralik oyuncu almak bana pek iyi gelmiyor bu kadar istanbul dusmanligi yaptiktan sonra sanki onlarin yardimini almisiz gibi olacak. ben asla bir febe tarftarindan size su adamlari kiralik verdinizde ciktiniz seklinde laf duymak istemiyorum. bonservisiyle alicaksak tabiki ayri konu fakat kiralik benim hic icime sinmiyor ve bu transferler olmadigi icin mutluyum.
Yukarı
altano22 Liste gör
Yazar

altan
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 08:02
Ankaraspor'da transfer
Ankaraspor, Gençlerbirliği tarafından gözden çıkardığı 2 oyuncuyla anlaşma sağladı.
6 Ocak 2008 12:50
Ankaraspor, Gençlerbirliği'nin iki futbolcusunu renklerine bağlıyor. Ankaraspor, Gençlerbirliği Teknik Direktörü Bülent Korkmaz'ın takımda görmek istemediği Gökhan Tokgöz ve Eren Aydın ile anlaşmaya vardı. Ankaraspor'un 28 yaşındaki file bekçisi Gökhan Tokgöz ve 25 yaşındaki savunma oyuncusu Eren Aydın ile 1.5 yıllık anlaşmaya vardığı öğrenildi. Mavi-beyazlı ekibin önümüzdeki günlerde bu 2 futbolcuyla resmi sözleşme imzalayacağı ifade edildi.
her zaman her yerde en büyük ES - ES
Yukarı
emr26e Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2008 saat 08:02
herkes konuşuyo bi susun arkadaşda adamlar yapsın transferi hem gürültümü olacak bu forumda ya ronalda gelse yaşlı diyecekler paramıza göre en ii adamı alacaz işte sabredin bi bilader her sene aynı nakarat bi yeter valla darar geldi sonra adamlar kaçınca yok paralar boşa gitti diye yine aynı adamlar yazı yazacaklar buraya.bide yaş bu sene için önemli deil arkadaşlar yarım sezon bi süper lige çıkalım inşallah daha iyileri gelir sabredin bu çekişmyle süper lige çıkan takım zaten ilk sene düşmez artık tff 1 ligi takımlar süper ligin çoğu takımlarıyla eşiy seviyede takımın yaş ortalaması ii merak etmeyin bu adamlar seneye bunamaz sabır sabır sabır sabır...
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır