eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:48

olası bir bülent ataman , erhan albayrak transferleri bu takımı rahatlıkla şampiyon yapar. arkamıza yaslanarak rahatça maçlarımızı izleyebiliriz...  

AMA...

bu olası transferler aynı zamanda da yönetimin gelecek adına hiç bir yatırım kararı almadığını gösteriyor bizlere...  ne yazık ki bizler takımı gençleştirip geleceğin iskelet kadrosunu kurma fırsatını kaçırdık...  bu olası transferler  "GÜNÜ KURTARMAKTAN "  başka hiçbir işe yaramaz ...  çok merak ediyorum nebi başkan neden biraz paraya kıyarak geleceğin eskişehirsporunu kurma adına eline geçirdiği eren ve gökhan transferlerini gerçekleştirmedi???

nedir acaba başkanın stratejisi???  bu sene bu transferlerle bu takım çok rahat şampiyon  olur...  peki ya gerisi???  31 yaşındaki erhan albayrakla mı oynayacaz seneye süper ligde ???  yoksa  34 yaşındaki  bülent atamanla mı???  daha engin öztongayı, sergeni , coşkunu , zaferi saymıyorum...  seneye süper ligde bu futbolcuların ayarında transferler yapmak zorunda kalmıcak mısınız???  bu sene kıyıpta vermediğiniz paranın 3-5 mislini seneye menejerlere ve futbolculara vermek zorunda olmıcak mısınız???

sayın başkan size ve vizyonunuza sonuna kadar inanan bir eskişehirspor sevdalısı olarak bu soruların cevaplarını gerçekten çok merak ediyorum...  keşke elimize geçen bu fırsatı iyi bir şekilde kullanabilseydik... 
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
tolgaeses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:51
bu trnsfreler için hiç bir şey bitmş degıl daha imzalar atılmadı 50 fazla versın baskan gokhan ve erenı alsın bu takıma. sayın baskanım adamlar ımzayı atmamıs hala ver parayı bas al şu adamları ımza atmadılar henuz lutfen baskan al artık o 2 futbolcuyu bizeee
HERZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
blackman_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:54

Ben asla hakanı unutamam.Benim gönlümde ayrı yeri olan oyunculardan.Belki bir takım problemler yaşanmış olabilir ama hakanın takımımıza yaptıklarını ve o formayı en iyi şekilde taşımasını bilmesini gözünüzün önüne getiriniz.Gerçekten hakan çok sevdiğim birisi keşke eskişehirsporumuza daha uzun hizmetlerde bulunabilseydi ama nasip böylemiş.Ayrıca Şunuda belirtmeden geçemicem Ne cenk ne bülent ataman Hakan kadar iyi bir kaleci olduğunu düşünmüyorum.Hakan gittikten sonra kaleci sıkıntımız max.seviyeye ulaştı neyazıkki...İnş.bu sefer iyi bir kaleci alırız.

YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:55
Alıntı yapılan eseslifirat

olası bir bülent ataman , erhan albayrak transferleri bu takımı rahatlıkla şampiyon yapar. arkamıza yaslanarak rahatça maçlarımızı izleyebiliriz...  

AMA...

bu olası transferler aynı zamanda da yönetimin gelecek adına hiç bir yatırım kararı almadığını gösteriyor bizlere...  ne yazık ki bizler takımı gençleştirip geleceğin iskelet kadrosunu kurma fırsatını kaçırdık...  bu olası transferler  "GÜNÜ KURTARMAKTAN "  başka hiçbir işe yaramaz ...  çok merak ediyorum nebi başkan neden biraz paraya kıyarak geleceğin eskişehirsporunu kurma adına eline geçirdiği eren ve gökhan transferlerini gerçekleştirmedi???

nedir acaba başkanın stratejisi???  bu sene bu transferlerle bu takım çok rahat şampiyon  olur...  peki ya gerisi???  31 yaşındaki erhan albayrakla mı oynayacaz seneye süper ligde ???  yoksa  34 yaşındaki  bülent atamanla mı???  daha engin öztongayı, sergeni , coşkunu , zaferi saymıyorum...  seneye süper ligde bu futbolcuların ayarında transferler yapmak zorunda kalmıcak mısınız???  bu sene kıyıpta vermediğiniz paranın 3-5 mislini seneye menejerlere ve futbolculara vermek zorunda olmıcak mısınız???

sayın başkan size ve vizyonunuza sonuna kadar inanan bir eskişehirspor sevdalısı olarak bu soruların cevaplarını gerçekten çok merak ediyorum...  keşke elimize geçen bu fırsatı iyi bir şekilde kullanabilseydik... 

Seneye sizce Nebi Bey'in bu takımın başında olma ihtimali kaçtır? Bu takımı bu sene Süper Lig'e çıkartıp,efsane başkan olmak varken,seneye Süper Lig'de olası zor durumda kalan takımın başkanı olmak kim ister? Bence de bu kısa vadeli çözümlerle bir yere varamayız.Biz bu kafayla gidersek,kusura bakmayın ama asansör takımı oluruz.
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:55
Alıntı yapılan tolgaeses

bu trnsfreler için hiç bir şey bitmş degıl daha imzalar atılmadı 50 fazla versın baskan gokhan ve erenı alsın bu takıma. sayın baskanım adamlar ımzayı atmamıs hala ver parayı bas al şu adamları ımza atmadılar henuz lutfen baskan al artık o 2 futbolcuyu bizeee

Sizin bütün yazılarınızdaki yazım biçiminiz ve hitap tarzınız çok dikkatimi çekiyor siz yanlış anlamayın ama 1971 doğumlu olduğunuza eminmisiniz? Yoksa saklambaçmı oynuyorsunuz?
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 23:02
bakın burada bundan günler öncede yazdım bursanın kalecisi yavuzu tarsus transfer etmek istiyormuş eğer bu adam bursadan ayrılacaksa kesinlikle kaçırılmaması gereken bir adam bursa çıktığında bu adam vardı hem bizim ligin havasını tenefüz etmiş hemde akıllı başlı bir kaleci ayrıca bugün alındığında seneye süper lige çıkarsak rahat rahat kalecilerimizden birisi olacak kapasitede ,benim bildiğim öyle çok yaşıda yok hatta birara bursada ömeri bile kesiyordu
Yukarı
tolgaeses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Alıntı yapılan ercan26

Alıntı yapılan tolgaeses

Sizin bütün yazılarınızdaki yazım biçiminiz ve hitap tarzınız çok dikkatimi çekiyor siz yanlış anlamayın ama 1971 doğumlu olduğunuza eminmisiniz? Yoksa saklambaçmı oynuyorsunuz?

ne oldu biz esesımızle gerekrse cok olgun oluruz gerekrse cocuk oluruz biz sonradan eses li olmadık dogustan olduk cocumuzu bıle eseslı yaptık . benm ıkı kızım belkı sen bıle blmyrsndr eses marslarını .  onlar  eses marslrı ıle buyudu vede adları gıbı ezbere blyrlar marsları. bızım ıcımzdekı eses sevgımız cocuklktan berı oldugu ıcın belkı hala kendımızı cocuk gıbı hıssdyrzdr hee ne dersın. ha bu arada yasım 36 ama 18 gosteryrm umarım rahatlamssndr sımdı dostum..
HERZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
zeeper2005 Liste gör
Yazar

serkan
bülent ataman kesınmı bu arada oftstakı ferhatı baska takımın aldıgını yazmıs bı arkadas, hangı takıma gıttı ferhat butun haberlere baktım boyle bısey goremedım bılgısı olan var bılgı verırse sevınırım...
koko
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 23:03
Nebi Hatipoğlu'nun hedefleri arasında ESES'imi UEFA'da oynatmakta vardı. Bu nedenle önümüzdeki birkaç sezon başkanlığı bırakacağını sanmam, bırakmasında. Ancak Eseslifırat arkadaşımın yazısına da katılmamak elde değil. Gelecek sezonda oynayacak iki adamı şimdi alamıyorsak gelecek sezon takım nasıl oluştururuz çok düşündürücü. Bu kadrodan kaç kişi gelecek yıl Süper Ligde oynarki. Özellikle Gökhan transferi gelecek sezon kale için işimizi görürdü. Yöneticilerin de bir bildiği vardır elbet...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 23:39
Alıntı yapılan 26-eses-26

Nebi Hatipoğlu'nun hedefleri arasında ESES'imi UEFA'da oynatmakta vardı. Bu nedenle önümüzdeki birkaç sezon başkanlığı bırakacağını sanmam, bırakmasında. Ancak Eseslifırat arkadaşımın yazısına da katılmamak elde değil. Gelecek sezonda oynayacak iki adamı şimdi alamıyorsak gelecek sezon takım nasıl oluştururuz çok düşündürücü. Bu kadrodan kaç kişi gelecek yıl Süper Ligde oynarki. Özellikle Gökhan transferi gelecek sezon kale için işimizi görürdü. Yöneticilerin de bir bildiği vardır elbet...

Valla ne yalan söylüyeyim iki gün önceye kadar yönetim bu işi çok iyi yapıyor derken şimdi ise Bülent ve Erhan isimleri bana bu sene çıksın takımda bir dahası Allah kerim der gibime geldi.Yine de her oyuncunun Es-Es'ime faydası muhakkak olacaktır.Her şeyin hayırlısı demek düşüyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır