eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5354555657 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tolgaeses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:16
ya bu yavuz nezaman oynadı bursada valla bole bı kaleceı neden hatırlmyrmkı ben yaaa :))
HERZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:16
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan ilkertunes

bılıyorum bır cok kısı farklı yerlere cekecek konuyu ama ben yıne yazmak ıstedım zaten cok fazlasıyla ıkılı tartısmalar yasandı cogu konuda ama hıc bır yorum yapmadan kalecı hakanı calısmıs oldugum espark alısverıs merkezının asansor bolumunun orada gordum yanı eskısehırdeydı hatta yanına gıdıp konusmayı cok ıstedım fakat asırı yogunluktan onu da yapamadım.yanı tam tarıhını hatırlayamıyorum ama (cunku asırı yogunum dedıgım gıbı) yaklasık maksımum      3-4 gun onceydı gorusum onu.bunu belırtmedım ama dedıgım gıbı yorum yapmadan yazıyorum bunu yenı.umarım hereye bır acıklık getırır yonetımımız bır an once... 

Zaten Hakan isminin gündeme gelmesi rastlantı değil. Hakan Eskişehir'e gelmiş halkla ilişkiler çalışmalarına kaldığı yerden devam etmeye başlamış bu açık ve net anlaşılıyor zaten. Yerel basınımızda da Hakan'ın çok kankası var, ısıtıp ısıtıp önümüze getiriyorlar. Metin Hoca Sergen'in nazını kaprisini çekmiyor, Hakan'ınkini hiç çekmez. Olmayacak dualara amin demeyi bırakalım artık hep beraber. Nebi Hatipoğlu kulüp başkanı oldukça, Metin Diyadin bu takımın hocası oldukça Hakan Eskişehirspor'a gelemez.
ben olmayacak duaya amın demek gıbı bır gırısımde bulunmadım buradakı herkese de ozellıkle dedım kı yazımı yazarken '' HIC BIR YORUM YAZMADAN BUNU SOYLUYORUM  YAZIYORUM DEDIM'' KI  uyarmama ragmen ılk tepkıyı yedık.bakın sevgılı bannerım hıcbır sekılde gelsın gelmesın veya herhangı bırsey yazmadım.ama sankı gelsın boyle cok ıstıyormusum havası da yaratmadım yazımda sadece sahıt oldugum bırseyı yazdım ve bunun da nıcın burada olduguna anlam veremedım o an hıc verememıstım suan hala veremıyorum.bıraz daha sukunetle okunmasını ıstıyorum yazdıklarımın....
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:17
Alıntı yapılan 26-eses-26

Müjdat Bey, bir de Murat Şahin ile Yavuz Eraydın isimlerinin kale için şanslarını yorumlasanız! Gerçekten bu yönde girişim var mı?

Valla ben bu transfer sezonunda içim çok rahat olduğu için hiç detay kurcalamadım. Kaliteli bir kaleci alınacağından eminim. Transferde her saat dengeler değişiyor. Dengeler ve maddi olanaklar gözetilerek en iyi kalecinin alınacağından şüphem yok. Yönetimin ve teknik heyetin transfer konusunda bugüne kadar yaptıkları bundan sonra yapacaklarının da teminatı bana göre. O yüzden içim çok rahat. Hiç kendimi yormuyorum, telefon parası masrafı yapmıyorum duyum alayım, bilgi alayım diye. Arkama yaslandım bir an önce maçların başlamasını ve şampiyonluk turunu atacağımız sezonun sonunun gelmesini bekliyorumSmile
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:19

ben olmayacak duaya amın demek gıbı bır gırısımde bulunmadım buradakı herkese de ozellıkle dedım kı yazımı yazarken '' HIC BIR YORUM YAZMADAN BUNU SOYLUYORUM  YAZIYORUM DEDIM'' KI  uyarmama ragmen ılk tepkıyı yedık.bakın sevgılı bannerım hıcbır sekılde gelsın gelmesın veya herhangı bırsey yazmadım.ama sankı gelsın boyle cok ıstıyormusum havası da yaratmadım yazımda sadece sahıt oldugum bırseyı yazdım ve bunun da nıcın burada olduguna anlam veremedım o an hıc verememıstım suan hala veremıyorum.bıraz daha sukunetle okunmasını ıstıyorum yazdıklarımın....

Bence sen benim yazdıklarımı sukunetle oku. Orda sana karşı söylenen bir laf yok, Hakan'ın gelmesini isteyenlerin geneline yönelik yazılmış birşey var. Sadece senin yazdıklarını referans göstererek son günlerde sıklaşan Hakan haberlerinin nedenini açıklamaya çalıştım.
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:20
Arkama yaslandım bir an önce maçların başlamasını ve şampiyonluk turunu atacağımız sezonun sonunun gelmesini bekliyorumSmile

Aynen ya niye bu kadar rahatım ki gel mayıs gelllllSmile
Yukarı
tolgaeses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:21
Alıntı yapılan levos26

Gülerim Rahmetli Sinan'dan sonra ES-ES e gelmiş  en iyi kaleci Hakan dır  anlayışınıza Zalad,Tanoviç Ömer  ve şu an aklıma gelmeyen 1-2 isim daha hepsi süper kaleci idi deyim yerindeyse süper ligin klas kalecileri idi.Bu taraftar ne futbolcular gördü böyle 2B klasındaki kalecileri oyuncuları ısıtıp getirmeyin önümüze

bence gülme zalad dedıgın adamı türk futbolunun en kara ismidir ve adı şike ile anılan kaleci asla iyi bir kaleci degıldir. bu 1. biz tanoviçin bir macta aynı engın gıbı 7 gol yedıgı macları gorduk kardes. ömer de buy takımda fazla verım alamadık ankara beledıye macında playofta yedıgı hatalı gollerle 3-0 yenıldgmz mac ve dgr yedıgı gollerle o sene cıkamadık. ama hakan bu takıma cok sey verdı o saryer macını hatrla kardesım penaltılara kaldgmz o anı 3-1 ken kurtdıgı penaltıları düşün karabuk macında vedatın kacrdıgı penaltıdan sonra kosarak ona gıderk onu bır abı gıbı tesellı ederk sankı uzulme ben bu macı kurtrcgm der gıbı onu tesellı etmesı yanı en krtk anlarda hakanın eses ıcın verdgı sylrı ıyı bı dusun ve sen sımdı kendı zıhnıyetıne ıyı bak. ona tskr et ve onun bılmdgn bır konu haknda onu suclama.
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:25
Alıntı yapılan banner

Bence sen benim yazdıklarımı sukunetle oku. Orda sana karşı söylenen bir laf yok, Hakan'ın gelmesini isteyenlerin geneline yönelik yazılmış birşey var. Sadece senin yazdıklarını referans göstererek son günlerde sıklaşan Hakan haberlerinin nedenini açıklamaya çalıştım.

o ayrı hakanı ıstememek coktan kapandı oyle bır seyın artık hasret cekmek gıbı bır noktası da kalmadı fakat.hakanın eskısehıre gelmesı gercekten kafa karıstırıcı nıye olduguyla ılgılı bı bılgınız varsa paylasırsanız sevınırım.nıye gelır kafaları bulandırır burayı onu da anlamıs degılım yaaaSmile
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:28
Arkadaşlar ne Hakanı saçmalamayın yaa ?
Bu takımdan gönderimiş geçmiş yönetimle bile bazı sorunları olan , Antremana çıkmayan bir Futbolcuyu bu takıma geri gelsin diyorsunuz doğrusu pees.
Yaptığı kalecilik ve kurtarışları için söylenecek bir söz yok ve karşılığınıda diğer oyunculardan kat be kat fazlasıykla aldı.
Hakan Geçen yıl Yönetime kızgınlığından dolayı Tanar Güllerin bize gelmesini engelledi, bize gelirken son anda Kocaeline gelmesini sağladı.
Bizim için kişiler değil ES ES Esastır , Bu zamana kadar Bizim için terini akıtanlar son kuruşuna kadar karşılığını almıştır , kimse babasının hayrına ES ES te oynamamıştır.
Ayrıca Hakan'ın belindeki sorunda sürekli oynamasını engellemektedir.
Artık bu tartışmayı bırakıp daha akılcı ve takımın ahengini bozmayacak başarıya katkısı olacak kişiler hakkında görüş ve yorum yapalım...
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:28

o ayrı hakanı ıstememek coktan kapandı oyle bır seyın artık hasret cekmek gıbı bır noktası da kalmadı fakat.hakanın eskısehıre gelmesı gercekten kafa karıstırıcı nıye olduguyla ılgılı bı bılgınız varsa paylasırsanız sevınırım.nıye gelır kafaları bulandırır burayı onu da anlamıs degılım yaaaSmile

Yahu dedim ya halkla ilişkiler çalışması yapmaya gelmiş, bak işe de yaramış 2 gündür gazeteler ve forum Hakan'dan bahsediyorLOL 
Yukarı
tolgaeses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:29
Bence hakan keske yenıden trnsfer edılse o sayılan isimlerden gökhan hariç hepsinden iyi bir kaleci unutmayalmkı a lıgıne cıktysak en cok pay ona ait arkdslr.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5354555657 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır