eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 16:26

Başkanımız ve yöneticilerimiz gece gündüz durmadan çalışıyorlar,EsEsimiz için ellerinden geleni yapıyorlar bu belli.Ancak başkanımız Gökhan olmazsa Bülent Ataman'ı alacağız demiş sakın ola böyle bir yanlışa düşmeyelim Bülent Ataman 35 yaşında üstelik son derece sıradan bir kaleci alt ligleri tarasak onun kalitesinde genç kaleciler bulabiliriz hatta ona bile gerek yok kaleye Sinan'ı koy çok daha iyi ; hadi Gökhan neysede Bülent'in Sinan'dan hiçbir fazlasının olduğuna inanmıyorum.Parayı sokağa atarız anca.BJK'den Murat Şahin,Gençlerbirliği'nden Gökhan Tokgöz,GS  yabancı kaleci almaya çalışıyormuş alırsa Aykut Erçetin 3.kaleci olacak onu alabiliriz,İBB'den Mehmet Ali Tunç kaleci sorunumuza çare olabilecek isimler.Sol beke de imkanımız el verirse Gençlerbirliği'nde Eren Aydın,Sivasspor'dan İlhan Ummak,Mardinspor'dan Murat Önür alınabilicek isimler.

Ayrıca araştırdım İBB'de geçen yıl harikalar yaratan Ali Güzeldal bu sene 1 maç bile oynamamış,ayrıca GB Oftaşspor'da hepimizin hayranlıkla izlediği Kemal Yıldırım ise sadece 4 kez forma şansı bulabilmiş acaba bu genç yetenekleri kadromuza katabilirmiyiz.
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 16:40
gökhan ve eren için cavcav ne koparırsak kardır düşüncesi ile hareket ediyordur.
eğer bu oyuncular kesin bize gelmek istiyorsa bu iş kesin biter çünkü bu oyuncular artık gençlerbirligine dönmeyecek.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 17:05
Alıntı yapılan ES_Kadir

.

Ayrıca araştırdım İBB'de geçen yıl harikalar yaratan Ali Güzeldal bu sene 1 maç bile oynamamış,ayrıca GB Oftaşspor'da hepimizin hayranlıkla izlediği Kemal Yıldırım ise sadece 4 kez forma şansı bulabilmiş acaba bu genç yetenekleri kadromuza katabilirmiyiz.

gerçektende ikiside geçen yıl süper top oynamışlardı ama maaalesef kulüplerin yabancı futbolcu hayranlığı olduğu sürece böyle değerler yok olup gitmeye mahkum gibi görünüyor..

şimdi biz bu adamları bize verin desek kıymete biner. kulübede paslanacağına oynatalım desek yöneticileri olacak zevatlar acaip kasar kendini, yada milyon dolar bonservis isterler çünkü bilirler ki sen ESKİŞEHİRSPOR sun..

ikisinide almış olsa süper iş yapmış olur yönetim ama zor hemde çok zor
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
ESES71 Liste gör
Yazar

ENVER İPEK
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 17:07
Arkadaşlar kaleci konusunda inşallah öncelik Gökhan sonra Murat ŞAHİN diyorum. Bülent ATAMAN gibi dengesiz ve yaşlı bir kaleciyi hiç düşünemiyorum.O zaman Cenk' i neden gönderdik.Gökhan ve Murat' da Süper lig deneyimi deseniz var, Seneye süper ligde de bize faydalı olacaklarını düşünüyorum.
SENİ SEVMEK AYRICALIKTIR.
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 17:31
ali güzeldal ın geçen sezonun son haftalarında çapraz yan bağları koptu ve uzun süredir tedavi görüyor...
bize ne derecede faydalı olur...tartışılır...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 17:41
Alıntı yapılan müfitkabal

ali güzeldal ın geçen sezonun son haftalarında çapraz yan bağları koptu ve uzun süredir tedavi görüyor...

kopsun be abicim biz onları tekrar bağlarız hemde bu sefer çapraz değil düz olarakTongue..o yeterki gelsinOuch
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 17:42
ya korkmayın arkadaşlar bülent ataman ismi bence gökhanın transferi için koz olarak kullanılıyor ,gökhan olmasada yine bülent atamanın alınacağını zannetmiyorum gökhan olmassa başkası olur ama bülent ataman olmaz
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 17:44
Alıntı yapılan tepebaşılı26

Alıntı yapılan müfitkabal

kopsun be abicim biz onları tekrar bağlarız hemde bu sefer çapraz değil düz olarakTongue..o yeterki gelsinOuch

TongueLOL
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 17:49
kalede gökhan...solbekte eren...gerisi vallahi yalan...
bu iki futbolcuda bizi bu ligde uçurduğu gibi...inşallah süper lige çıktığımızdada hem yaşları itibariyle hemde süper lig deneyimleriyle, bizim iskelet kadromuzda direk oynayabilecek isimler...
dolayısıyla bize gelecek isimlerin 6 aylık değil uzun yıllar yararlanacağımız isimler olması gerekli...

Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 17:53
Bülennt Ataman o kadarda kötü kaleci değil hatta Cenk ten 3 gömlek iyi , tabii alınacaksa Gökhan olsun olmazsa da Bülent olabilir.

Söylendiği gibi Bülent ahlaksız değil , saldırgan da değil sadece haksız karar karşısında hakeme fazla itirazdan kart gördü gördüğü kartın haksızlığı karşısında daha çok sinirlendi ve kırmızıyı gördü işte ne olduysa ondan sonra oldu, Hakemler Ordudaki olaylı bizim maçın 10 da biri bile olmayan bu olay karşısında maçı tatil etti.
Hakemin ters ve tek taraflı kararları zaten Manisayı çileden çıkarmak üzereydi ki kabak Bülentin başına patladı.
Ayrıca Bülentin İnsan olarak ta çok iyi olduğunu duydum.

Sadece Bülent'e haksızlık yapılmasın açısından yazdım , Bülent alınsın diye yazmadım...
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır