eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 120121122123124 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26Captain26 Liste gör
Usta Yazar

-EnEs-
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 18:19
Alıntı yapılan serdargül

yolun acık olsun umarım bundan sonra gittiğin takımlarda da bjk yi yenemezsin
acımasızca eleştirdiysem ben eleştirdim Rıza hocadan memnun değildim halada değilim eleştirdim arkasındayım burdayım şimdi bizim insanımız mazlumu takınandan yana olacak hocayı eleştirenlere saldıracak ki başladılar bile oturun düşünün kim haklıymış

Abi bunu şimdi bilemeyiz. bekleyelim görelim. inşallak pişman olmayız gönderildiğine....
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
Yer: T.C. Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 18:25
  Bu  kadar  ağır  sözleri  hakettimi?Bu  takım  hepimizin,ESES le  ağlar  ESES le  güleriz.Kaybedince  bir  sonraki  maça  kadar  kahroluruz.Bütün  suç  hocanında  olsa  bu  sözleri  sarf  etmek  yanlış.Acaba  yönetim  ne  sözler  verdide  yapmadı?Ben  kendi  adıma  yaşadığımız  FB-GS  ve diğer  güzel  sonuçlar  için  Rıza  hocaya  teşekkür  ederim.Allah  yolunu  açık  etsin.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 18:27
Rıza Hocam,acısıyla tatlısıyla 2 sezon bizlerle oldun.Güzel skorlar kadar hem taraftarı hem de sizi kahreden skorları da yaşadık.
Verdiğiniz hizmet için teşekkür eder,bundan sonraki yaşamınızda başarı ve mutluluk dolu yıllar dilerim.Sevgiyle kalın...
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
şile_26 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 18:48
inş gelen gideni aratmaz rıza hoca bence basarılıydı bu sezona kötü basladık ama hep kötü gitcek halımız yoktuk 1 2 hafta sonra  düzelecektık herneyse Allah yolunu açık etsin rıza hoca.seni aramayız inş.
Her zaman her yerde en büyük eses
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 18:56
Alıntı yapılan menderes26

Alıntı yapılan serdareses

bak arkadaşım bu adam buraya kendi başına gelmedi buraya yönetim getirdi onu vede yönetim aldı.saçma sapan konuşmayın hepimizin babası var.düşünün bakalım babanız bir yerde 25 senedir çalışıyor ve kovulursa 50 milyar tazminat alacak.istifa ederse para alamıyacak.düşnünü bakalım hangisini seçer?çolugundan çocugundan çıksın rıza hoca deme gün gelir senden çıkar.
bizim babalarımız 130 milyar maaş almıyor alan varmı, tazminat istemeye hakkı varmı hocanın ne yüzle tazminat istiyor, onun yerinde başkası olsa onurundan bırakırdı zaten para için onca saldırıyı kulak ardı etmezdi .
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 19:00
130 Milyar Maaşı Ertuğrul Sağlam, Abdullah Avcı alıyor mu acaba merak ediyorum? Ve Ertuğrul Sağlam kendisinden memnun olunmadığı zaman istifa edebilen bir hocadır..
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 19:01
Bu adam profosyonel olarak bu isi yapıyor bunun karsılıgında da sozlesme imzalıyor ve bu sozlesme her iki tarafıda baglar... Tazminat yazıldıysa bunu yonetimin imzalamadna once dusunmesi gerkiyordu... 
Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 19:01
Alıntı yapılan darling eses

bak arkadaşım bu adam buraya kendi başına gelmedi buraya yönetim getirdi onu vede yönetim aldı.saçma sapan konuşmayın hepimizin babası var.düşünün bakalım babanız bir yerde 25 senedir çalışıyor ve kovulursa 50 milyar tazminat alacak.istifa ederse para alamıyacak.düşnünü bakalım hangisini seçer?çolugundan çocugundan çıksın rıza hoca deme gün gelir senden çıkar.
bizim babalarımız 130 milyar maaş almıyor alan varmı, tazminat istemeye hakkı varmı hocanın ne yüzle tazminat istiyor, onun yerinde başkası olsa onurundan bırakırdı zaten para için onca saldırıyı kulak ardı etmezdi .

adamın sözleşmesi var daha?bu kararı sadece kendi vermediki?neden gitsin?ümit karanı da oynatmıyoruz ama tıkır tıkır parasını alıyo?
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 19:02
yıllık 1.200.000 TL yazıyordu bugün gazetede
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 19:07

Alıntı yapılan darling eses

adamın sözleşmesi var daha?bu kararı sadece kendi vermediki?neden gitsin?ümit karanı da oynatmıyoruz ama tıkır tıkır parasını alıyo?
artı ben yüz kızartıcı iş yerimi zarara uğratacak bir suç işlesem bilmeden dahi tazminat istemeye hakkım kalmıyor çoğu yerde zarara uğrattığın para kadar hesabından kesiliyor ve işine son veriliyor. evet hepimizin tazminat hakkı var sadece rıza hocanın değil ama ben rıza hoca gibi bunca hafta para kazanamayan iş yeri beni kapının önüne koyar beş kuruşda vermez.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 120121122123124 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır