eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 117118119120121 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 02:09
Alıntı yapılan firt

"BENİM TAZMİNATIM YOKTUR"
Rıza Çalımbay, sözleşmesinde tazminat maddesi olup olmadığı konusunda ise, "Ben hiçbir zaman sözleşmeme tazminat maddesi koydurmam. Benim tazminatım yoktur. Para için problem yaratmam. Ve Eskişehirspor'lada aramda tazminat problemi yaşanmadı" diye konuştu.

yürü be LOL
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 03:40
rıza hoca huzurlu calışamıyormuş taraftar ne yaptı sana cok merak ettim düne kadar büyük taraftardı bugun kötümü oldu istifasını istemeyenler kadar isteyenlerde bu takımın iyiligini düşünüyor rıza hoca hep taraftarı ikiye böldü youla ve ümit karan hatalı olbilir ama sürekli yokluklarını hissettik bi çok macta tam youlalık mac olsaydı kesin gol atardık dedik ümit karan oyun olarak cok kaliteli olmasada takımda abilik yapıyordu bu sezon yoklugu belli oluyor rıza hoca istemiyor gönderildi ama rıza hoca sürekli yönetim istemedi dedi kendisini kurtarmaya calışdı burak yılmaza verilen tavizleri kimse unutamaz ademi hep unutdu oda hep rıza hocayı utandırdı rıza hoca hep futbolcular arasında ayırım yaptı cezasını biz cekti kimse bizim bjk karşı yenilgilerimizi anlatamaz hele son inönüdeki mac 2-0 dan o macı okuyamayana hoca denmez rıza hocanın gözünde biz hep sıradan klüpdük 12 yıldır süper ligde yoklardı zaten demesi rıza hocanın bize bakış acısını gösterdi bu sözüylede benim gözümde degersiz bi hoca olmuşdur ben şu andaki puandan dolayı rıza hocanın gitmesini isteyen biri degilim ben rıza hocayı gecen sezon en basarı oldugumuz dönemde dahi eleştirdim çünkü takım 1-0 öndeykende 1-0 gerideykende aynı oyunu oynuyor hocanın görevi nedir o zaman sıradan biri gelsin futbolcular kafasına göre takılsın hani GOLLERİDE HOCALARIN ATCAK HALİ YOK ya rıza hoca unutmasınki bu taraftar 25. dak 3-0 gerye düştügün macda bile takımı sonuna kadar destekledi
neticede takımımıza hayırlı olsun ben inanıyorum iyi bi hava katacakdır bu karar rıza hocayı istemeyen oyuncularıda mutlu etmişdir bence bizim takım kaliteli bi takım iyi bi hoca gelirse hızlı tırmanışa geceriz
Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 05:05
Ne olursa olsun Rıza Hoca hep iyi niyetini öncelikli larak ortaya koydu, zaten futbolculuğu da öyle idi, efendi bir kişiliği var. 2 sene bize hizmetleri oldu, evet bazı hataları olmuştur, ancak o hataları hepimiz yapıyoruz hayatımızda.

Rıza hocayı acımsızca eleştienler kendi hayatlarına baksınlar, hayatınızda sorumluluğunuz bulunan işlerde nasıl davranıyorsunuz, aileniz, iş arkadaşlarınız, çevrenizde nasıl birisiniz. Ben inanıyorum o bağıranların çoğunun psikolojisi ama evde, ama işte ama arkadaş çevresinde yaşadığı başarısızlıkların bastırılması yönünde bir hareket. İşinde gücünde başarılı, mutlu bir aile yaşantısına sahip bir kişi orada "Rıza İstifa" diye bağırmaz küfür etmez, evet adam gibi eleştirisini yapar, ama o kadar sessiz şekilde staddan ayrılır. O bağıran taraftara özellikle dikkat ettim, hayatındaki kendi olumsuzlukları bir an için unutmak ve unutturmak için yaptığı anlık hareketler.

Acımasızca eleştiren arkadaşlara aynaya bakmalarını öneririm. Evet Rıza hoca tam bir başarı elde edememiştir, ama çok da başarısız da değildir. Acaba sizler hayatınız da ne kadar başarılısınız? 
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 05:13
Alıntı yapılan alikula

Ne olursa olsun Rıza Hoca hep iyi niyetini öncelikli larak ortaya koydu, zaten futbolculuğu da öyle idi, efendi bir kişiliği var. 2 sene bize hizmetleri oldu, evet bazı hataları olmuştur, ancak o hataları hepimiz yapıyoruz hayatımızda.

Rıza hocayı acımsızca eleştienler kendi hayatlarına baksınlar, hayatınızda sorumluluğunuz bulunan işlerde nasıl davranıyorsunuz, aileniz, iş arkadaşlarınız, çevrenizde nasıl birisiniz. Ben inanıyorum o bağıranların çoğunun psikolojisi ama evde, ama işte ama arkadaş çevresinde yaşadığı başarısızlıkların bastırılması yönünde bir hareket. İşinde gücünde başarılı, mutlu bir aile yaşantısına sahip bir kişi orada "Rıza İstifa" diye bağırmaz küfür etmez, evet adam gibi eleştirisini yapar, ama o kadar sessiz şekilde staddan ayrılır. O bağıran taraftara özellikle dikkat ettim, hayatındaki kendi olumsuzlukları bir an için unutmak ve unutturmak için yaptığı anlık hareketler.

Acımasızca eleştiren arkadaşlara aynaya bakmalarını öneririm. Evet Rıza hoca tam bir başarı elde edememiştir, ama çok da başarısız da değildir. Acaba sizler hayatınız da ne kadar başarılısınız? 

Laf soktuğun yere dikkat et o insanlar senelerden beri burdalar Rıza burda diye burda varolmadılar.Ha çok istiyorsan RIza hangi takıma giderse git o takımı tut burada ölene kadar varolcak insanlara laf sokma.Burada edebiyat yapma sana burda edebiyatın kralını yaparlar.Rıza dediğin adam ayda 130.000 para alıyordu babasının hayrına iş yapmıyordu.Git sor Rıza babana küme düşersek bedavaya çalıştırcakmıydı bu takımı cevabını al öyle gel.Senin gibi insanlar eyvallahı olan insanlar bizim allaha şükür hiçbirşeye eyvallahımız yok ne görüyorsak onu söyleriz.
S.nalbant
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 06:54
Alıntı yapılan alikula

hayatım da ki tek olumsuzluk takımımızın bu durum da olmasıydı ama Allah a şükür artık o olumsuzlukta yok olacak
Yukarı
kafakar Liste gör
Deneyimli Yazar

kadir
Yer: United Kingdom
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 07:02
rıza calımbyee bucaya

bulent uygun eses.e

cunku rızanın vızyonu yok buca tam rızaya gore

bulent hırslı adam show yapmayı sevıyor ve potansıyelı olan bı sehırde daha basarılı olur

Yukarı
Abdullah Palaz Liste gör
Deneyimli Yazar

S.F.
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 07:54
arkadaşlar rıza çalımbay artık ayrıldı. bu takımda iki yılı aşkın süredir görev yapan ve bu sezon dışında başarılı olmuş bir adamın arkasından lütfen artık konuşmayalım. oynanan oyundan bende memnun değildim, bu sene oyun yapısını değiştirmeyi denedi aşı tutmadı, eskişehirsporu daha yukarılara taşıyacak bir teknik direktör değildi belki, ama kimse de adama artık hakaret etmesin. bugüne kadar katkılarından dolayı teşekkür edip bundan sonraki yaşamında başarılar dilemek bu kadar zor mu?
http://www.youtube.com/watch?v=nmLL84pvtOA
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 07:57
ES ES’TE YÜKSEK GERİLİM!

Rıza Hoca “Antrenmana çıkacağım” dedi. Panik havası ile apar topar antrenman uçan kuşa bile kapatıldı. Sonra Çalımbay ikna edilerek çıkmayınca basın içeriye alındı pembe tablo çizildi.

HERKES KAFASINA GÖRE KARAR ALIYOR
Rıza Çalımbay dün şehirdeydi. Takımı ile antrenmana çıkacağını radyoda, televizyonda söyledi. Yönetime bu ince mesajdı. Sonra panikleyen yönetimin önde gelenleri basına ve taraftara antrenmanı kapattığını söyledi. Tesislere giden basın mensupları tel örgü dışından görüntü alıyordu. Çalımbay ile bazı yöneticiler ise içeride konuşuyordu tazminat konusunu. Konuşulanlar arasında, “Ben size güvenmiştim.” “Biz de sana güvenmiştik.”
“Ama sözleşmede bunlar var bakalım mı?” gibi sözler yer alıyordu yüksek sesle. Basın mensupları fark edilince sesler kısıldı, konu kapının kapatılması ile devam etti. Çalımbay antrenmana çıkmaktan vazgeçti. Jet hızı ile yönetim basın mensuplarını içeriye davet etti. Sonra futbolcular ile antrenman öncesi 2. Başkan ve beraberindeki birkaç isim kısa bir konuşma yaptı.
Takımın başında ise Haldun Girginer çıktı. Kriz çatırtılı gündem ile sadece pansuman yapıldı. Kim ne yaparsa yapsın bu olaylar Başkan’ın şehre gelmesinden sonra ancak son bulacağa benziyor.

Sonhaber gazatesi.

Her olayımız kriz daha öncekiler gibi bu böyle uzar gider..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
CAPTAİN Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 08:09
Alıntı yapılan RossoNero

Alıntı yapılan KaRa

Açıklamada bir şey dikkatimi çekti. Mesut Hoşcan açıklamasında: "Ümit Karan, bizim oyuncumuzdur. Hocanın kadro dışı bıraktığı bir oyuncumuz. Ümit'in takımdaki durumunu yeni teknik direktör belirleyecek. Ümit takımın kaptanı. Ancak, Ümit Karan'ın bazı futbolcuları arayarak iyi oynamamaları yönünde konuşmalar yaptığı konusu söylentidir. Bunu kabul etmiyoruz. Ümit'in böyle oyunlar içinde olması mümkün değil. Böyle olaylar varsa da gereği yapılır.'' demiş.

Ümit Karan'ı yönetim kadro dışı bırakmamış mıydı? Ben öyle hatırlıyorum. Şimdi, bir gazetecinin ''Rıza Çalımbay'ın takımdan ayrılmasında, kadro dışı bırakılan Ümit Karan'ın rolü oldu mu'' yönündeki sorusuna böyle bir cevap verilmesi, benim kafamı karıştırdı. Sanki Ümit Karan olayında top Rıza Çalımbay'a atılmış gibi bir izlenim edindim. Ya da burada bir plan mı söz konusu?

Biz Rıza Çalımbay'ı çok ararız çok. Ümit Karan başlığındaki "Ümit Karan'ın yöneticilerle zamparalığa gittiği" iddiası sizi hiç ilgilendirmiyor değil mi Eskişehirspor taraftarı? Rıza Çalımbay'ın gitmesiyle sorun çözülecekse; takım düzelecekse, takım gerçekten kaliteli futbol oynamaya başlayacaksa, Rıza Çalımbay gitsin, babamızın oğlu değil ya. Ama Rıza Çalımbay'ın gitmesiyle de sorun çözülmez. Yalancı bahar rüzgarları eser ancak sorun çözülmez. Ancak bu taraftar bunu hak ediyor. Atarlar arpayı atın önüne, at da yer dehleyi dehleyi.
.................Kara;   yani sen bu taraftar salak diyorsun...Türkiye'nin en kaliteli,en okur yazar ,en bilinçli kentinde ki insanlar;onlar bunu hakediyor diyorsun ;at,eşşek yerine koyuyorsun.....ve halt ediyorsun....Rıza Hoca'yı arayan ilkokul mezunu ,vizyonsuz insanların arasına katılmanda bence bir problem yok ama istersen kalitesi ispatlanmış Eskişehir halkına haksızlık etme ve sana  ve ilkokul mezunu çapsız,vizyonsuz Rıza Hoca'na  iyi yolculuklar.....Yeni takımınızda başarılar.......Atınla,dehleyinle beraber......Bu forum bu hakaretleri ,üstelik cahil Rıza Hoca adına haketmiyor......Senin ufkun çok darsa Rıza Hoca'yı da çok ararsın.....Güle güle..Rıza Hoca'nın maçsonu demeçleriyle başbaşa kalman dileğiyle.......Ve sen kimsin ki Eskişehir taraftarını,halkını küçümsüyorsun?...
ClapClapClap
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 08:22
Rıza hocaya emekleri için teşekkür ediyorum bu şekilde ayrılmasını istemezdim ama şartlar böyle gelişti, bundan sonraki spor yaşamında başarılar.
önce eses sonra eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 117118119120121 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır