eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
HAKAN1976 Liste gör
Yazar

HAKAN
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 22:33
 Youla konusunda bilinmeyen cok nokta var  Ümit karan da aynı yüzden beklemekde fayda var göreceksiniz kimseyi suçalamadan zamana ihtiyacımız var gecen kim derdi Rıza hocanın bu duruma gelecegini
Yukarı
esesliburki Liste gör
Deneyimli Yazar

burak
Yer: Turkiye
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 22:34
yeri deil belki ama az önce facede görüştügüm  abim  aynen yazdıklarını yazıyorum, Şimdi hapı yuttunuz asıl rızayı çok ararsınınz takımın bütün malları icra depolarında para yok pul yok gelen sihirli değnek kullanır artık. Küme düşmesinlerde... bende dedim ne icra deposu abi kulübün fazla borcu yokku icralık olsun dedim aldıgım cevap Ama  her yer Es es renkleri ve giden futbolcu icraları ile dolu

BU ŞEHİRDE BENİ BİLSİNLER BU MEZARDA BENİ GÖMSÜNLER VAZ GECERSEM SENDEN BANA NAMERT DESİNLER
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 22:36

HTSPOR.COM / ÖZEL HABER / İnanç ERGÜLEN

Eskişehirspor'da teknik direktör Rıza Çalımbay ile yollar resmen ayrıldı. Ayrılığın ardından Rıza Çalımbay, yönetimin aldığı kararı ve bunun gerekçelerini HTSPOR.COM'a değerlendirdi. Çalımbay, "Seyirci sürekli bağırdı. Yönetim de bunlardan etkilendi. Böyle bir şeyi bekliyordum, hiç huzurlu çalışamıyorduk" dedi.

Rıza Çalımbay, yönetimle görüşerek anlaştıklarını ve yollarını ayırdıklarını belirterek, "Seyircinin bağırmaları sonucunda iş bu noktaya geldi. Ama bu olayı Eskişehirspor'un bütün taraftarlarına ve camiasına mal edemeyiz. Bunu yapan birkaç grup. Geldiğimizden beri kötü giden her maçtan sonra bu oluyordu. Böyle bir şeyi bekliyordum zaten. Hiç huzurlu çalışamadık. Buranın yapısı böyle. Yönetimde bunlardan etkilendi herhalde. Herhalde bir karar verelim dediler ve böyle bir karar alındı. Ama sorun yok" dedi.

"ŞANSSIZLIK VARDI"
Geldikleri günden itibaren koydukları hedefleri, gerçekleştirdiklerini belirten Çalımbay, şöyle konuştu:
"Kırgın değilimi hayırlısı oldun. Biz burada 2 sene, ne hedef koyduysak yaptık. Eskişehirspor bundan sonra kötü olmaz. Takım kötü oynamıyor ki. Kadro iyi. Ama sabredemediler. Her türlü çok daha iyi olacaktı, olmadı. Sadece bir şanssızlık var. Ben çok şanssızdım. Çok basit goller yedik, çok goller kaçırdık. Bundan sonra şanslı biri gelirse takım çok daha iyi olur."

"BENİM TAZMİNATIM YOKTUR"
Rıza Çalımbay, sözleşmesinde tazminat maddesi olup olmadığı konusunda ise, "Ben hiçbir zaman sözleşmeme tazminat maddesi koydurmam. Benim tazminatım yoktur. Para için problem yaratmam. Ve Eskişehirspor'lada aramda tazminat problemi yaşanmadı" diye konuştu.

Yukarı
SaDRaZzaM Liste gör
Yazar

Mustafa KAVAS
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 22:36
rıza çalımbay cem tv de açıklamalar yapıyor
BKŞ/MUSTAFA
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 22:37
YOULA ya sallamayı kesin
o adam Rıza yüzünden harcandı
söyleyeceğiniz lafları YOLUA ya değil RIZA ya söyleyin
Youla nın bu takımda herzaman yeri vardır
Yukarı
sml_cvsgl Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 22:39
Bende buradan Rıza hoca para için ayrılmıyor demiştim. Kendisi okumuyordur tabi ki de ama. Yine de özür dilerim.
...EsKiŞeHiR...
Yukarı
SaDRaZzaM Liste gör
Yazar

Mustafa KAVAS
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 22:43
rızayı öven açıklamalar var  menejerlerden çok çektim diyor..
taraftarları eleştiriyorlar hatta eskişehir geçen sene 4 lüğe oynuyordu rüya onlar için...dedi yorumculardan biri
çok aceleci davrandılr dedi..,

BKŞ/MUSTAFA
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 22:44
Alıntı yapılan esesliburki

yeri deil belki ama az önce facede görüştügüm bi polis megmuru abim (eskişehirde görev yapıyor ) aynen yazdıklarını yazıyorum, Şimdi hapı yuttunuz asıl rızayı çok ararsınınz takımın bütün malları icra depolarında para yok pul yok gelen sihirli değnek kullanır artık. Küme düşmesinlerde... bende dedim ne icra deposu abi kulübün fazla borcu yokku icralık olsun dedim aldıgım cevap Ama icra depolarına göreve ben gidiyorum her yer Es es renkleri ve giden futbolcu icraları ile dolu
Confusedİlginç
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 22:46
Alıntı yapılan lejyonnn

YOULA ya sallamayı kesin
o adam Rıza yüzünden harcandı
söyleyeceğiniz lafları YOLUA ya değil RIZA ya söyleyin
Youla nın bu takımda herzaman yeri vardır
Merak etti kardeşim nasıl harcandı anlatırmısın...?
Yukarı
sml_cvsgl Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 22:46
Bu basın Rızacı zaten 3 dk. özet izliyorlar sonra Eskişehirspor taraftarına anlam veremiyoruz diyorlar? Ama düşünmüyorlar neden acaba diye?

Haberleri var mı ki, takımın içinde ki disiplinsizliklerden, yada nasıl çalıştırlıdığından kaç kanat organizsyonumuz var kaç kere korner organizasyonumuz var neden bu takımda kondisyon eksikliğvar, son vuruşlar neden zayıf, araştırmıyorlar, sadece arkadaşlarını koruyorlar hepsi bu, İstanbul Basını...
...EsKiŞeHiR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,922 saniyede hazırlanmıştır