eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 99>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Bozüyük .!
Online Durum: Offline
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 18:07

Turgutluspor-Bozüyükspor: 1-2

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta Bozüyükspor, deplasmanda Turgutluspor'u 2-1 yendi.

Stat: Turgutlu 7 Eylül

Hakemler: Halil Sayın x, Ahmet Uğur Bilgin xx, Aydın Şengül x

Turgutluspor: Hakan x, Fırat x (Dk. 46 Turgay x), Ozan xx, Erhan xx, Berk x, Youssef xx, Fatih x (Dk. 64 Adem Gezici x), Bora xx, Ömer xx, Çağdaş x (Dk. 46 Sadullah x), Mustafa x

Bozüyükspor: Emrehan xx, Erol xx, Faruk xx, Özkan xx, Kemal xx, Salim xxx (Dk. 63 Bekir x), Ersen xx (Dk. 55 Arif x), Zeynel xxx, Nedim xx, Ahmet Turan xxx, Ömer xxxx (Dk. 86 İlhan ?)

Goller: Dk. 45+4 Ozan (Turgutluspor), Dk. 13 Ömer, Dk. 45+1 Ahmet (Bozüyükspor)
Sarı Kartlar: Dk 70 Adem (Turgutluspor), Dk. 47 Ahmet Turan (Bozüyükspor)

Bozüyükspor Çarşamba günü 6.hafta maçında kendi sahasında Mardinspor'u konuk edecek...

O G B M A Y AV P
1.BANDIRMASPOR 5 4 1 0 10 3 7 13
2.İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 5 3 2 0 8 2 6 11
3.ÇORUMSPOR 5 3 1 1 6 4 2 10
4.BEYPAZARI ŞEKERSPOR 5 2 3 0 9 7 2 9
5.BUGSAŞ SPOR 5 3 0 2 6 4 2 9
6.BOZÜYÜKSPOR 5 3 0 2 5 3 2 9
7.GÖZTEPE A.Ş. 5 2 2 1 8 4 4 8
8.HACETTEPE SPOR 5 2 2 1 6 5 1 8
9.TURGUTLUSPOR 5 2 1 2 6 5 1 7
10.MARDİNSPOR 5 2 1 2 5 4 1 7
11.KÖRFEZ SPOR 5 2 1 2 4 4 0 7
12.ALANYASPOR 5 2 1 2 8 10 -2 7
13.ÇANKIRI BLD.SPOR 5 1 1 3 4 5 -1 4
14.ADIYAMANSPOR 5 1 1 3 4 7 -3 4
15.A.SEBATSPOR 5 0 3 2 4 7 -3 3
16.SARIYER 5 1 0 4 2 7 -5 3
17.YENİ MALATYASPOR 5 1 0 4 1 7 -6 3
18.GEBZESPOR 5 1 0 4 2 10 -8 3

Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 18:16
Tebrikler Bozüyükspor'aClap
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
TARIKCAN Liste gör
Yazar

TARIK
Yer: ESK
  Alıntı TARIKCAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 18:17
Tebrikler inşallah devamı gelir...
SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN...?
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 18:47
Helal bozüyük..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 20:28
Ligin başlamasına çok az bir zaman da takımın oluşturulmasına rağmen Bozüyük çok iyi gidiyor.İnşallah böyle devam ederler.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 18:58

“TURGUTLUSPOR'DA BOZÜYÜKSPOR DEPREMİ“

Bozüyükspor’un deplasmanda mağlup ettiği Turgutluspor cephesinde deprem yaşanıyor.
Kırmızı siyalı ekibin teknik direktörü Cafer Orbay maç öncesi yaptığı açıklamada “Çok önemli bir karşılaşmaya çıkacağız. İki eksiğimiz kadrodaki yerini aldı. Şimdi hedefimiz Bozüyükspor'u Turgutlu'dan eli boş göndermek. Bunu başaracağımıza inancım tam” derken, maç sonrası açıklamasında Turgutluspor’un mağlup olmasını isteyen dış güçler olduğunu öne sürdü.
 Gazetecilerin “kim bunlar?” sorusuna ise “dış güç de, derin devlet de, iç güçler de. Ne derse de” şeklinde cevap verdi.
 İşte Orbay’ın açıklaması;
 “Biz kendimizi motive edemiyoruz ki, futbolcuları nasıl motive edelim.” Bu sözler Turgutluspor teknik direktörü Cafer Orbay'a ait. Maç sonrası görüşlerini soran gazetecilere açıklamalarda bulan Orbay : Kimin eli kimin cebinde belli değil. Bu el burda, bu el şurda. ...Günde binlerce telefon alıyoruz. . şeklinde konuşan Orbay konuşmasını şu şekilde sürdürdü. Sol kanattaki Fırat forma istedi verdik. Burdan iki gol yedik. Bu tercih benim hatam .Tabi ki sıcağın etkisi de var. Burada taraftar yönetici ilişkisi, taraftar futbolcu ilişkisi olduğu sürece Turgutluspor bir arpa boyu mesafe alamaz.
Ama burada bu işleyiş devam ediyorsa alsın başını gitsin. Sopa gibi boşuna buraya dikerler. Sopa gibi dikerler. Odunu dik aynen böyle. Turgutluspor'un yenilmesini isteyen var.
Gazetecilerin kim bunlar, “kimi kastediyorsunuz ?” şeklindeki ısrarlı sorularına  Orbay, “siz bunları biliyorsunuz” dedi. “Bu açıklamaları yapmaya çekinmiyor musunuz?  Sizi görevden alırsa? şeklindeki sorulara ise Orbay, şöyle cevap verdi;
“Ben hazırım . Ben giderim başkası gelir. Veli gelir ,Ahmet gelir. Ddeğişen bir şey olmaz. Ben bunları Turgutluspor'un geleceği için söylüyorum ? Bu saha ,bu tesisler, imkanlar iyi. Her şey muhteşem ama bir arpa boyu mesafe alamıyoruz. Alamayız da. Bizi eleştiren  insanları şöyle bir masaya yatırsınlar arkadaşlar .Bakın arkadaşlar, Kim nerde neler yapmış?  Ne kariyeri var ? Ne futbol bilgisi, ne deneyimi. Bizimle ilgili her türlü kararı verebiliyorlar bazılarına.”
Bir gazetecinin  bunlar dış güçler mi ? şeklindeki soruya Orbay : “ dış güç de derin devlet de iç güçler de ne derse de ? “dedi
Barış EREN
O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 18:59
BOZÜYÜKSPOR, TEKNİK DİREKTÖRÜ GÖREVİNDEN ETTİ
Turgutluspor'da Bozüyükspor yenilgisinin ardından çıkan deprem sürüyor. Bozüyükspor yenilgisi sonrası zehir zembelek açıklamalarda bulunan teknik direktör Orbay ile yollar ayrıldı. .
Maç sonrası Cafer Orbay’ın açıklamalarının  internet sitelerine düşmesi üzerine Turgutluspor başkanı Murat Ayhan yönetim kurulunu olağanüstü toplarken teknik kadro ile yolların ayrıldığı açıklandı. Kulüpte yapılan toplantı sonrasında bir açıklama yapan kulüp başkanı Murat Ayhan: “ Yönetim kurulumuz ile birlikte bugünkü maçı değerlendirdik. Teknik kadro ile fikirlerimizin uyuşmadığını fark ettik. Başarının gelmeyeceğini anladık. Teknik direktörümüz Cafer Orbay bize istifasını sundu bizde kabul ettik. Kendisi ile dostluğumuz baki kendisi yine bizim her zaman yanımızda olacaktır. Maç sonrası yapılan açıklamaları talihsiz açıklamalar olarak değerlendiriyorum” şeklinde konuştu.
            Toplantı sonrası açıklamalarda buluna Cafer Orbay ise: “ Turgutluspor en büyük hedeflerine yine benimle ulaşacak. Bunun altını çizerek yazın. Bir gün Cafer Orbay Turgutluspor’a tekrar gelecek. Ve büyük hedeflerine ulaşacak. Bugün sahadan galibiyet ile ayrılsaydık yine görevi bırakacaktım. Ancak böyle oldu Buradan kırgın olarak ayrılmıyorum. Burası benim memleketim ben ilk profesyonel futbolculuğa burada başladım, ilk teknik direktörlüğe Turgutlu’da başladım. Tekrar döneceğim” dedi.
O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 17:48
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 17:50
Tebrikler Bozüyük 6 maçta 4 galibiyet...
Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen gidişat çok çok iyi.Maşallah diyelim.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Bozüyük .!
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 20:46

BOZÜYÜKSPOR GALİBİYET SERİSİNİ 3 MAÇA ÇIKARTTI

TFF 2. Lig Beyaz grupta mücadele eden Bozüyükspor galibiyet serisini 3 maça çıkarttı.

TFF 2. Lig Beyaz grup 6. Hafta maçında, evinde Mardinspor’u ağırlayan Bozüyükspor, ilk yarıda üstün oynayan taraf olurken, maçın 4. dakikasında Özkan’ın attığı golle 1-0 öne geçti. 2. devreye hızlı başlayan konuk ekip, Bozüyükspor’a zor anlar yaşattı. Maçın ilerleyen dakikalarında ev sahibi lacivert beyazlılar, oyunu dengelerken skoru da koruyarak 3 puanı hanesine yazdırdı.
Bozüyükspor; Emrehan, Erol, Kemal, Özkan, Faruk, Ersen (dakika 81 - İlhan), Zeynel, Nedim, Ahmet Turan, Salim (dakika 56 - Bekir), Ömer (dakika 89 - Gökhan)

Mardinspor; Emin, Edip, Mesut (dakika 71 - Saadettin), Recep (dakika 62 - İsmail), Tuncay, Aytek, Bahadır, Levent, Mehmet, Serkan (dakika 46 - Caner), Fatih

Hakemler; Hakkı Güner, Mehmet Kapluhan, Salim Şanlıer

Sarı kartlar: Bozüyükspor; Faruk(dakika 81), Zeynel (dakika 90), Emrehan (dakika 90) - Mardinspor; Fatih (dakika 22)
MAÇTAN DAKİKALAR;
Dakika 1: Kemal’in ceza sahasına doldurduğu topu Ömer, Salim’e indirmek istedi ama kaleci Emin tehlikeyi erken sezerek topa sahip oldu. İlk tehlikeli atak Bozüyük’ten geldi.
Dakika 4: Ahmet Turan’ın sol kanattan kullandığı kornerde,  ön direkte Kemal kafayı vurdu. Direkten dönen topu, Özkan tamamlayarak meşin yuvarlağı ağlara gönderdi. (1-0)
Dakika 18: Levent’in sol kanattan kullandığı en direk vuruşta top direk kaleye yöneldi. Emrehan topu son anda çeldi. Pozisyon sonrasında Bozüyükspor kalecisi Emrehan kısa süreli sakatlık geçirdi.
Dakika 21: Orta sahadan topla buluşan Ahmet Turan, ceza sahasına yöneldi. Ceza sahası yayı üzerinde arkadan yapılan müdahaleyle yerde kaldı. Kemal’in doğrudan kaleye kullandığı serbest vuruş doğrudan dışarı çıktı.
Dakika 37: Ahmet Turan’ın verdiği pasta Salim sağ ayağıyla vurdu kaleci son anda çıkarttı. Daha sonra defans topu taca attı.
Dakika 38: Kullanılan taç atışının ardından oluşan karambol de topla buluşan Ömer kaleciyle karşı karşıya vuruşunda top auta çıktı.
Dakika 39: Nedim’in kendi yarı sahasından aldığı topla sol kanattan hareketlenen Salim’in açtığı ortada ceza sahasında kimse müdahale edemeyince top kalecide kaldı.
Dakika 46: Aytek’in ceza sahası dışından vuruşu sonrası, kaleci Emrehan topu güçlükle kornere çeldi.
Dakika 52: Mesut’un sol taraftan kullandığı korner de Recep topa vurdu. Top kalenin yanından auta çıktı.
Dakika 54: Kendi yarı sahasından serbest vuruş kullanan ev sahibi mavi beyazlı ekip, Salim’i kaleciyle karşı karşıya bıraktı. Kaleciyle karşı karşıya kalan Salim topu kaleciye nişanladı.
Dakika 55: Konuk takımın sağ kanattan kullandığı korner de topa vuran Caner, topu çok az farkla kalenin üstünden auta attı.
Dakika 72: Aytek’in yaklaşık 30 metreden vurduğu şut, çok az farkla auta çıktı.
Dakika 83: İlhan’ın ara pasıyla kaleciyle karşı karşıya kalan Bekir, kaleciyi de geçtikten sonra açısını kaybetti. Bekir açısını kaybedince, ceza sahası içindeki İlhan’ı gördü. İlhan müsait pozisyonda topu auta gönderdi.

Dakika 90:Maç 1-0 Bozüyükspor'un üstünlüğü ile sona erdi...

Bozüyükspor haftaya Çarşamba ligin güçlü ekiplerinden Göztepe'yi konuk edecek ve bu zorlu maçta 3 puan arayacak...

www.bozuyuk11.com

O G B M A Y AV P
1.BANDIRMASPOR 6 5 1 0 11 3 8 16
2.İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 6 4 2 0 9 2 7 14
3.BOZÜYÜKSPOR 6 4 0 2 6 3 3 12
4.GÖZTEPE A.Ş. 6 3 2 1 10 4 6 11
5.HACETTEPE SPOR 6 3 2 1 8 5 3 11
6.BEYPAZARI ŞEKERSPOR 6 2 4 0 9 7 2 10
7.BUGSAŞ SPOR 6 3 1 2 6 4 2 10
8.ÇORUMSPOR 6 3 1 2 6 6 0 10
9.ALANYASPOR 6 2 2 2 9 11 -2 8
10.MARDİNSPOR 6 2 1 3 5 5 0 7