eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
haydogan Liste gör
Yazar

Hasan AYDOGAN
Yer: Konya
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:58
Hasan AYDOGAN
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 15:00
Böyle yaparak takımda Bırak A2 yi u-15 in bile gözünde değeri kalmadı. Bu saatten sonra kalsa kim ipler onu Allah aşkına.
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 15:01
Biz Eskişehirsporlu muyuz?
ESKİŞEHİRSPORLUYUZ... Bunun bir anlamı da zorluklara göğüs germek ve her ne olursa olsun yürümek midir? Kuşkusuz öyle... Tüm acemiliklere rağmen bu taraftar bu kulübü sırtlayacak ve hakettiği yere getirecektir. Bu başkana, bu hocaya, bu takıma rağmen...
Aşacağız Allah'ın izniyle çünkü biz Eskişehirsporluyuz....

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 15:05
Paragööözz a"Rıza" Çalımbay.....
Senin daha niye gitmediğin belli oldu şimdi. Yok bu takımı iyi yerlere getirecekmişte falan filan. Tabi diyemiyorsun ki paramı verin tıpış tıpış gideyim diye.. Ah ahh sen ne kurnazsın.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 15:15
Rıza hoca yasal haklarını kullanıyor.Sezonun başlamış olmasından dolayı kendine yeni bir takım bulamayacağını düşünüp sözleşmesindeki maddeyi devreye sokuyor ki bu kendine göre en doğal hakkı.Şu vaziyet sadece bizde olmadı zaten hoca göndermek isteyen tüm kulüplerde aynı sorun oluyor.Ama Bu durumu sadece rıza hocaya değil,bu maddelere tamam diyen yönetime de mal etmek gerek bana göre.
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 15:21
Alıntı yapılan Baba

ESKİŞEHİRSPORLUYUZ... Bunun bir anlamı da zorluklara göğüs germek ve her ne olursa olsun yürümek midir? Kuşkusuz öyle... Tüm acemiliklere rağmen bu taraftar bu kulübü sırtlayacak ve hakettiği yere getirecektir. Bu başkana, bu hocaya, bu takıma rağmen...

Biz ne baisretsilikler gördük, biz ne becerisizlikler gördük. biz adı konulmamış 3.ligden kayya kuyusunda sırtladık. Ankaranın kenar mahallesinde 20 bin kişiyle Şampiyonluğu göğüsledik. Biz hep vardık onlar geldiler gittiler. Biz ağladık onlar güldüler. Ama Aşkımızıda azmimizide sevdamızıda çalamadılar. Onun içindir ki hep Bizi söylediler Es Es olmalıdır diye. Evet Bu aşk kıyamete kadar gidecek. Yeterki omuz omuz birlik olalım. Bunlarda geçecek evelallah
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 15:23
Alıntı yapılan Baba

Ve... Allah aşkına hiçbir gönüldaşım ve BKŞ'deki candaşlarım 1 şeyi UNUTMASIN... Ben yüzlerce dostumu, ağabeyimi, kardeşimi Kartal'da, Maltepe'de, Bayrampaşa, Zeytinburnu'nda tanıdım, sevdim, bağlandım. Bu birçoğumuz için de böyle değil mi? Demem o ki en kötüsünü, Allah saklasın, yaşasak da omuz omuza yine biz aşarız. Hep birlikte yılgınlığa düşmeden...
BİZ BİR AİLEYİZ ÇOK BÜYÜK BİR AİLE...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 15:25
Arkadaşlar basın toplantısı 14temiydi 16damıydı?
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 15:29
Alıntı yapılan Sessiz

Rıza hoca yasal haklarını kullanıyor.Sezonun başlamış olmasından dolayı kendine yeni bir takım bulamayacağını düşünüp sözleşmesindeki maddeyi devreye sokuyor ki bu kendine göre en doğal hakkı.Şu vaziyet sadece bizde olmadı zaten hoca göndermek isteyen tüm kulüplerde aynı sorun oluyor.Ama Bu durumu sadece rıza hocaya değil,bu maddelere tamam diyen yönetime de mal etmek gerek bana göre.

Aynen katılıyorum.

2 sezondur Rıza Hoca ile olmayacağını anlamayıp sezon biter bitmez sözleşmesini uzatan ve 3.sezonun 7.maçında onu kovmaya kalkan yönetim kurulu, sözleşmesi gereği yükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır. Üzülerek söylüyorum ki eğer hocayı kovuyorsak orta yolu bulamadığımız taktirde sözleşmesi gereği kalan ücretini paşa paşa ödemek zorundayız. Son açıklamalardan sonra Rıza Hoca ile yönetimin ayrı tellerden çaldığı ortada, yani henüz tazminatı ile ilgili orta bir yol bulunmuş değil. Bundan ötürüdür ki kesin açıklama gecikiyor.
KKŞ
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 15:31
Alıntı yapılan kozakcı

Yönetim karşı açıklamayla bizleri rahatlatmalı ve ortada dolaşan haberleri yalanlamalı biz Rıza Çalımbayın görevine sonverdik Takımın başında olması söz konusu olamaz diyeOuch Taraftar el koyarsa ne yönetim kalır nede rıza çalımbay
Sayın kozakçının dediği gibi bizim yönetim sorunumuz var. Bir hocayı bile gönül rahatlığı ile kovamıyoruz.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,515 saniyede hazırlanmıştır