eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 11:10
Alıntı yapılan canogut

Alıntı yapılan simurg4844

hasan  şaş'ın dediğine göre   Bülent  Uygun'un istifası  cebinde imiş.futbolcular ve teknik heyet paralarını  alamıyorlarmış.takımda tam anlamıyla  kaos  varmış....hoca belki bize gelir...
aman arkadaşlar yapmayın bülent uygun kişilik olarakta çok sağlam bi adam değil... ne pahasına olursa olsun ersun yanalla anlaşılması lazım derim.

Halil ünalla arası da iyi diye duymuştun bülent uygunun tutar bizim takıma gelirse hiç şaşırmam
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
ugur6666 Liste gör
Deneyimli Yazar

UĞUR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 11:16

herkes ersun yanal diyor bir tane başarısını gösterin bana.. ne milli takımda ne trabzonda ne manisada hiçbir başarısı yoktur.. gittiği takımda hep gruplaşmalar olmuştur.. gençlerbirliği gibi altyapısı müthiş bir takımda biraz kendini gösterdi o kadar...

Yukarı
huntürk Liste gör
Deneyimli Yazar

Hun Türk
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 11:20
Başarı istiyorsan Fatih Terim yada Denizli gelecek o zaman. Onlarda imkansız olduğuna göre.
Büyük Hun Türk'ü Atilla...
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 11:21
Hakan Şükür, Bülent Korkmaz, Rıdvan Dilmen vs.vs.vs.. Kimse bahsetmemiş !! Şota nın kardeşi Arçil de olabilir !! oda ilk deneyimini bizde yaşayabilir LOLLOL

Leman'a bakmaya gerek yok, biz kendimiz olmuşuz karikatür.
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
leventozergen Liste gör
Yazar

levent
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 11:23
Alıntı yapılan ugur6666

herkes ersun yanal diyor bir tane başarısını gösterin bana.. ne milli takımda ne trabzonda ne manisada hiçbir başarısı yoktur.. gittiği takımda hep gruplaşmalar olmuştur.. gençlerbirliği gibi altyapısı müthiş bir takımda biraz kendini gösterdi o kadar...

haklısın kardeşim birini zor yolladık aynı karakterde başka birini tahammul edemeyiz ufku geniş vizyonu geniş kaliteli bir hoca lazım ama bu ersun yanal değil biraz daha fazla para verip kaliteli hoca getirmemiz lazım olayı şöyle düşünün 6 haftada liğ tv den iddia dan veb federasyondan gelen paralarla kaybımız sizce ne kadardır muhakak ki iyi bi hoca lazım uzun vadede kendini egale eder
levent
Yukarı
esesselim Liste gör
Yazar

M.Akif Aydın
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 11:24
Az snra Trt 3 te Süperspor programına telefonla bağlanacak eski Hocamız Rıza ÇalımBye
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 11:27
daum gelse ah ulann ahhh
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
ugur6666 Liste gör
Deneyimli Yazar

UĞUR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 11:27

bence bülent uygun bucayı bırakabilirse hemen gelir tam onun istediği takım ve taraftar şampiyon olabilecek kapasitede bir şehir ve takım.. yönetimlede arası iyi diye biliyorum başkana uyar

Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 11:30
Alıntı yapılan Baba

Yönetimin(Başkanın), ES ES'i yönetmeye yetmediğinin farkında olan var mı?
Çoktan beri farkındayız da taraftar bunları düşünmüyor ki. Bakıyor, takım oynamıyor, hadi istifa Rıza Çalımbay. Ağzının kenarıyla yönetime de istifa diyor, o kadar. Çünkü maça geliyor, bakıyor takım oynamıyor, futbolcu oynamıyor, bu nasıl oyun, Rıza Çalımbay istifa. Gerisini düşünmüyor. Genelde takım oynamıyorsa, suç teknik direktördedir ya da bir kan değişikliği yapılması düşünülüyorsa ilk teknik direktör gönderilir. Sonunda bir tane kurban seçiliyor, o da Rıza Çalımbay. Sanki gelecek hoca Vucko'ya ve Sezgin'e özel bir yazılımla yeni özellikler yükleyecek. Elimizdeki oyuncular bunlar. Elbette yeni hoca gelince yalancı bahar rüzgarları esecektir, takımda bir nebze düzelme olacaktır. Ancak kulüp bu koşullarda olduğu sürece bu çok uzun sürmeyecektir. Rıza Çalımbay'ın gitmesiyle işler düzelecekse, gitsin. Ancak ben buna inanmıyorum. Yönetim bence bir kez daha düşünsün. Çünkü eğer kurban Rıza Çalımbay seçilir ve yeni bir teknik direktör geldikten sonra işler yine kötü giderse, bu defa ilk tepki -doğal olarak- yönetime verilir.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 11:37

Bize DREKTÖR lazım..

Rıza hoca “futbol dışı olaylarlada uğraşmak zorunda kalıyorum”diye sızlanmakta haksızdır.

Daha önceki yazılarımdada belirttiğim gibi TEKNİK DREKTÖR donanımlı olmalı futbolun yanında Ekonomi,Pisikoloji,Sosyoloji,istatistik Vb konularda bilgili olmalı,ve sorunlara bu şekilde yaklaşarak çözüm üretebilmelidir.Aksi halde  ona Teknik Drektör değil antrenör denir.Rıza Hoca Teknik Drektör parasına antrenörlük yapmak istiyordu.Başarı sahiplenip Olumsuzluklar karşısında sorumluluğu yönetime atmaya çalışıyor.

Yönetim Takımın ödemelerini makul zamanda yapıyormu ?Yur içi,yurt dışı kamplarını deplasman konaklama imkanlarını bulunduğu lige uygun imkanlarda sağlıyor mu ?Takım tertibinde Teknik Drektörü rahat bırakıyor mu ? Kadro dışı bırakmalarda(koray,youla,ümit,nadareviç) ve diğer cezalandırmalarda Teknik drektörün dediği oluyormu ? Evetse o zaman Hoca Sızlanmayacak başarızızlığı kendinde arıyacak.Yukarıdakiler hariç Futbol dışı dediği tüm sorunlar Teknik Drektörün çözmekle mükellef olduğu sorunlardır.FutbolcusununPisikolojik,ailevi,uyum vb.sorunlar da bu kapsama girer.

Daha önce genç arkadaşın Hocanın ilk okul mezunu olmasını eleştirmesi yanlış yere ve abartılı eleştirildi.ben O yazıda ilk okul mezunlarına hakaret göremedim.Yukarıdaki Donanımları edinmiş ise Teknik drektör ilkokul mezunuda olabilir.Rıza Hocada bunların mevcut olduğu söylenemez.

Arkadaşlar Çakıl taşı vermiyoyuz.Dünya çapında Çok iyi para veriyoruz.O yüzden Bu paranın karşılığı olan Dünya çapında iş yapabilecek birini bulmalıyız.O kadar çok taliplisi varki Şaşarsınız ince eleyip sık dokumalıyız.Benim şahsi fikrim Yüksekokul olması tercih sebebi,en az bir yabancı dil bilmeli(yabancılarla drek iletişim),Medya(yerel/ulusal) ile ilişkileri iyi olmalı,Taraftar pisikolojisinden anlamalı ilişkileri iyi olmalı,Ailesi ile Eskişehir’de oturmayı kabul etmeli.Yardımcılarından birinin bizden biri olmasını kabul etmeli.Tabi yukarıdaki yetkinlikleride üzerinde bulundurmalı.

Bu özellikler Hocada yok.Baştan beri Rıza Çalımbay'a itirazım bu yüzdendi.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır