eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9192939495 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
memoli26 Liste gör
Yazar

Engin BAYHAN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 10:13
Büyük harflerle mesaj yazmak yasaktır, ayrıca söyleyeceklerinizi tek mesaja yazın.

MOD.

Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 10:18
Alıntı yapılan ESCOBAR !

Alıntı yapılan Baba

Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Alıntı yapılan Baba

Sergen gibi bir yavşağa ES ES forması yakışmaz... diye bağıran kimdi? Biz bağırmadık mı beyler? Sergen ne yaptı oynadığı dönemde... Sergen benim kentimin % 90'ının ES ES olduğunu söylese ne söylemese ne?

Alper abi,şu istanbul basınının bütün programlarında Eskişehirspor'u hiç takip etmeyip daha 6.hafta böyle taraftarlık olmaz diye bizi eleştirenlere karşın Sergen'in bu açıklamalarını ben alkışlarım,seninde fikrine saygı duyarım.

Ben de senin o pak alnının ortasından öperim, Karabük deplasmanında omuz omuza gelelim derim...Wink
Sergen 2.lig de ilk yarı bizi sırtlayan adamdı , ve gidiş sebebi sürekli oynamak faydalı olmak takımı sırtlamak içindi. Metin Diyadin bir tek onu deil ! Hatırlayın Ersin Güreler Emre Toraman ı 6 ay kadro dışı bıraktı. O gidince play off ta ersinler emreler çıkardı bizi...
 Ne kadar önyargılı bir milletiz.O dönem tüm maçları seyretmesek inanacağız.Sergen her maçda alkışlandı.Koştu,kendince pres yaptı.Tek bir antreman aksatmadı.Ama sonuçta Sergen işte.Yeri geldi sahada posta koydu,yeri geldi at yarışı oynadı. Ama kimse elinden geleni yapmadığını söyleyemez.Metin Diyadinle kişilikleri uymadı,o kadar. Sonrasında da her platformda Esesden hep övgüyle bahsetti.Aynı şeyler Ümit Karan için de geçerli.Kimse koşmadığını vb söyleyemez.Oyununu beğenmiyebilirsiniz.Ama koşmadı,çaba harcamadı demek yanlıştır.
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 10:18
Katılmamak elde değil.diğerlerinden farkı hem futbol oynatıyor hem sıralama olarak iyi.bütün gece dua ettim.inş. Ersun hoca olur.Rıza beyle eş değer biriyle anlaşırsak hem sürekli tartışılır hem sene sonu tekrar teknik dırektôr aramaya başlarız oda çok saçma olur.ALLAH HAYIRLISINI NASİP EYLESİN.her zaman daha ıyisini istemeliyiz.çünkü hakediyoruz.yanlışmıyım
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 10:19
yönetim istifaaaaAngryAngryAngry
Yukarı
entepe1981 Liste gör
Yazar

nesim
Yer: aydın-söke
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 10:22
kesinlikle ersun yanal. hedefleri olan ve avrupai bir sistemle bizansa hep kafa ttutmuş ve bizimle kimyası birerbi uyuşam camiamızın hedeflerine ve kendi hedeflerine öncü edebilecek bir teknik direktördür. milli takımda tutunamasının sebebi arkasının kuvvetli olmaması. eğer birazcık arkası olsa kesinlikle bizanstan bir takımın başına olurdu.
futbol mentalitesi oyunu okuyuş tarzı çok iyi. türkiye liglerinde en iyi 3 teknik adamdan(ertuğrul sağlam, abdullah avcı, ersun yanal)  birisi. bir kaç yıl içinde bizi hedefe götüreceğinden eminim. eğer ersun hocanın dışında bi teknik adamla anlaşılırsa diğer takımlar gibi 3-5 ada bir teknik adam değiştiren bir takım olmaktan korkuyorum.
ersun hocayı gelirse takımımız ilk hafadan itibaren yukarılara tırmanmaya başlar. m.
samet aybaba daum hangi takımda üst düzey futbol onatmışki bizde oynatsın. rıza hoca gibi orta sahasının ileri baskı kuramadığı bir ortamda forvet ouncusunu oyuna almaktan başka ne yaparlar. maalesefki tek ilacamız ersun hoca. yabancı hocada kesinlikle olmamalı ligimizi tanıyana kadar 6 haftada orada kaybederiz. inşallah ersun yanal olur. takımımıza başarılar dileri
uzaklarda da olsam kalbim seninle esesim!!! efeler diyarının kırmızı şimşeği...
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 10:24
uzun vadeli düşüneceksek kesinlikle ersun yenal
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
behlül Liste gör
Yazar

behlül
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 10:25
bu konuda trübün liderlerinede iş düşmekte yönetim kurulunda mustafa akgörem gibi bizlerin sesi olabilecek birisi var ve bizi hedefe götürebilecek bir teknik ekip beklentisinde olduğumuz kendisine iletilmeli ve bu yönde yönetim baskı altına alınmalıdır yoksa gelemesi muhtemel s.aybaba,n.sağlam vb hocalarla bizim hedefimiz ligde kalmaktan öteye gitmez
eses hayattır
Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 10:42
Bu takımda hiçbir hoca başarılı olamaz.Bütün forum,bütün tribün zaten teknik direktör.Rıza hocaya S.... Ol git dedik,yeni gelene neler diyeceğiz bakalım.
Eskişehirspor sevdalısı
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 10:43
Alıntı yapılan okankaramese

Hiçde Şaka Değil ve Bank Asya'da İken Bir Ordu Maçı Vardı Kafasını Gözünü Yardılar Yinede O Yaşında Kendini Parçaladı Sahada ...

Futbolcuyken laf geçiremediğimiz Sergen'in, takımdan sıfıra yaklaşmış olan disiplini tekrar sağlayabileceğini mi düşünüyorsunuz? Batuhanlar, Ademler, Jayceeler, Sezerler iyice zıvanadan çıkar Sergen'in Td olmasıyla. İdmanları 222'de yaparlar artık!

Sergen, Bolu'da rakibine tokat atmasaydı play offlara gerek kalmadan süper lige çıkacaktık. Neyse eski defterleri açmanın lüzumu yok.
KKŞ
Yukarı
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 10:43

Ey yönetim inşallah inşallah diğer yaptığın yanlışları tekrarlayıpta şu an takımın başına SAMET AYBABA  GÜVENÇ KURTAR  gibi bize faydası olmayacak hocaları getirmezsin

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9192939495 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır