eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8788899091 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 02:45
Herkes bu forumda fikrini söylüyoda fikir söylerkende mantıklı olmak gerek. Daum fb de kaç para alıyordu aldığı paranın karşılığında ne verdi bi düşünün..
2 kez kovalanarak gönderilmiş hoca nasıl istenir aklım almıyor harbi..
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 03:01
bize teknik direktör lazım arkadaşlar, her ismin sonuna enteresan kulplar koyuluyor.en çok ilgimi çeken de hakan şükür oldu.

rıza çalımbay'ın mezhebi konuşulmadığı gibi hakan şükür'ün de politik düşüncesinin konuşulmaması gerekir.
hakan şükür gelsin gelmesin demiyorum, ama gelmemesi için sunulan bahaneler,futbol adamının futbol dışındaki kişisel görüşlerine saygısızlık olur.bu mevzularla yola çıkarsak herkese ters gelen bir politik duruş bulunur.netice de ele alınacak doğru bir inanç parametresi belirleyip ona göre yorumlamak gibi bir şey de olmayacağına göre, bence sadece ve sadece futbol adamıysa futbolu konuşulmalıdır.

bu yapılanlar yabancı bir teknik direktörün islam dini dışında ki inancına dil uzatmaya benzer.

gelecek teknik direktörün,futbol bilgisini ve kariyerini konuşalım lütfen.
din-dil-ırk-mezhep-siyasi tavır, hatta cinsel tercih bu sayfa da gereksiz polemiklere yol açar.

önerilen isimler arasında sıcak baktıklarım:
jurgen rober,ruud gullit,ziko-cristof daum başta olmak üzere,ersun yanal,rasim kara,coşkun demirbakan,rıdvan dilmen,hakan şükür ve sergen yalçın geliyor.

ersun yanal'ı zaten konuşmaya gerek yok.gelirse çok çok harika olur.

rasim kara ve coşkun demirbakan: eskişehirli oldukları için +1 puan önde es es ruhuna sahip olduklarını düşünüyorum.

rıdvan dilmen : yaptığı yorumlarla futbol bilgisinden zerre şüphem yok..sadece konuştuklarını uygulasa yetecek gibi geliyor bana.

hakan şükür : ilk teknik direktörlük kariyerinde başarı elde etmek ister,futbol kariyeri de bir o kadar başarılı.barça'nın guardiolası gibi görüyorum.her ne kadar kapalı kutu olsa da %50 ihtimalle yüksek başarı elde edebilir.tersi de olabilir.ama taze kan ise bu isim TAPTAZE KAN gibi geliyor bana.

sergen yalçın : hakan şükür'e yazdıklarımın aynısı.

bunların dışında : giray bulak-reha kapsal-samet aybaba ve en önemlisi BÜLENT KORKMAZ..aman derim, yanarız.

bu takıma yeni teknik direktör hava katar, yabancı yeni teknik direktör havalara uçurur..

Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 03:11
Rasim Kara Eskişehir'li değil Gümüşhane'li. Futbola Eskişehir Işıkspor'da başlamış.
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 03:17
Bülent korkmaz yada Samet Aybaba gelicek gibime geliyor.Ve tüylerim diken diken oluyor.Piyasa hocalarıyla bu iş olmaz.
Yabancı olsun tanımayalım:çoğu kişininde ön yargısı olmaz.
Nejat hocanın hastalık artı bizden alacağı var.Dolayısyla o da olmaz gibi...
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 03:25
buyrun bülent korkmaz'ın t.direktörlük kariyerini

Kayseri Erciyesspor: 22 maç (9 galibiyet‚ 7 beraberlik‚ 6 malubiyet)küme düştü
Bursaspor: 10 maç (2 galibiyet‚ 4 beraberlik‚ 4 malubiyet)‚
Gençlerbirliği: 13 maç (4 galibiyet‚ 3 beraberlik‚ 6 malubiyet)
Galatasaray: 15 maç (7 galibiyet‚ 4 beraberlik‚ 4 mağlubiyet)

bahsedilen isimler arasında en korktuğum isim bülent.
korktuğum başıma gelmez inşallah bu defa.
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 03:28
Lig 'de kalmamız için;
1- Ümit Karan ın çok iyi anlaşabileceği bir hoca gelmesi lazım.
2- Ümit Karan ın da artist olma, film çevirme muhabbetlerini (medyadan hep duyuyoruz)kesip Es es için oynaması lazım.
3- Youla her nerede ise, en geç devre arası getirilmesi lazım.
4- Batuhan, Ümit, Adem, Youla, Jaycee forvet seçenekleri yeter bize.
Şunlar olursa büyük risk olur bizim için;
1-Bülent Korkmaz, Hakan Şükür, Hagi, Samet Aybaba vs. hocalarla düşebiliriz.
2- Hocalıkta kariyer yapamamış, kendini ispatlayamamış hoca büyük risktir.
3- Ersun Yanal, Fatih Terim, Feldkamp, Daum..vs. bunlar da olmaz...başarıya aç hoca lazım bize..doymuş hoca risk olur gene.
Lig de kalırsak ( ki ben kalacağımıza inanıyorum) seneye yapılması gerekenler;
1- Sezgin, Serdar, Koray, Doğa bank asyaya bi zahmet..
2- Abdullah Avcı da ısrar etmek gerekir..
3- O olmuyorsa, başarıya aç bir yabancı hoca..
4- Takımda, iç huzursuzluk yapacak futbolcu da olmaması lazım. Ümit- Rıza hoca, Sergen-Metin Diyadin vs.. çekişmelerden bıktık..Bu anlamda, Ümit te seneye gönderilmeli ve bir daha (sözüm ona abi / lider muhabbetlerini kesip) bu tarz oyunculardan sakınılmalı.
Buca maçını alırsak, seri yakalarız..Üstteki riskli gruptan Hoca alırsak, her maçı tedirgin izleriz..En üstteki seçenek uygulanırsa Lig de kalırız.. Bu takımın, kaliteli topçuların olduğu (Sezgin, Serdar, Doğa, Koray hariç..Çünkü hakkaten olmuyor yani onlarla, kapasite olayı..Bank asya da oynarlar..Süper Lig büyük gibi onlara) bu takımın düşmesi fizik ve mantık kurallarına aykırı. İnşallah yanılmam.

Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 03:32
Samet Aybaba,Giray Bulak,Nurullah Sağlam,Bülent Korkmaz,Hakan Şükür ve bunlar gibi biri gelirse vay halimize.Bu isimlerden hiç biri bizim kapasitemize yakışmaz.Hangi birisinin geçmişinde çalıştırıp başarılı olduğu bir kulüp var?

Yönetim sayesinde zaten zeminimiz kötü.Bir de yanlış hoca getirirlerse dinamiti koyarlar bu bozuk zeminin yanına.Hele bu Ümit Karan'ın takımı kışkırtma iddialarından sonra Gs'li bir td gelirse görün dedikoduları.Şanlı Eskişehirspor ismi kimlerin ağzına meze olur düşünün.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 03:38
Hepimizin kafasinda farkli bir Hoca olabilir,
Diger Hocalar hakkinda burda fazla ileri geri konusmamak lazim
Cunku yarin hakkinda atip tuttugunuz hoca basimiza gelip, iyi isler yapabilir. O zamanda soylediklerinizi unutup, onu goklere cikarmak hos bi durum olmaz..
Bekliyelim, gorelim. Umarim ESESimiz icin en iyisi olur..
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 03:42
Alıntı yapılan yusuf_69

Lig 'de kalmamız için;
1- Ümit Karan ın çok iyi anlaşabileceği bir hoca gelmesi lazım.
2- Ümit Karan ın da artist olma, film çevirme muhabbetlerini (medyadan hep duyuyoruz)kesip Es es için oynaması lazım.
3- Youla her nerede ise, en geç devre arası getirilmesi lazım.
4- Batuhan, Ümit, Adem, Youla, Jaycee forvet seçenekleri yeter bize.
Şunlar olursa büyük risk olur bizim için;
1-Bülent Korkmaz, Hakan Şükür, Hagi, Samet Aybaba vs. hocalarla düşebiliriz.
2- Hocalıkta kariyer yapamamış, kendini ispatlayamamış hoca büyük risktir.
3- Ersun Yanal, Fatih Terim, Feldkamp, Daum..vs. bunlar da olmaz...başarıya aç hoca lazım bize..doymuş hoca risk olur gene.
Lig de kalırsak ( ki ben kalacağımıza inanıyorum) seneye yapılması gerekenler;
1- Sezgin, Serdar, Koray, Doğa bank asyaya bi zahmet..
2- Abdullah Avcı da ısrar etmek gerekir..
3- O olmuyorsa, başarıya aç bir yabancı hoca..
4- Takımda, iç huzursuzluk yapacak futbolcu da olmaması lazım. Ümit- Rıza hoca, Sergen-Metin Diyadin vs.. çekişmelerden bıktık..Bu anlamda, Ümit te seneye gönderilmeli ve bir daha (sözüm ona abi / lider muhabbetlerini kesip) bu tarz oyunculardan sakınılmalı.
Buca maçını alırsak, seri yakalarız..Üstteki riskli gruptan Hoca alırsak, her maçı tedirgin izleriz..En üstteki seçenek uygulanırsa Lig de kalırız.. Bu takımın, kaliteli topçuların olduğu (Sezgin, Serdar, Doğa, Koray hariç..Çünkü hakkaten olmuyor yani onlarla, kapasite olayı..Bank asya da oynarlar..Süper Lig büyük gibi onlara) bu takımın düşmesi fizik ve mantık kurallarına aykırı. İnşallah yanılmam.

koray'ı 1 maç yüzünden harcama hemen abi.sezgin-serdar-doğa-vucko-kocabey olabilir verdiğin listede.ayrıca youla bank asya'da denizlispor'da çatır çatır top oynuyor.takımı süper lige çıkaracak bir adamı geri vermeleri hem imkansız hem de bana göre youla şuan ki kadromuz için kaliteli bir forvet değil.standart bir takım için düşünülebilir, emenike veya lietava'nın yanına..falan..
hem şuan 6 tane forvet var 7.ye gerek yok.batu-adem-emre-jaycee-ibraimi-ümit.(artık ümit'i de sayıyorum ben)
BAŞARIYA AÇ BİR YABANCI HOCA fikrin mükemmel bir öneri.
Yukarı
kesser Liste gör
Yazar

Halim
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 03:44
Daha önce de yazmistim Konussak tesiri yok.Sustuk 5 dakika ona da gönül razi degil.Hep 5 sene 10 sene hatta neden olmasin deyip Manchesterdaki gibi 24 sene görevde kalan istikrarli bi teknik adam hayali kurdum.Herhangi bi mactan sonra istifaya davet etmeyi aklimdan bile gecirmeyip yenildiysek de adam gibi yenildik futbolda yenmekde var yenilmek de diyebilecegim günlerin hayalini kurarim.Siz bilmezsiniz o koltukta oturanlar o formayi terletmeden soyunma odasina gidenler ama hayal yikmak cok büyük günahtir diye.Ben istikrar isteyen bi taraftar olarak simdiye kadar hic riza istifa demedim.Onun penceresinden de bakmaya calistim.Uzun süreli bi yapilanma bekleniyosa krizler olur düsük performanslar olur örnekleri daha önce de görülmüstür düzelir dedim.Tazminat icin istifa etmiyor denildi mantikli geliyordu ki bu da hakkidir eger adama anlasmasinda öyle bi madde koyduysan bu adamin yasal hakkidir.Etikdir degildir o ayri onu imzalarkan o kontrati Riza hocanin önüne süren asil sucludur.Kiben simdi cikip tazminat icin ayrilmiyo desem yarin öbür gün aciga ciksa ki hayir Riza hocanin kontratinda öyle bi madde yok; hangi yüzle dönüp buraya yazi yazarim diye düsündüm uzun uzun...

Öte yandan alel acele yönetim kurulu toplantisi yapiyorsun orda bi karar aliniyo öyle ya da böyle.Sen yönetim olarak o ya da böyle herhangi bi sebeble karari gizli tutuyosun.Ama senin sorumlulugunda o yönetimde o takimda hala resmi olarak mensup CALISANLAR...
1) Söylenilene göre yönetim kurulundaki Mithat Körler bi piknikde Riza hocanin görevden alindigini acikliyo.
2) Bu kurulda alinan Riza hocanin görevine son verildigi karar basina bi Ajans yoluyla servis ediliyo bu kararin iceriden sizdirilmasiyla
YA DA
Asparagas bi haberi engelleyemiyecek basiretsizlik gösteriyosun
3 ) Yarin ki basin aciklamasinda Rizayla devam edilecek bile olsa ki görünüse göre mümkün görünmüyo aciklamalardan ya da görevine son verildigini acikladiginda bi yukaridaki maddede söyledigim sebebten beceriksizligin tekrar ortaya cikacak hangi birine yalan diyeceksin yüzün kizarmadan
4 ) Eger basina aciklama gectigin gibi görevine son vermediysen senin teknik direktörün nasil kanal kanal cikip Eskisehirspor un itibarini zedeleyen aciklamalar yapabiliyo ve görevime son verildi diyo bu nasil bi celiskidir bu nasil bi profosyonel yönetim anlayisidir.
5 ) Kadro disi birakilmis dahi olsa sen futbolcunu böyle bi kriz ortaminda basinin ekmegine yag sürecek sekilde ve onlarin en cok istedigi seyin de bu oldugunu düsünemeden hala resmi futbolcun ve resmi teknik direktörünün karsi karsiya getirilip klübüne zarar vermesini engelliyemiyosan bunu kim engelleyecek?
6 ) kendimize bi özelestiri resmi haberleri (hos resmi haberlere de artik güvenimiz kalmadi orasi ayri mesele) kaynak gösterilmeden yapilan haberlere itibar etmeyi sürdürürsek afedersiniz ama böyle yok gitti yok gitmemis sakaymis valiz topluyomus yok yarin belli olacakmis bilmemne diyerek 90 sayfada ne oldugunu hic kimsenin anlamadigi bi döngüye gireriz kendi kendimize teknik direktör kovar yenisini getirir hatta yeni teknik adam gelmeden onu da kovariz.
7 )Riza hocanin da kendi agzindan cikana göre artik yolumuza yeni bi teknik adamla devam edecegiz. Herkesin ortak payda da bulustugu sey genc basariya ac ve vizyonu olan.Ama sayilan isimler hep belli isimler.Bizim niye vizyonumuz genis degil.Bu futbol bilmemkac kitada bilmemkac ülkede oynanan bi spor. Biz neden tikilip kaliyoruz bülent korkmaza hakan süküre hikmet karamana.Söyleyin bana ni vizyonu var bülentin neyi görmüs teknik direktör olarak.Hikmet karamanlar ve onun gibi samet aybabalar vesaireler hangisi edirneden yukari cikip mac oynayip vizyon sahibi olmus.Büyük takimiz diyoruz arta kalan adamlardan en iyisini secmeye calisiyoruz.Biz büyük düsünüyomuyuz bizim vizyonumuz genis mi basariya bu kadar az mi aciz????
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8788899091 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır