eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 01:36
ersun yanal ısmını aklınızdan cıkartın arkadaslar ersun yanalın bızım takıma gelmesı gazoz agacı oda buralarda yetısmıyo hıddınk gıbı bır hocayı ve okadar buyuk bır vıtrını bırakıpda kımse gelmez bızım takıma bunu soylemek ıstıyorum
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 01:36
Alıntı yapılan Zenci

Alıntı yapılan lord of eses

DİK DURUŞSA tekrar söylüyorum YÖNETİMDE İSTİFA

doğru söylüyor.
hatta Takım da istifa.
Tam dik olur o zaman.
Hep farkediyorum da yönetime olan yazıları alıntı yapıp alaycı tavırlarınızı sergiliyorsunuz.Bunun nedeni nedir?Kan bağını falan mı var...
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 01:37

Bülent Korkmaz, Hakan Şükür, Coşkun Demirbakan.... gülelim mi ağlayalım mı...?

Ben alternatifte öneriyorum... Hakan Ünsal, Hasan Şaş...
Yukarı
emremix26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emre çalışır
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 01:37
gelecek adam bi kere gelmeden once bizi ve esesimi haketmesi lazım...
arkasında en azından kötü bir kariyeri olmaması lazım...

bulent korkmaz: erciyeste fena değildi kupada final oynasada küme düştü,
samet aybaba: tamam ligin kötü olmayan orta sınıf hocalarından ama rıza hocadan ne farkı var?
günenç kurtar, nurullah sağlam vb hocalar ise zaten geçmişlerinde pek bi başarı yok...

gelebilecek isimler arasında,

fatih terim ve mustafa denizli gibi isimler maddi imkanı düşük kuluplerde istediği futbolcular alınmadığında ne halde olduklarını gördük

geriye kalan isimlerden keşke ersun yanal olsa diye içimden geçmiyor değil...

birde hakan şükür ismi dolaşıyor onun için çok fazla yorum yapmak ne kadar doğru bilmiyorum, futbolculuk kariyeri bakımından ülkenin en başarılısı ama teknik direktörluğu ne derece olur bilinmez (ayrıca siyası görüşü falan konu edilmiş bence çok gereksiz, zaten rıza hocanın alevi olması falan gibi konular pek yer bulmamıştı taraftarımız arasında , hakan şükür içinde bu konu çok on plana çıkmayacaktır zannımca)... ama hakan şükür deyince ertuğrul sağlamın tecrubesiz haliyle kayseriyi sürekli ilk 5e oynatmasını aklıma geliyor ve neden olmasın diyorum???
haykırdığım aşkım yalnızca senindir esesim...
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 01:39
BURASI YETİŞTİRME YURDU DEĞİL.BÜLENT KORKMAZ KİM YA HOCA OLARAK KARİYERİ NEDİR?koskoca esesin başına geçmek için hangi başarıyı yakalamış,hangi ikinci lig takımını şampiyon yapmış,geçtim onu hangi mahalle takımıyla kaç maç kazanmışta esesimi haketmiş.yönetim anlaşılan bu ümit karanın oyuncağı olup ona biat etmiş.

yok efendim hakan şükürmüş.yav hakan şükür kim be adamlar.hangi mahalle takımının başında maça çıkmışta koca esesimin başına geçmesi isteniyor.

yav biz kalite,kalite dedikçe kariyer kariyer dedikçe ortaya çıkan isimlere bak.hedef büyütün dedikçe küçülüp küçülüp un ufak oluyoruz yazık ya yazık.
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 01:41
Alıntı yapılan SeVdAm EsEs

Alıntı yapılan Zenci

doğru söylüyor.
hatta Takım da istifa.
Tam dik olur o zaman.
Hep farkediyorum da yönetime olan yazıları alıntı yapıp alaycı tavırlarınızı sergiliyorsunuz.Bunun nedeni nedir?Kan bağını falan mı var...
ESKİŞEHİRSPOR hiçbir zaman sahipsiz kalmaz kooparatif yönetir gibi yönetiliyoruz hiç kimsenin ne mali tablodan haberi var ne klubun borcundan ne gelirinden giderinden rıza calımbayı eger g.antep macından sonra tribunler yönetim istifa diye bagırmasa göndereceklermiydi sizce ? kendi koltuklarından olmamak için yaptılar bunu hepimiz biliyoruz siz yavuz bingölü kaç kere gördünüz stadda heryerde bas bas ben galatasaraylıyım diyen bir adamı nasıl olurda yönetime alırsınız daha uzuuuuun uzuuuuun gider bu saydıklarım ESESin gelecegi için YÖNETİM İSTİFA
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 01:41
Alıntı yapılan SeVdAm EsEs

Alıntı yapılan Zenci

doğru söylüyor.
hatta Takım da istifa.
Tam dik olur o zaman.

Tatar Mustafa Abimiz dir.Canımızdır.Yönetimin etkin ismidir.
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 01:42
Sorunlar vardi.Sorunlari cozmek icin yonetim bir seyler yapmaliydi.En kolayini secti.

Hakan Sukur deniyor;bu isim gecinde direk takim calistirmadigi geldi aklima.Ancak siyasi gorusu problem olmaz iciniz rahat olsun.Gecmiste bazi hocalarin bazi parti baskanlariyla acik secik iliskileri vardi.Profesyonel olduktan sonra problem olmaz.Gerci biz Eskisehirliyiz,onun da en beteri bizi bulur..

Bulent Korkmaz bence basarisiz bir teknik direktor.Bizde basarili olamayacagi anlamina gelmez ancak cok dusuk bir ihtimal.Basarili olsa bile kendisni gs ye kanitlama sevdasi olacak bir kere.Bjk ile yasananlarin aynisinin onunla yasanmasi da muhtemel.

Hayirlisi olsun ES-ES imiz icin.Tanidigim butun ES-ES liler karalar baglamis takimi dusunur halde.Bu takimi bu kadar sevenleri daha fazla uzmesin Futbolun Adaleti..
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 01:45
Hiç kimse ES ES'in üzerinde değildir. Şu manzarayı bize gösterenlerin başında da ne ben varım ne de taraftar olarak sen varsın. Hocanın kafasını kesen yönetim, sütten çıkan ak kaşık değildir. Bunu istediğim zaman bu kulübün başkanıyla konuşan biri olarak söylüyorum. Hiçbir ilişki, dostluk, muhabbet ES ES'in üzerinde değildir.

Yönetim maalesef bu durumun en önemli sorumlusudur. İnşallah herkes kendini toparlar. Takım da geçen yılkinden iyi bir takımdı, lig başlamadan ilk 5 kesin dedirtti. Ama takım da felaketse futbolcular da toplanmalıdır. İnşallah gelen hoca toplar, benim dileğim, duam bu.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
EsEsuLan! Liste gör
Deneyimli Yazar

FATİH
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 01:45
Rıza Çalımbay ve Ümit Karan Telegol'de
İNADINA NEFER
Bazen Sevinç,Bazen Keder ..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 148>