eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8283848586 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 01:25
Alıntı yapılan birisi26

ertuğrul sağlamda aynı yolun yolcusu ama takımını şampiyon yaptı, nedir bu hakan şükür düşmanlığı, olur şey değil...  futbolun bakın insanların, diyin ki hakan tecrübesiz ama böyle saygısızlık bize yakışmaz...  

rıza nasıl alevi olmasına rağmen bu şehirde insanca çalışabiliyor ve başarısına göre değerlendiriliyor, aynı saygıyı ülke futboluna hizmet etmiş hakanda hakediyor...

sen ertugrulun o amac ugruna propaganda yaptıgını duydunmu ertugrulun ben okyanus otesındekı o adama sempatı duyuyorum dedıgını duydunmu vb.gıbı seyler ertugruldan duydunmu yada hakan unsal arıfden duydunmu en son olarakda hakan sukurden duymadım asla deme
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 01:25
Bülent iyi seçim nasılsa defansta bozuk, futbolcu olarakta kullanabilriz.... bülent başgaaaannnnnnnnnn
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 01:26
Yönetim yine günü kurtarma çabası içerisine girmişAngry
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
caner26 Liste gör
Usta Yazar

caner
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 01:26

bülent korkmaz geleceğine coşkun demirbakanı tercih ederim...

Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 01:27
Hakan Şükür'ün gs'de yaptıklarını halâ bilmiyorsanız ve gelsin gelsin diyorsanız, ben bir şey demiyorum.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 01:28
Bülent Korkmaz Reha Kapsaldan Güvenç Kurtardan iyidir.Bu yönetimden üst düzey bir hoca beklemek yanlışşşşşşşşş
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
oldcity65 Liste gör
Yazar

koray
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 01:29
samet aybaba geleceğine bülent korkmaz gelsin asıl sorun olan takım içi disiplini sağlar en azından
Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
Yer: Turkey
Nasıl bir taraftarız ki gecenin bir yarısı takım için oturmuş herkes birşeyler yapmaya çalışıyor. Forum hala aktif ve hızlı. İşte bizim bu sevgimize layık olacak birisi gelmeli...!

2,5 Yıldır en çok karşı gelenlerin başındaydım. Ancak her maç sonrası aynı açıklamalar, futbolcularla ters düşmeler, şimdi her kanalda boy göstermesi, 3 sezonda alınan 40 futbolcu... Bunların hepsi Çalımbay'ın eseri... Burada yönetime suç bulamayız. Yönetimin suçu gerçekten de pancar koop. yönetir gibi amatör olmasıdır.

Bir gerçek varsa Rıza hocanın gidişinin ve bu kan değişikliğinin hayırlı olduğudur. Herkes çok fazla yıpranmıştır. Daha fazla zorlamanın da anlamı yoktur. Gelecek ismin elinde sihirli bir değnek olmayacağı kesindir. Öte yandan takıma hırs ve taraftara coşku verip düzgün bir sistemle takımı oynatabileceği de aşikardır. Gelecek günlerde hep birlikte gelişmeleri göreceğiz.

Eskişehirspor camiası için hayırlısı olsun. Doğrusu ve yanlışı ile de Rıza Hoca'ya teşekkürler.
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
yahu bülente iyi diyenleri anlamıyorum adam azerbaycan liginden bile kovuldu yahu neymiş defans adamıymısta defansı düzeltirmiş gittigi nerde defansını düzeltti bir tane örnek gösterin bir insanın futbolculuguyla teknik adamlıgını karıstırmayın öyle olsa hagi den süper ötesi teknik direktör olurdu bülent yerine DENYO FARUK olsun daha iyi
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
Batu, Tello, Ümit, Sezer, Pele bu kadar kontrolü zor oyuncu varken, Bülent hocamı bunlara söz geçirecek hiç sanmıyorum. Yönetimin amatör kararı...
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8283848586 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır