eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SaDRaZzaM Liste gör
Yazar

Mustafa KAVAS
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 00:35
hakan şükür
keyife göre istifa diyen taraftarı anlamıyorum...
reklam arasında telefonla konuştum ayrılmış..
rıza hocanın şansızlığı futbolcular uyum sağlayamadı..
Futbolcuların hoca tercihi  olmamalı varsa, üzülürüm reklamlardan sonr eskişehir maçı var TRT 1 de
BKŞ/MUSTAFA
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 00:35
Keşke Abdullah Avcı olabilse ama olmaz...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 00:36
Hakan Şükür bir zittirsin gitsin, mitinglerde evet versin diye dolansın ortam çocuğu, ona mı kalmış ES ES taraftarı... Şaban, tam şaban...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
tamam defolmus gıtmıs egolu pıskın adam
yonetıme destek
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
Alıntı yapılan Baba

Alıntı yapılan scetintas

TAM BAĞIMSIZ ESKİŞEHİRSPOR İÇİN;     

YÖNETİM DE İSTİFA
YAŞANANLARIN TEK SORUMLUSU ESKİŞEHİRSPOR'U PANCAR KOOP. SANAN BAŞKAN VE YÖNETİMDİR.

Halil Ünal ve ekibinin(Yavuz Bingöl vs.)yönettiği şekilde bu takımı herkes yönetir.Sokaktan çevir,oturt koltuğa yönetir vallahi de billahi de yönetir.Çağıl Bey misli misli daha iyi yönetir.Ben Çağıl Beyin başkan olmasını istiyorum.
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
Rıza Hoca'nın açıklaması artık görev değişikliği olduğunun göstergesi.Dilerim gelecek günler bizimle olur.Evet Rıza hoca gitti istenilen oldu.
Kuruluşunundan beri Eskişehirsporluyum ve acı tatlı birçok maç ve sezon yaşadım.
Abdullah Gegiç gittikten sonra takımımız hep günü kurtarmak için getirilen hocalarla yola devam etti ve sonrada o Anadolu efsanesi yavaş yavaş kan kaybetmeye,istikrarsız sonuçlarla çok alt kümelere kadar düştü.Bazı sezonlar 2-3 hoca değiştirildi o andaki kaosa son vermek için.1.lige çıktığımız gibi düştük.12 yıllık özlem sonucu çıktığımız yeni adıyla süper ligte oynamaya başladık.Başımıza da günü kurtarmak değil bu takıma istikrar getirip her yıl üste koyan ve hedefine (ŞAMPİYONLUK)ulaşan bir anlayış düşünen Rıza Çalımbay geldi.İlk defa günü kurtarmayı değil bir hedefi amaçlayan teknik direktör vardı başımızda Abdullah Gegiç sonrası.
İlk yıl yeni oluşan kadro ile ligde kalma çabalarıyla geçti.
İkinci yıl lige alışmış,üst sıralara yürüyen bir takım oluşmaya başladı.Ne olduysa ondan sonra olmaya başladı.İlk yarıyı iyi bir yerde bitirdik ve Avrupa söylemleri başladı.Devre arası Youla olayı sonrası menajer oyunlarıyla kılıçlar çekilmeye başlandı yerel medyada.Rıza Hoca'nın üzerine oyunlar başladı.Basında forumlarda Rıza Hoca hakkında beyinlere zehirler akıtılmaya başlandı.Ta ki hocanın arabasının siyah beyaz olmasına kadar.Çoğu kişi artık ESES'in başarısından çok Rıza Hoca'nın başarısızlığını beklemeye başladı.UEFA kapısı aralanmışken tribünlerde beyinlere akıtılan zehirlerle Rıza Hoca istifa haykırışları yükseldi.Hatta takım çıkış yapacakken kimi medya yazarlarından bu forumda Rıza Hocanın yerine şu hoca getirildi kesin kaynak haberleri yer aldırılmaya başlandı.Çoğu maçta futbolcu ayrımı yapılmadan ana avrat küfürler edilerek futbolcuların oyundan düşmelere nedenler oldu ve bu olumsuzluklar takımı da teknik kadroyu da strese soktu ve UEFA kapısından dönüldü.
Bu yıl iyi tranferlerle yola çıkıldı,hedef daha büyüktü.İstenilen sonuçlar gelmiyor ve Rıza Hoca'nın istifa söylemleri yine başlamıştı.Kılıçlar gerek yerel basında gerekse formda bileylenmişti.Maçları kapalıda izleyen arkadaşlar futbolcu hatalarından sonraki kahroluşlarını ,isyanlarını gözlemlemiştir herhalde.Yavaş yavaş ortaya çıkıyor artık el ele vermiş bazı futbolcuların Rıza Hoca'nın gitmesi için kulisler yaptığı.Maçlarda belli oluyordu zaten futbolcuların sorumluluk almadığı toptan kaçıp açık vermeleri.
Ve sonunda Rıza Hoca yok artık.
Rıza Hocanın gitmesi için kuyu kazanlar sadece Rıza Hocanın kuyusunu kazmadı.Eskişehirspor'unda kuyusunu kazdı.Tekrar 3 yıl geriye gittik,Gelecek teknik direktörün oyun anlayışı,ara transferler,günü kurtarmak için yapılacak eylemler.
Evet siz kazandınız menejerler ,onların etkisiyle yazan yerel basın ve basın etkisiyle bu forumda eleştirmek amacıyla değil sadece beyinlere zehir akıtmak isteyenler.Hayırlı olsun inşallah.

Bu yazıyı Rıza Hocacı olarak değil Eskişehirspor'un geçmişle bu yaşa gelmiş bir Eskişehirsporlu olarak yazdım.

KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
Alıntı yapılan Baba

Sergen gibi bir yavşağa ES ES forması yakışmaz... diye bağıran kimdi? Biz bağırmadık mı beyler? Sergen ne yaptı oynadığı dönemde... Sergen benim kentimin % 90'ının ES ES olduğunu söylese ne söylemese ne?

Alper abi,şu istanbul basınının bütün programlarında Eskişehirspor'u hiç takip etmeyip daha 6.hafta böyle taraftarlık olmaz diye bizi eleştirenlere karşın Sergen'in bu açıklamalarını ben alkışlarım,seninde fikrine saygı duyarım.
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
birazdan trt1 Stadyumda Eskisehir Antep maci ni gösterecekler ve Riza hoca konusu´lacak... yazmak isteyenler klavye basina, istifa haksiz olarak gösteriliyor..
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 00:37
h sukurden hoca mı olur ya allahın sabanı
yonetıme destek
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 00:38
Alıntı yapılan Baba

Keşke Abdullah Avcı olabilse ama olmaz...
Alper abi, forumda çoğu yorumunun altına imzamı atarım ancak Abdullah Avcı konusunda sana katılmıyorum... Abdullah Avcı bu güne kadar ne taraftar baskısı ne basın baskısı nede yönetim baskısı yaşamadı... Abdullah Avcı hep rahattı... Eskişehirspor'un ağırlığını hiç kaldıramaz... 1 Ay dayanamaz eleştirilere....

Bize gelecek adam, dolu tirbünlere, eleştirilere, baskıya alışkın ve kaldırabilecek bir kişi olmalı... Saygılar....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır