eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_ado_es Liste gör
Yazar

Adnan
Yer: ESES
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 00:24

Teknik direktörü adayını buldum Sergen YALÇIN  Big%20smile

Türkün türkten başka dostu yoktur. Ülkemize ve dilimize sahip çıkalım. Çıkmayanları Uyaralım.
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
bı umıt bı rıza bu takımı ne hallere getırdıler duruma bak burası sızın rant sagladıgınız bır kurummu burası ıhaleyle alınan bır yermı sız kımsınız bana onu soyleyın umıt ve rıza sız kımsınız bu takımla bu mılyonlarca bu takıma gonul veren ınsanla sahsınızın menfaalerı dogrultusunda oynamaya ne hakkınız var sız kıbrıttekı ates bızlerse buyuk orman yangınlarıyız bu takım ne umıtın ne rızanın nede baska bırının hakımıyetı egosu altındadır haddınızı bılın sevıyenızı bılın bu takımla kımsenın oynamaya hakkı yoktur oraya cıkarak ozur dıledı dılemedı dıye cocukca dalasmanızada hıc gerek yoktur sızlerı zaten tum turkıye tanıdı ama oraya cıkıpda sakın bızlerı yanlıs tanıtmayın 2 kısı bu takımın sahsıyetıyle gururuyla haysıyetıyle serefıyle asla oynayamaz ferıstahı gelse buna ne hakkı vardır ne gucu kudretı yeter aklınızı basınıza alın yeter artık bu takıma yaptıklarınız bu takımdan goturduklerınız !!!!!
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
ömereses Liste gör
Yazar

ömer TAYKESEN
Yer: Turkey
sergen veriyor ayarı valla..ben hocayım, asarım keserim diyemezsin falan dedi..bizim zamanımızda taraftarla böyle sorunlar yaşamadık, mükemmel bir şehir, her maç stadı dolduran mükemmel bir seyircisi var...ümit karanla alakalı futbolunun son zamanını yaşayan birisi biraz rahat bırakmak, biraz tolerans göstermek lazım dedi..
SİYAH KIRMIZI
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 00:25
Şahsi fikirlerimi yazmak istiyorum;
İnanıyorum ki Gaziantep maçında taraftar sadece Rıza Hoca'ya tepki gösterip istifaya davet etseydi,yönetime tepki vermeseydi yönetim en azından Buca maçının sonuna kadar Rıza Hoca'yı göndermezdi..Taraftarın önüne Rıza Hoca'yı attı ancak bu sözüm yanlış anlaşılmasın,kör ölüp badem gözlü olmadı benim için,bence daha önce gönderilmeliydi...Gönderilmeyide sonuna kadar haketmiştir..Şimdi yönetim çok büyük bir seçenekle karşı karşıya..Yapacağı seçim kendilerinin sonunu da Rıza Hoca'nın sonu gibi yapabilir.Ümit Karan'ın dönüşü kesinleşmiştir,takımdan bu kadar süredir ayrı olduğu için Buca maçında oynayacağını sanmıyorum.Hoca adaylarına gelince..Yazılan bir sürü isim var,bunların %90'ı bu takımda çok fark yaratmayacak kişiler..Bence bu takımın başına gelecek en kötü Hoca Ersun Yenal olmalıdır..Sadece bu seneyi kurtaracak hoca olursa seneyede aynı muhabbetleri yapıyor oluruz..Basında ve bu forumda ismi geçenlerden hayır demiyeceğim hocalar Ersun Yenal ve Daum'dur.Gündemde olmayan hocaların ismi bir geçsin o zaman değerlendiririz..İlk sıkıntıyı Hoca'yı göndererek atlattık ikinci ve en büyük sıkıntıyı zaten herkes biliyor,darısı onun başına..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 00:25
Ümit, Ümit deyip durmayın ES ES aşkına, geçen yıl takımı karıya kıza, aleme ben mi götürdüm...
Geçen yıl ne oynadı, naptı? Rıza Çalımbay gitti diye Ümit'i parlatmayın, onu da biliyoruz. Hem de çok iyi biliyoruz.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
aykut_26_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

AYKUT KARACA
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 00:26
Bu ne arkadaş ya Rıza Hoca madem gidecek söyleyin adam gibi.Yok gitti yok gitmedi yok yarın açıklanacak. Neyi bekliyolar anlamadım....
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 00:26
Sergen bu camiayı ve sorunlu oyuncu psikolojisini bildiğinden güzel yorumlar yaptı. Eskişehirspor ile R. Çalımbay arası olan doku uyuşmazlığını güzel tespit etmiş...

Asıl, Kanaltürk'te Ümit Karan çok güzel bir şeyden bahsetti, son lafıydı sanırım. "Biz Eskişehirspor'un başarısı için mücadele ediyoruz, kadro dışı kaldıktan sonra bugüne kadar Eskişehirspor camiasına ya da teknik adamına çıkıp bir kelam laf etmedim. Eskişehirspor camiası yıpratılmamalıdır." Gibi şeyler söyledi... Buradan alınacak çok güzel dersler var aslında... Hoş, bugüne kadar alınsaydı bu duruma gelmezdik ya neyse..
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
g.r.a.ı.d.e.r Liste gör
Deneyimli Yazar

AKIN
Yer: ESES
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 00:27
sergen harikaydı :) 
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 00:28
O değilde Youlayı,ümidi ,bülenti yedi hoca boşu boşuna vallahi yazık oldu sergenin yorumları doğru idare etmesini bilecek hoca herkese aynı muameleyi yapamazsın türkiyede .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
muzes Liste gör
Yeni Yazar

Muzaffer
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 00:28
sergene helal olsun. eskişehir iyi gözlemlemiş. bütün konular hakkında yerinde yorumlar yaptı.
ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır