eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ben_hakkı Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı çakıcı
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:29
1)  çağdışı kalmış,kültürel ve mesleki açıdan kendini hiç yetiştirmemiş rıza çalımbayın ES  ES gibi büyük bir camiada zaten işi yoktu.çoktan biletinin kesilmesi gerekiyordu.
2)  türkiyedeki yazılı ve görsel basında küçücük çaplı,hiç araştırmayan,gözlerini 3 istanbul takımlarının bürüdüğü yalaka,amigo ve holigan kılıklı kişilerin r.çalımbaya büyük es es taraftarının sabretmediğini hakaretvari ve alaycı bir üslupla eleştirmeslerine klüp yönetiminin sert bir yanıt vermesi gerekir.unutulmasınki hayranı olduğu  BJK si bile sadece 4 ay kredi verdi kendisine.biz ise 2,5 sene..
3)  aslında bu durumun 1 numaralı sorumlusu ne rıza bey ne de futbolculardır..esas sorumlu adeta klübe ihanet eden beceriksiz,taraftarını kandıran ve iş bilmeyen yönetimdir..esas onların istifası gerekir.bunu kimse gözardı etmemelidir.
4)  esas sorun bundan sonrası...
yorumlardan okuduğum kadarıyla genç hırslı yerli bir hoca veya kesinlikle yabancı hoca öneriyorlar.amannnn amannnn sakınnnn yabancı hoca, durumu öğreninceye kadar bank asyayı boylarız.genç hoca için ise es es gibi bir büyük klüp deneme tahtası değildir.bu tip hocaların es es i ligte tutması imkansız.
5)  bülent korkmaz,rasim kara,nurullah sağlam,erdoğan aıca,güvenç kurtar gibi adamlar cellatımız olurlar.hele bülent korkmaz.facia. amannn azerbaycanda bile kovuldu..
6)  hiç sevmememe karşın samet aybaba deneyimiyle geçiş süresinde takımı ligte tutabilir.
7)  ama bu takım ersun yanala emanet edilmelidir.biliyorum federasyonda sözleşmeli şu an.ama tazminatı verilerek mutlaka onunla anlaşılmalıdır.
8)  şu anki görünüş geçen yılki denizli ve evvelki yıldaki kocaeli gibi bank asya ya paraşütsüz inişlerini anımsatıyor.durumun vahimliği had safhada.çünkü düşmemeye oynayacak takımlardan inanın kadro olarak daha zayıfız.ama kendimizi bursayla kıyaslamaktan geri kalmıyoruz.fark biraz daha açılırsa bu kadro farkı kapatamayıp düşeriz.
9)  bozuk saat bile günde 2 kez doğru gösterir.yönetimden bari 1 doğru hareket bekliyorum.ERSUN YANAL ı getirin....
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:30
Su ligde bulundugumuz sıralamada kaliteli hocaları ikna etmek cok zor
Zamanında Rıza gonderılseydi    hedefe oynayacagımız kalitesini ispat etmis hocalarla daha kolay anlasılırdı
Anlasılabiliyorsa tabiki bende isterim
Fatihleri Daumları Ersunları Rıdvanları
Ama soylentiler Samet Aybaba yı gosteriyor tabiki ligdeki konumumuzdan dolayıda anca Sametler Yılmazlar Hakan kutlular Guvencler gelir
Samet Aybaba nın Rıza dan hicbir farkının olmadıgını dusunuyorum
Fark yaratan bir hoca kesinlikle değildir hedefe değilde orta sıra takımı oluruz

Eğer gercektende Samet Aybaba dogru ıse sezonun ilk yarısına kadar anlasılması taraftarıyım
sezonun ortasında bir yol daha cizilir gerekirse daha iyi hocalarla devam edilir gerekirse Samet Aybaba ile devam edilir
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:33
Alıntı yapılan ES_Kadir

Alıntı yapılan müfitkabal

ağırlık yabancı hocadan yana...

Müfit abi senin bilgilerine çok inanıyorum bu yabancı isimler umarım ligi bilen isimlerdir yoksa büyük kumar olur . Tamam sene başı olsa neysede takımı oyuncuları şehri ligi bilmeyen adamı bu kaosta takımın başına geçirmek çok riskli . Daum falan olsa bali var mı abi bir bilgin isimler konusunda ?

niye kadir,gelecek yabancı hocanın ligi yakından tanıyan biri olmasına ne gerek var?..hani gökmeydansporun yada adanırsporun hocasını koysan bu takım yine de küme düşmez hatta ilk 10 a girer diyen futbol ulmeları vardı ya..hani bu takım ligin en kaliteli altıncı takımydı ya..rıza hocanın yüzünden bu hallere düştüysek,artık onun da gitmesiyle her kim gelirse gelsin herlade ligi üst sıralarda bitiririz.zira rıza da çekildi ardan önümüzde başka bir engel kalmadı..
Yukarı
bandista Liste gör
Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:36
Alıntı yapılan ben_hakkı

1)  çağdışı kalmış,kültürel ve mesleki açıdan kendini hiç yetiştirmemiş rıza çalımbayın ES  ES gibi büyük bir camiada zaten işi yoktu.çoktan biletinin kesilmesi gerekiyordu.
2)  türkiyedeki yazılı ve görsel basında küçücük çaplı,hiç araştırmayan,gözlerini 3 istanbul takımlarının bürüdüğü yalaka,amigo ve holigan kılıklı kişilerin r.çalımbaya büyük es es taraftarının sabretmediğini hakaretvari ve alaycı bir üslupla eleştirmeslerine klüp yönetiminin sert bir yanıt vermesi gerekir.unutulmasınki hayranı olduğu  BJK si bile sadece 4 ay kredi verdi kendisine.biz ise 2,5 sene..
3)  aslında bu durumun 1 numaralı sorumlusu ne rıza bey ne de futbolculardır..esas sorumlu adeta klübe ihanet eden beceriksiz,taraftarını kandıran ve iş bilmeyen yönetimdir..esas onların istifası gerekir.bunu kimse gözardı etmemelidir.
yorumlardan okuduğum kadarıyla genç hırslı yerli bir hoca veya kesinlikle yabancı hoca öneriyorlar.amannnn amannnn sakınnnn yabancı hoca, durumu öğreninceye kadar bank asyayı boylarız.genç hoca için ise es es gibi bir büyük klüp deneme tahtası değildir.bu tip hocaların es es i ligte tutması imkansız.
5)  bülent korkmaz,rasim kara,nurullah sağlam,erdoğan aıca,güvenç kurtar gibi adamlar cellatımız olurlar.hele bülent korkmaz.facia. amannn azerbaycanda bile kovuldu..
6)  hiç sevmememe karşın samet aybaba deneyimiyle geçiş süresinde takımı ligte tutabilir.
7)  ama bu takım ersun yanala emanet edilmelidir.biliyorum federasyonda sözleşmeli şu an.ama tazminatı verilerek mutlaka onunla anlaşılmalıdır.
8)  şu anki görünüş geçen yılki denizli ve evvelki yıldaki kocaeli gibi bank asya ya paraşütsüz inişlerini anımsatıyor.durumun vahimliği had safhada.çünkü düşmemeye oynayacak takımlardan inanın kadro olarak daha zayıfız.ama kendimizi bursayla kıyaslamaktan geri kalmıyoruz.fark biraz daha açılırsa bu kadro farkı kapatamayıp düşeriz.
9)  bozuk saat bile günde 2 kez doğru gösterir.yönetimden bari 1 doğru hareket bekliyorum.ERSUN YANAL ı getirin....
  canımızsın hakkı abi ellerinden öperiz
Anamız amele sınıfıdır Yurdumuz bütün cihandır bizim
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:37
Yasin abi artık olan oldu Rıza hoca ile yolları ayırmakla iş bitmedi elbet takım içindeki sorunları çözmeden ve iyi bir teknik adam ile anlaşılmadan düzlüğe çıkamayız . 
Yukarı
canogut Liste gör
Yazar

can
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:38
Alıntı yapılan bandista

[QUOTE=ben_hakkı]1)  çağdışı kalmış,kültürel ve mesleki açıdan kendini hiç yetiştirmemiş rıza çalımbayın ES  ES gibi büyük bir camiada zaten işi yoktu.çoktan biletinin kesilmesi gerekiyordu.

Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:40
Aynen yazdigin gibi Yasincim... ben sezon basinda yukarilar icin oynayacaksak mutlaka Ersun Yanal gibi ya da kariyerli bir yabanci hoca fikrini hep destekleyenlerdendim.. Ama sen ve senin gibilerin hep destek tam destek laflariyla ligin 6. haftasini da 2 puanla kapattik.. Hala bu takimin basina iyi biri gelsin istiyorum ama senin yukaridaki lafina şu iddiami koyarim.. Gelecek her kim olursa olsun onumuzdeki 6 macta 2 puandan daha az alirsak o zaman sizlerin burada hakli oldugunuzu bizzat yazip savundugunuz hocaya haksizlik yapildigini belirtecegim.. Eskisehir'in cocugu Ergin Işık gelsin 6 macta bir mac kazanir bu takimla... Takimdan cok hocayi sevdigini dusunmek uzereyim... ne olsaydi yani? Buca'ya da gidip yenil, gel evinde tekrar protesto et sonra yine puan kaybi.. hala neyi savundugunuzu, anlattiginizi anlamak mumkun degil.. Al eline fiksturu ve koy karsina puan tablosunu sen soyle nedir durum?  
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Alıntı yapılan ESfeverES

Icimden bir his C. Daum gelecek bize diyor. 

O da tam bi İstanbul yalakası, hem Beşiktaşlı hem Fenerli..O hiç olmaz !

Ben Ersun Yanal'in gelmesini isteyenlerdenim fakat yabanci olacaksa aralarindan en iyisi Daum olur kanaatindeyim.
Yukarı
Kermit Liste gör
Yazar

Ömer Faruk Atılgan
Ankara Sporun ligden düşürülmeden önceki TD alman hoca hırslı biriydi,adamcağız ne olduğunu anlayamadan çekti gitti. Hırslıydı ve Türkiyeyi tanıyor.
DÜNYA BİR YANA SEN BİR YANA
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:41
Samet Aybaba ile mi yola devam edilecek? Öyle görünüyor, bilgisi olan var mı...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,515 saniyede hazırlanmıştır