eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:14
Kanaltürk'ün kendi sitesinden açılmıyor canlı yayın, bende merak ettim ne diyecekler.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:17
Icimden bir his C. Daum gelecek bize diyor. 
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:18
Şimdi sıra amatör yönetimde birde halil ünal istifa edip yerine adam akıllı biri gelirse işimiz olur onlarda en az rıza çalımbay kadar suçlu .Rıza hoca zaten hiç laf söylemesin biz 3 senedir sabretdik doldur boşalta ,vuckoya ,sezgine ,futbolcu kıyımlarına yanlış kadro seçimlerine ilk 18 girip birsonraki maçta ilk 18 giremeyen oyuncuları  ve madar etmesine ,yanlış futbolcu trasnferlerine Rakıp,poljak ,cumhur ,vucko,lovrek,serdarına ,falanda filanda
insan teknik direktör olarak oyuncu takip eder işin ne ??

neyse hayırlısı olur inşallah umarım yönetim akıllı davranır ( zor ama ) neyse bakıcağız artık yine iş taraftara düştü bundan emin olun .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
mematiturk Liste gör
Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:19
bence en azından Ertuğrul Sağlam'ı örnek alan, dürüst, akıllı ve genç bir hoca ileride Galatasaray'ın başına gelmeyi hayal eden birisi gelmeli ikna edilebilinirse Hakan ŞÜKÜR
Ateşe Dayanabileceğin Kadar Günah İşle!
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:21
Alıntı yapılan alyans999

Bu takımn lastiği geç patladı.Burada Rıza Hocayı 2 senedir şişirme top oynatıyor oynattığı futbol futbol değil hocam bu takım neden böyle oynuyor Tokatspor bile bizi madara etti dedikçe Rıza Hoca adam dediniz yönetim bozuk dediniz takımın maliyetini çıkarıp bu  takımla ancak bu kadar dediniz, Rıza Hocanın hiç suçu yoktu değilmi.Geçen sene Kasımpaşa maçından sonra geri dönüş yolunda çoğu kişi bu hocayla olmayacak dedi 85 dakika kenardan maçı seyretti dedi ama söylemeye gelince nedense burada hiç bir şey söylemediler.İvesa denilen adam 2 senede anca degaj kullanmadan topu oyuna sokmayı öğrendiyse Sezgin denilen adam 2 senedir üstüne hiç birşey katmadan hala bu takımda banko oynayabiliyorsa Rıza hocanın suçu ne değilmi.Servet denilen kazmayı Feldkamp adam yaptı ama Rıza hoca 3 senedir 4 tane defans oyuncusunu adam yapamadı.
 Antalyaya gittik takımı yollamadı seyirciye, Antep e gittik takımı yollamadı seyirciye Rıza hocanın suçu ne takımın hocası istediğini yollar istediğini yollamaz biz salağız gidende kabahat hocada hiç suç yok değilmi.Gecen sene Gençler maçından sonra Gençlerin hocası resmen dalga geçti Türkiyenin en iyi futbol oynayan takımı Eskişehirspordur dedi bu adamın dalga gectiğini bile anlamayarak dediklerini burada reklam yaptınız.Bu takım gecen sene top oynayarak değil 3 takımın erken havlu attığı ligde şans faktörüyle 7. olmuştur Rıza hocanın sayesinde değil.Teker patladı geç patladı hala burada Rıza hocayı savunmayın bu hocayla sistem filan olmaz.
 Burada denildi ki Rıza hoca antreman sırasında  diğer hocalarla maç yapıyor takımı çalıştırmıyor hemen akabinde koruyanlar çıktı yok öyle birşey yalan.Sonra resmi sitede yazdı bundan sonra Rıza hocanın antreman sırasında maç yapması yasaklanmıştır.Kimse burada çıkıp arkadaş neden böyle dediniz hocayı korudunuz demedi ama millet saf ya yedik bizde.Bu hocanın hataları neden örtbas edilmeye çalışılıyor ben bunu anlamadım ben ESES yim Rıza lı değilim. Benim dün 91. dakika gözümden yaş geldi arkadaş benim yakınım vefat etti tuttum kendimi ağlamadım dün ağladım ya yeter artık başlarım Rıza ya.Yönetim gitsin hocam küme düşersek seneye bedava çalıştıracakmısın bu takımı diye sorsun bakalım ne diyecek Rıza Hocanız.

ClapBudur abi 3 senedir ne kattı Rıza hoca?oynayan oynamak isteyen adamları yolladı yerine ruhsuz alemci oyuncular geldi.Alt yapıdan oyuncu mu yetiştrdi(lafa gelince alt yapıya önem veriyoruz diyen hocamız kaç tane oyuncu yetişdirdi)3 senedir defansa ve hatalı gollere çözüm bulamadı,hak etmeyene formayı verdi hak edeni kenarda oturtdu.Kendi istediği oyuncularla sorunlar yaşadı takımdan uzaklaştırdı.Taraftarla dalga geçti onlar gerçek taraftar değil dediAngryBozuk plak gibi aynı demeçleri vererek bizi salak yerine koydu..Öz evlat muamelesi yaptığı sezgin gibi oyuncuları oynatıp yeni gelenleri oynatmadı.Bu oyuncular oynamadan nasıl hazır olacak?Hiç üzülmedi aksine çok sevindiğim gittiğine bizi anlayacak başarıya aç kendini kanıtlamak isteyen td lazım o takımdan bu takıma zıplayan kaşarlaşmış hoca Rıza dan farklı olmaz.İnşallah EsEsim için hayırlısı olur...
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
soldier Liste gör
Yazar

kamil
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:22
gelecek isim Samet Aybaba
Yukarı
bandista Liste gör
Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:23
Alıntı yapılan mematiturk

bence en azından Ertuğrul Sağlam'ı örnek alan, dürüst, akıllı ve genç bir hoca ileride Galatasaray'ın başına gelmeyi hayal eden birisi gelmeli ikna edilebilinirse Hakan ŞÜKÜR
 bence fethullah gülen gelsin kesin şampiyonuz!
Anamız amele sınıfıdır Yurdumuz bütün cihandır bizim
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:25
[QUOTE=SeVdAm EsEs]
Clap[QUOTE=alyans999] Bu takımn lastiği geç patladı.Burada Rıza Hocayı 2 senedir şişirme top oynatıyor oynattığı futbol futbol değil hocam bu takım neden böyle oynuyor Tokatspor bile bizi madara etti dedikçe Rıza Hoca adam dediniz yönetim bozuk dediniz takımın maliyetini çıkarıp bu  takımla ancak bu kadar dediniz, Rıza Hocanın hiç suçu yoktu değilmi.Geçen sene Kasımpaşa maçından sonra geri dönüş yolunda çoğu kişi bu hocayla olmayacak dedi 85 dakika kenardan maçı seyretti dedi ama söylemeye gelince nedense burada hiç bir şey söylemediler.İvesa denilen adam 2 senede anca degaj kullanmadan topu oyuna sokmayı öğrendiyse Sezgin denilen adam 2 senedir üstüne hiç birşey katmadan hala bu takımda banko oynayabiliyorsa Rıza hocanın suçu ne değilmi.Servet denilen kazmayı Feldkamp adam yaptı ama Rıza hoca 3 senedir 4 tane defans oyuncusunu adam yapamadı. Antalyaya gittik takımı yollamadı seyirciye, Antep e gittik takımı yollamadı seyirciye Rıza hocanın suçu ne takımın hocası istediğini yollar istediğini yollamaz biz salağız gidende kabahat hocada hiç suç yok değilmi.Gecen sene Gençler maçından sonra Gençlerin hocası resmen dalga geçti Türkiyenin en iyi futbol oynayan takımı Eskişehirspordur dedi bu adamın dalga gectiğini bile anlamayarak dediklerini burada reklam yaptınız.Bu takım gecen sene top oynayarak değil 3 takımın erken havlu attığı ligde şans faktörüyle 7. olmuştur Rıza hocanın sayesinde değil.Teker patladı geç patladı hala burada Rıza hocayı savunmayın bu hocayla sistem filan olmaz. Burada denildi ki Rıza hoca antreman sırasında  diğer hocalarla maç yapıyor takımı çalıştırmıyor hemen akabinde koruyanlar çıktı yok öyle birşey yalan.Sonra resmi sitede yazdı bundan sonra Rıza hocanın antreman sırasında maç yapması yasaklanmıştır.Kimse burada çıkıp arkadaş neden böyle dediniz hocayı korudunuz demedi ama millet saf ya yedik bizde.Bu hocanın hataları neden örtbas edilmeye çalışılıyor ben bunu anlamadım ben ESES yim Rıza lı değilim. Benim dün 91. dakika gözümden yaş geldi arkadaş benim yakınım vefat etti tuttum kendimi ağlamadım dün ağladım ya yeter artık başlarım Rıza ya.Yönetim gitsin hocam küme düşersek seneye bedava çalıştıracakmısın bu takımı diye sorsun bakalım ne diyecek Rıza Hocanız.

söylenecek her şeyi söyleyen müthiş bir yazı.
Yukarı
canogut Liste gör
Yazar

can
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:28
Alıntı yapılan bandista

Alıntı yapılan mematiturk

bence fethullah gülen gelsin kesin şampiyonuz!
ha hakan şükür ha fettullah ne farkeder o amerikadan üfler biz puanları toplarız:))))
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:29
Alıntı yapılan ESfeverES

Icimden bir his C. Daum gelecek bize diyor. 

O da tam bi İstanbul yalakası, hem Beşiktaşlı hem Fenerli..O hiç olmaz !
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,470 saniyede hazırlanmıştır