eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EskSpor Liste gör
Yazar

Onur
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:26
Alıntı yapılan esk_26

Maraton
Sansal Buyuka dan son dakika
Rıza Calımbay esyalarını topluyor dedi

Aynen şuan bende izledim Rıza hoca esyalarını topluyormuş...
Her Zaman Her Yerde En Büyük ES-ES
Yukarı
yassax26 Liste gör
Yazar

ali
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:27
Balık baştan kokuyor.
Zapo Allah Zapo diye tutturan Halil Ünaldır bu günkü kötü günlerin başlangıcı.
Gözümüzü boyamak için acele olarak Diego,Agim ve Reşadı aldılar.
Hani bu oyuncular nerede?
Azeryecan-Almanya maçında 90 dk.oynayan oyuncu bizim kadroya giremiyor 3 haftadır,garip değil mi?
ESkisi <font color="red">Banderas_26
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:27
bu forumda benim gibi bir adama gs limisin diyecek kadar gaflete düşmüş insanlar var.bu ne cüret kardeşim bülent korkmaza hayır demem deyince gs limisin.nasıl bir anlayış. ayıptır valla .
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:28
Alıntı yapılan brksryldz

Arkadaslar kimse bahsetmemis ama baskanimizin kafasinda riza hocadan once bulent korkmaz vardi ve para da anlasamamistik bulent hocanin cikisa ve ihtiyaci var bizim gibi bence suanda o olabilr..

Sayfa 47 de ben de yararlı olabileceğini belirttim.
Eğer Rıza Hoca ile yollarımız ayrılırsa idealist,hırslı,agresif ve seyirci desteği ile kariyer yapmasına zemini hazır olan Bülent Korkmaz yararlı olur düşüncesindeyim.En azından takıma defans yapmasını öğretir deneyimleriyle

Ayrıca isimleri geçen Samet Aybaba,Nurullah Sağlam,Hakan Kutlu,Rasim Kara gibi adaylar arasında seyirci yapımıza agresifliği ile daha yararlı olur diyorum Bülent Korkmaz için.
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:29
Millet bi tutturmuş yok kaostayız bize bu durumda kimse gelmez vs şimdi size vereceğim örnekten sonra iyi düşünün Bursa Ertuğrul Sağlam'ı getirdiğinde sezonun ortası idi ve 3. hocalarıydı önce bizim peşinde olduğumuz Aybaba'yı kovdular sonrada Kurtar'ı çünkü bunlarla ileriye gidemeyeceklerini biliyorlardı Ertuğrul Sağlam önce takımı düşme hattından aldı ilk sene az daha Avrupa'ya götürecekti 2. senesinde de şampiyon yaptı ? Bursa bizden büyük camia mı da onlara Ertuğrul hoca sene ortasında geçiyorda bize Yanal ya da Terim gibi isimler geçmiyor ? Yönetim sakın günü kurtarmak için saçma sapan birini getirme Ersun Yanal'ı getirin bu takımın başına .
Yukarı
ES0626 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:30
samet olursa, yönetim sonunu getirir,takımda  toparlanamaz ve bank asyaya doğru gider.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:31
hagi gelebılır arkadaslar dun mactaymıs ben sahsen ısterım
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:32
Alıntı yapılan bozüyük26

Yiğit abi kökeninde İstanbul takımı olmayan kaç tane hoca var ki? Yabancı diyorsun ama sence de çok büyük risk olmaz mı sezon ortasında? Üstelik tam bir kaos ortamındayken.

Akın biliyorum olmadığını.Olmadığı için zaten bu saatten sonra biz taraftarı yabancı teknik adam memnun eder.
Çünkü taraftar profilimiz İstanbul kökenli teknik adamları kabul etmiyor. Rıza Çalımbay'ın 2 sezonda Beşiktaş maçlarında yaşadıklarını, yarın öbürgün Samet Aybaba gelse yine Beşiktaş maçlarında , Hakan Şükür gelse Galatasaray maçlarında yaşayacak, yaşayacaz.

Benim tercihimi soracak olursan kendi teknik adamımızı kendimiz çıkarmamız en doğrusu olur. Bu kutsal topraklardan çıkmış bir teknik adam. Bunun için de en uygun isim şu an itibariyle A2 takımımızın hocası, geçmiş dönemde de görev yapmış Haldun GİRGİNER..

Eğer bugün bunu yaparsak bu hem ona büyük moral sağlayacak  hem onun arkasından gelen diğer kendi içimizdeki teknik direktör adaylarımıza güzel bir örnek teşkil edecektir. Onun arkasından ilerleyen yıllarda daha çok teknik direktör çıkarmamız anlamına gelecektir.
Geçmiş dönemlerde bunu yapmadığımız için şu an şehrimizden çıkan bir teknik direktör yok .. Olsa da bir elin parmağını geçmez...

ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:34
Alıntı yapılan Onur26

çoşkun demirbakan diyorum tecrübesi ve eskişehirli olması yeter

Onur Kardeşim,Coşkun Hoca bu takımda görev yaptı ve gidişinde tribünlerin tepkisi Rıza Hoca'ya yapılan o ağza alınmayacak küfürlerin 10 katıydı inan.Hele bir yenilgi sonrası gösterilen tepkiye ''Bu taraftar futboldan anlamıyor.'' demeci bardağı taşırmıştı.

Hepimiz Eskişehirli bir teknik direktör dileği olabilir ama elimizde kariyerleri olan futbolcular var.Başlarındaki hocanın kariyeri yoksa bugünkünden daha disiplinsizlik olayları artar.Bu nedenle bir arkadaşımızın da dile getirdiği Haldun Girginer önerisine sıcak bakamıyorum.Sezilerime göre teknik kadro içinde Şenol Ulusavaş'ında bulunduğu bir teknik direktörle anlaşılacak.
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
yedek_parçacı Liste gör
Yazar

Necati
Yer: tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:38
arkadaşlar rıza çalımbay hatalarıyla,doğrularıyla geldi geçti..belkide bir anadolu kulübünde  en uzun süreli görev yapan bir TD.olarak anımsayacağız onu..

yönetimin şu süreçte yapacağı en akıllıca iş  nöbetçi TD.lerden hiçbirini Eskişehir il sınırları içine almamak olacaktır..

bize genç, rüştünü ispat etmek isteyen,hırslı ve hedefleri olan bir hoca lazım..

aklımda böyle bir isim var(yalnız ismi söyleyince kimse dalga geçmesin haa :)) )

bir kaç yıldır milli takımlar altyapısında harika işler çıkartan,gerçekten efendi ve hırslı birisi..

eski TS li Abdullah ERCAN..sarı apo yani..

ben şahsen bu adamı takımın başında görmek isterim..

ESKİŞEHİRSPOR BİR DEVRİMDİR EVRİM DEĞİL..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır