eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
g.r.a.ı.d.e.r Liste gör
Deneyimli Yazar

AKIN
Yer: ESES
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:16
ya nerden biliyorsunuz samet aybaba olacağını yarını bekleyelim görelim. yönetim bu saatten sonra sallama iş yapmaz diye düşünüyorum. yoksa onlar sallanacak. iyi birini getireceklerdir. umarım. 
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan lord of eses

melih bey neden gülsünler neden kimse güvenmiyor yeni isimlere anlamıyorum bu anlayısla gidersek samet aybabalara yılmaz vurallara rıza calımbaylara mahkum türk futbolu

yeni isimlere mi ?? adam saçları ağarmış 70 li yaşlarda bu mu yeni isim? o adam yardımcı olarak ya da alt yapıda çalışmış. galatsarayın son 6 maçında takımın başında tamamen sembolik olarak çıkmış. takımı kuran , motive eden hakan şükür, hasan şaş gibi isimler. bunu cümle alem biliyor. kalkmış cevat güler diyorsunuz..yuh derim ne diyecem daha.

bu arada zafer tüzün ne oldu? çalışıyor mu? ne yapıyor?
sizinle polemige girmeyecegim ancak bir insanın sacının basının agarması futbolu bilmedigi anlamına gelmez gs nin basında 6 hafta kalıp sampiynluk yaşamasından bahsetmiyorum bu adama bu güne kadar sans verilmemesi arkasında öle güçlü kimselerin olmamasıdır neyse alex ferguson cözer bizim sorunumuzu

zafer tüzünde tvlerde halısaha maçları yapıyor Wink
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
Bizi hem durumdan kurtaracak hem de yukarılara doğru yol almamızı sağlayacak bir Türk teknik adam yok.Ne olursa olsun yabancı bir teknik direktörle anlaşılmalıdır.
Yukarı
brksryldz Liste gör
Yazar

Burak SARIYILDIZ
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:17
Arkadaslar kimse bahsetmemis ama baskanimizin kafasinda riza hocadan once bulent korkmaz vardi ve para da anlasamamistik bulent hocanin cikisa ve ihtiyaci var bizim gibi bence suanda o olabilr..
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:17
Şu sayılan isimlere kadar neden Rasim Kara düşünülmüyor acaba hiç?
Eskişehir
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:19
Alıntı yapılan 26

Şu sayılan isimlere kadar neden Rasim Kara düşünülmüyor acaba hiç?

O da Beşiktaşlı (!)...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
tikulti ninurta Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:19

umarım rıza hocanın görevine son verilmiştir. deişen futbol sistemine ayak uyduramadı, vizyonunu genişletemedi... burada samet hocanın adının tekniik direktör olarak anıldığını söyleyen arkadaşlarım umarım yanılıyordur. ha rıza ha samet... beşiktaşın eskilerini istemiyoruz... yenilik lazım... vizyon lazım.... 

eskişehirli olmasam yine de eses'li olurdum...
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:20
Yanlış hatırlamıyorsam Geçen sene Kasımpaşa da aynı durumdaydı ve 7. haftada puanları sıfırdı.Kaliteli ve vizyonu sağlam hocayla Bayağı puan toplarız ve düşme sıkıntımız olmaz.Ama kaliteli hoca deyince ilk akla gelen yönetim.Yönetim bu işi yapar mı orası muamma.!!!
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
estres Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:21
Angry Samet Aybaba 2 sene önce Bursa da işler iyi gitmezken bi yolunu bulup gençlerbirliğindeki hoca boşluğu olan bir dönemde sırf Ankara da yaşamak için kaçıp geçlerin başına geçti, gençlerde de tutunamadı......Çok antipatik bir bjk eskisi......Rıza hoca dan da beter......Bana güven telakki etmiyor . Yönetim büyük bir hatanın eşiğinde olabilir. Ulusal basında kendisini ilk hedef olduğu söyleniyor. Böyle vizyonsuzluk olur mu abicim ?????Rıza hocayı niye gönderiyoruz biz böyle bir adama mı güveniyorsunuz. Eminim ki bu bir şakadır ve şaka kakaya dönmez.AngryAngryAngryAngry Sakın 10 hafta sonra sizinde kellenizle birlikte gidecek adamı getirmeyin.
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:21
Yıldıray abi çok doğru bir analiz yapmış... Burada şahıs isimleri önemli değildi... Önemli olan ligteki ortalama ekipler gibi bir kriz anında teknik direktör değişikliğine gidip sadece tepkileri azaltma çabasında olmamaktı... Ancak bizde bu kervana dahil olduk...

Daha öncede yazdım Yönetim her yaptığıyla teknik direktör ile taraftarı karşı karşıya getirdi... Geçen 6 haftada duruma el koyacak gerilimi azaltacak hiç bir şey yapmadılar... Takımdaki disiplin sorunlarında hocanın arkasında durup herhangi bir yaptırım uygulamadılar... taraftarın ve yerli basının bütün eleştirilerini hocaya kanalize ettiler... Ve hocayı şu anda kurban verip kendilerini temize çıkardılar...

Kim gelirse gelsin bu takımı kümede tutması benim için başarı değildir... Bu takım hocasızda oynasa rahatlıkla ilk 10 içine girer...

Üzüldüğüm nokta şimdi gelecek kişi takımı ilk 10'a sokunca başarılı sayılacak ve kurtarıcı gözüyle bakılacak...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır