eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eSeS eSeR Liste gör
Deneyimli Yazar

Eser Cihan
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:02
Gelecek teknik direktörün futbolcu psikolojisinden anlaması, futbolcuları motive etmesi ve zor zamanlarda vereceği demeçlerle takımı gaza getirmesi lazım.. Böyle müthiş bir taraftarı takımı motive etmek için kullanmayı beceremeyen , futbolcuların moralini düzeltemeyen Rıza Çalımbay'ın ayrılması iyi oldu.. Bye Bye Rıza ÇalımBye...
!..BKŞ..!
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:04
bu olay rıza hoca,ahmet-mehmet hoca olayı değil bizim için çok önemli bir sınavdı ve biz bu sınavda sınıfta kaldık.bakın arkadaşlar kurumsallaşma diyoruz,yapılanma diyoruz,istikrar diyoruz ama yediğimiz naneye bak.tamam bende kabul ediyorum rıza hocayla şampiyon olamaz,şampiyonlar ligine gidemezdik,ilk 3 ede giremezdik.ama biz artık süper ligde ayakları sağlam yere basan,hocasıyla iki yıl önceki kadrosuna yavaş yavaş birşeyler ekleyerek yakaladığı istikrarla her yıl bir üst basamağı hedefleyen güzel bir takım haline geliyorduk.bu krizide bu hocayla,bu futbolcularla atlatacaktık ve çok büyük bir deneyim kazanarak bu kadroyla bundan sonra önümüze çıkacak krizleri bu deneyimle çok daha kolay aşıp başarıya koşacaktık.bu krizi atlatmış çok güçlü bir ekip olacaktık.ama maalesef biz kolayı seçtik,iki yıllık emeklerimizi heba ettik sıradan bir takım olacağımızı bizden bir cacık olmayacağını dünya aleme ilan ettik.Allah sonumuzu hayır etsin.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:06
Alıntı yapılan eskişimşek65

bu olay rıza hoca,ahmet-mehmet hoca olayı değil bizim için çok önemli bir sınavdı ve biz bu sınavda sınıfta kaldık.bakın arkadaşlar kurumsallaşma diyoruz,yapılanma diyoruz,istikrar diyoruz ama yediğimiz naneye bak.tamam bende kabul ediyorum rıza hocayla şampiyon olamaz,şampiyonlar ligine gidemezdik,ilk 3 ede giremezdik.ama biz artık süper ligde ayakları sağlam yere basan,hocasıyla iki yıl önceki kadrosuna yavaş yavaş birşeyler ekleyerek yakaladığı istikrarla her yıl bir üst basamağı hedefleyen güzel bir takım haline geliyorduk.bu krizide bu hocayla,bu futbolcularla atlatacaktık ve çok büyük bir deneyim kazanarak bu kadroyla bundan sonra önümüze çıkacak krizleri bu deneyimle çok daha kolay aşıp başarıya koşacaktık.bu krizi atlatmış çok güçlü bir ekip olacaktık.ama maalesef biz kolayı seçtik,iki yıllık emeklerimizi heba ettik sıradan bir takım olacağımızı bizden bir cacık olmayacağını dünya aleme ilan ettik.Allah sonumuzu hayır etsin.

altına imzmı atarım.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:07
Alıntı yapılan meliheses

altına imzmı atarım.
 çok doğruu
Yukarı
anadoluyildizi Liste gör
Deneyimli Yazar

Behlul Ozkan
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:09
Rıza Çalımbay gitti. 1 yıldır forumda bu konuda yazanların gözü aydın. Hepimize hayırlı olsun. Ancak bu sayfadaki yorumlar insanı düşüncelere sevk ediyor. Samet Aybaba'yı buraya yazanların yüzde 80ini istemiyor. Rıza Çalımbay istifa derken kimin gelmesini bekliyordunuz çok merak ediyorum.  Kalan 13 maçta hedef 20 puan olmalı. Bu sene artık üst sıraları falan unutalım. Önümüzdeki Buca maçından en az 1 puan alırsak, ondan sonraki 2 haftalık arayı iyi değerlendirmemiz gerekir. Yeni gelecek teknik direktörün gazıyla Buca maçından puan alabileceğimizi düşünüyorum.
Her zaman, her yerde ESES
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:09
Şu saatten sonra yönetim kurulu toplantısından çıkacak karar geri dönmeyecektir. Yarın 16'da kendisine verdiği emekler için teşekkür edilip yollar ayrılacak.

Önemli olan armadır. Umarım yerine gelecek teknik adam Nurullah Sağlam, Güvenç Kurtar, Giray Bulak gibi kan emiciler olmaz, hedefleri olan mümkünse yabancı bir teknik direktör gelir umarım. Çünkü piyasada Türk teknik direktör bizim hedeflerimiz doğrultusunda yok.

Samet Aybaba diyen renktaşlarım var ancak unutmamak gerekir ki, Samet Aybaba da Beşiktaşlı (!)
Bu yüzden bize  bu saatten sonra sadece yabancı teknik adam ilaç olur.

Tekrar 2 senede verdiklerin, emeklerin için teşekkürler Rıza Çalımbay...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
HAKAN1976 Liste gör
Yazar

HAKAN
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:10

Rıza Hoca mı Samet aybaba mı ? Samet aybaba nın ismi öne gecemeye başladı.Evvet şimdi soruyorum hangisi isterdiniz.İstifa diye bagıran ve bagırmayan arkadaşlar gelen gidebi aratacak mı....!

Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:11
Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan meliheses

altına imzmı atarım.
 çok doğruu
 kimse bir şeyi sorgulamıyor. neden niçin böyle oluyor? neden kötü sonuç alıyoruz? kötü sonuç oldu mu, ya t. direktör istifa, yönetim istifa ya da futbolcular sahtekar tezahuratı.  o anda yenilgiye olan öfkeyi bir şekilde kusmak. klasik türk seyircisi profili
Yukarı
bay_korkmaz Liste gör
Yazar

Korkmaz
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:11
Şampiyon görmesemde ben esesimi
vermeye hazırım son nefesimi.
hem avrat,hem silah,sensin namusum,
renklerinden ayrı kalmak inan kabusum...
Yukarı
barbar26 Liste gör
Yazar

barbaros
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 22:15
Alıntı yapılan eses2606

şahsen bülent korkmaza hayır demem.

yuh diyorum adam her gittiği takımdan kovuldu ya galatasaraylısın heralde
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 148>