eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Anadolu_Pusat Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 21:25
samet aybaba gelirse bjklının biri gider biri gelir iyi olmaz Allah sonumuzu hayır etsin 
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 21:25

Sanki çok iyi durumdayız da hoca beğenmiyoruz. Bu yönetimle, bu kaos ortamında, başarısız tabloda sizce üst düzey hoca getirmek ne kadar gerçekçi? Fatih Terim, Mustafa Denizli falan deyip komik olmayın lütfen. Ersun Yanal bir ihtimal olabilir ama onun da bu şartlarda kolay kolay geleceğini sanmıyorum. Yabancı hoca çok büyük risk olur. O yüzden yerli şart. Bu durumda da zaten pek fazla seçenek şansımız yok. ''Rıza İstifa'' diye bağırırken kimi bekliyordunuz da bağırdınız ki? Ben de bağırdım ama hiçbir zaman sizin gibi çok büyük beklentiler altına girmedim. Bu takımın başına geçecek hoca bir enkaz alacağının farkında olacaktır. Lütfen sizde farkında olun durumun. 

Benim bu takımdan bundan sonrası için beklentim: ligde kalalım, mümkün olduğunca üstleri zorlayalım, kupada en az yarı final oynayalım, kaos ortamından kurtulalım, disiplin sorununu çözelim, bünyemizden yeni oyuncular çıkaralım... Bence bu beklentilere Samet Aybaba cevap verir. GB ve TS ile kupayı aldı. Üstelik o dönem TS sıradan bir Anadolu takımıydı kadrosu itibariyle. Bugüne kadar yanılmıyorsam sadece ADS'yi küme düşürmüş. Onun da tersini beklemek hayal olurdu bence. Disiplinli, prensipleri olan, yeri geldiğinde yönetime de ayar veren bir hoca. Ayrıca Ozan İpek, Volkan Şen, Sercan Yıldırım gibi oyuncuları parlatarak, şampiyon olan Bursaspor kadrosunun çekirdeğini oluşturan da Samet Aybaba'dır. 

Sezon başı Samet Aybaba'yı getirmeye kalksalar en başta ben karşı çıkarım ama mevcut durumu göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bu takımın başına gelecek hoca bir enkazın başına geçecek. O yüzden fazla seçim şansımız da yok. Getirsinler Samet hocayı sezon sonuna kadar anlaşsınlar. Yeni sezon öncesi de yabancı hoca getirsinler riske girip...

Yukarı
Nurtanış26 Liste gör
Yazar

Alper Meriç Nurtanış
Yer: Ilgın
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 21:28
Bence ilk tercih Jurgen Rober olmalı.Diğer bir isim de Vahit Halilodzic , bizim için ikinci GEGİÇ  olabilir.Hem tecrübeli hem ligimizi tanıyan birisi.Eskişehir'e çabuk uyum sağlıyabilir.Ama yönetim yerli hoca tercih ederse içimden bir ses Cevat Güler veya Coşkun Demirbakanla anlaşacaklar gibime geliyor.Kim gelirse gelsin umarım ESES ime faydalı olur.
Ne bir tutku ne bir heves,herşeyimizsin sen şanlı ESES
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 21:30
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan eskişimşek65

Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

son verilmemiş daha ama umarım verildikten sonrada vizyonu olmayan orta sıra hocası gelmez....
o dediğinden samet aybaba yola çıkmış bile e bazılarımız için orta sıra hocaları makbul,samet tam bir ortasıra hocası.
Samet hocayı asla istemiyorum ama gülünç olmayın yıldıray vey rıza bey üst sıraların hocası mı güldürmeyin Allah aşkına..
Emre öyle bir iddiam asla yok.ama madem samet gelecekti rıza hocayı niye yolluyoruzki.kulübede maddi olarak zarar veriyoruz.ya bu iki adam aynı,aynı takımdan gelme,td liklerindede birbirlerinden bir farkları yok.rıza hoca ile gidemediğimiz avrupaya ilk 4 lere ilk 3 lere samet hocayla gideceğimizimi zannediyorsunuz.samet hoca iki yıl bir kulüpte hiç barınamamış,iki yıldır takım çalıştırmayan,56 yaşında genç ve heyecanı olmayan bir piyasa hocası.eğer yönetim günü ve kendini kurtarma peşinde olmasa hiçbirimizin burun kıvıramayacağı kalite ve kariyerde yerli yada yabancı bir hoca getirirdi,piyasanın kaşarlarından birini değil..
hep yazdım rıza hocanın avukatı değilim ama bu yönetim rıza hoca giderse kaşarlardan birini getirir diye anlaşılan yanılmayacağım.neyse inşallah 60 ına yaklaşan samet hoca birdenbire kariyer yapma hevesini para kazanma arzusunun önüne geçirirde eskişehirin ihtiyar delikanlısı olur.olmayacak dua ama amin diyelim.
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 21:31
akın gerçekten çok mantıklı yaklaşmışsın konuya.inş allah bizi bu yolda utandırmaz.artık üzülmeyiz bir an önce kaos ortamındanda çıkarız.
Yukarı
estres Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 21:36
Samet Aybaba gelirse ayvayı yedik.......................................
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 21:37
samet aybaba ersun yanala şu an takmış durumdayız onca cevher hocalar varken ... alman hocalar oldukça bu anlamda başarılı geçmiş zamanı gözönüne alırsak başarıları ortada... yani yönetim bu konuda kimlerle görüşüyor veya görüşecek bunu beklemek lazım olumlu olumsuz yaklaşımı ozaman ortaya koymakta fayda var esesli dostlarım..istanbul florya eseslisi...
Yukarı
OsMaNGaZi Liste gör
Yazar

Cengiz
Yer: yüzü
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 21:40
Eger takım tıkır tıkır oynasın istiyorsak alman hoca şart ..
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 21:40
Ersun Yanal yada Rasim Kara bu takımın başına geçmelidir.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 21:41
Hani Galatasaray'da bi hoca vardı altypaı hocasıyken A takım hocası olmuştu da sonra şampiyon olmuşlardı. Sonra da takımdan yollanmıştı ...
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır