eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 17:41
Ya şu saatten sonra kümede kalırsak başarıdır zaten 15. olalım yeter. Bizi kurtaracak deneyimli biri şart. Kimse hayal kurmasın. Malesef yeni transferlerin hiç biri gidenlerden iyi değil. Keşki ragıp olsada pele olmasa , Mehmet Yılmaz olsada Batuhan olmasa. Ancak yeni gelecek hoca takımda bir hava yaratabilir. Ümit karan acil takıma gelmelidir. Yoksa düşmenin 1 numaralı adayıyız. Ümit karan tecrübesiyle bu takımı toparlar. Yoksa Batu,jeysi gol atsın diye beklersek düşecek gibiyiz. Kim gelecek derken hayal kurmayın ne fatih terim,ne ersun yanal bizi bu halde almaz . Şu anda takım futbol oynamıyor. İlk yarı sonuna kadar transferde yapamayacağız. Malesef kocaelinin durumuna düşüyoruz. Önce iyi bir yönetim ondan sonra iyi hoca gelir. Bence bizi çıktığımız yıl iyi idare eden o bunalımlı günleri atlatmayı beceren Nebi Hatipoğlu başkan olursa ümidim olur. Bu yönetim bu şekilde devam ettiği sürece kim gelirse gelsin ne olacak adamlar 3 yılda 30 futbolcu transfer ettiler ama hala kurtarıcılarımız Nebi Hatipoğlu zamanında alınan,doğa,koray,sezgin anlatabildiysem bizim 1 numaralı sorunumuz yönetimi göndermek. Yoksa bankasya uzak değil.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 17:42
http://www.facebook.com/pages/Takimin-basina-Ersun-YANALi-istiyoruz/137947232918722?v=wall&ref=ts
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 17:46
Açıklama yarın saat 16:00 'da haber kesin değil.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 17:47
Beşiktaşlı yöneticiler araya girmiş, bizim maçtan sonra Rıza Hocayı gönderin demişler..
sevinmek için sevmedik
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 17:47
Face de grup açmak olmaz gidip kapısında yatalım ne olur gelin bizi çalıştırın diyelim... Pankartlar yaptıralım....  olaya bak yaaaa....
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 17:49
valla ya ne hallere düştük. saçma sapan şeylerle uğraşıyoruz. Sanki adam bizi 10 sene şampiyon yaptı geri gelsin istiyoruz Ersun Yanal İmparatorumuzu!
Yukarı
aykut_26_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

AYKUT KARACA
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 17:50
Alıntı yapılan eses260

Ya şu saatten sonra kümede kalırsak başarıdır zaten 15. olalım yeter. Bizi kurtaracak deneyimli biri şart. Kimse hayal kurmasın. Malesef yeni transferlerin hiç biri gidenlerden iyi değil. Keşki ragıp olsada pele olmasa , Mehmet Yılmaz olsada Batuhan olmasa. Ancak yeni gelecek hoca takımda bir hava yaratabilir. Ümit karan acil takıma gelmelidir. Yoksa düşmenin 1 numaralı adayıyız. Ümit karan tecrübesiyle bu takımı toparlar. Yoksa Batu,jeysi gol atsın diye beklersek düşecek gibiyiz. Kim gelecek derken hayal kurmayın ne fatih terim,ne ersun yanal bizi bu halde almaz . Şu anda takım futbol oynamıyor. İlk yarı sonuna kadar transferde yapamayacağız. Malesef kocaelinin durumuna düşüyoruz. Önce iyi bir yönetim ondan sonra iyi hoca gelir. Bence bizi çıktığımız yıl iyi idare eden o bunalımlı günleri atlatmayı beceren Nebi Hatipoğlu başkan olursa ümidim olur. Bu yönetim bu şekilde devam ettiği sürece kim gelirse gelsin ne olacak adamlar 3 yılda 30 futbolcu transfer ettiler ama hala kurtarıcılarımız Nebi Hatipoğlu zamanında alınan,doğa,koray,sezgin anlatabildiysem bizim 1 numaralı sorunumuz yönetimi göndermek. Yoksa bankasya uzak değil.

haklısında yönetimi kim devralacak? Kaç senedir aynı isimler Nebi Hatipoğlu-Halil Ünal. Sağlam birini bulmak çok zor...
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
bugunun en harıka haberı bu haber uzerıne dunku antep maglubıyetı bır nebzede olsun hafıfledı
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
Alıntı yapılan eses260

Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 17:51
Yönetimdeki insanlar en zor günlerde elini taşın altına sokmuş adamlardır çoğu bazı isimler süperligte olduğumuz için varlar revizyona gidilebilir belki ama bazı isimlere haksızlık etmemeliyiz
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,529 saniyede hazırlanmıştır