eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 99>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
Online Durum: Offline
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2010 saat 00:03
TARAFTARDAN FUTBOLCULARA BAKLAVA İKRAMI

Yeni Malatyaspor maçı öncesi hazırlıklarını sürdüren Bozüyükspor'a destek vermek için çok sayıda taraftarlarda idmanları takip ediyor. Önceki gün yapılan idmana gelen taraftarlar, futbolculara idman sonunda baklava ikram etti. Her zaman Bozüyükspor'a destek vereceklerini belirten taraftarlar “Bu kulüp tüm Bozüyüklülerin kulübü, Takımızla gurur duyuyoruz. Sonuçta buraya kolay gelinmedi. Şuan ki yönetimde kolay oluşmadı. Taraftar olarak yönetimimize, futbolcularımıza ve teknik heyete sahip çıkıp, iyi günlerde de kötü günlerde de her zaman yanlarında olduğumuzu göstermemiz gerekiyor.
Şuana kadar 2 mağlubiyet gördük ama bu takımızın 3. Lige düşeceği anlamına gelmiyor. Takımda çok sayıda yeni futbolcular var tabi ki bunlarında bir birlerine uyum sağlaması kısa sürede olmuyor. Biz taraftar olarak futbolcularımıza sonuna kadar güveniyoruz. İnşallah önümüzde günlerde takımız en iyi yerlere kadar geleceğini inanıyoruz.”
Barış EREN
O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2010 saat 00:05
BOZÜYÜKSPOR'DA HEDEF 3 PUAN

Spor Toto 2. Lig Beyaz Gurupta yer alan temsilcimiz Bozüyükspor, Pazartesi günü kendi sahasında karşılaşacağı Yeni Malatyaspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Yeni Malatyaspor öncesi idmanda açıklamada bulunan Bozüyükspor Teknik Direktörü Mustafa Serin, Bozüyüksporun gol pozisyonları ürettiğini fakat son noktayı koymakta sıkıntı yaşadıklarını belirtirken, bu sorunun çok çalışarak aşılacağını ifade etti.    Serin, şunları aktardı;
”Pazartesi günü Yeni Malatyaspor'la oynayacağımız karşılaşmada, 3 puan alacağımıza inanıyorum. Takım olarak bizim gol atma sorunumuzu çözmemiz gerekiyor. Takımımızın eksikliği sadece gol pozisyonu üretiyoruz ama son vuruşlarda sıkıntı yaşıyoruz. Onu giderdiğimiz takdirde haftalarda aylarda, iyi olacağımıza eminim. Bu söylediğimiz faktörlerde biraz zamana ihtiyacımız var. Bu zaman süresi içersinde dilediğimiz düşündüğümüz manada herkesin keyifle izleyeceği, iyi netice alabileceği skorlara da etkileyeceği bir futbol seyri içersinde olacak. Gol sorunumuzu çok çalışarak çözeceğiz. Fazla panik ve telaş yapmadan emin adımlarla yolumuza devam edeceğiz. Morallerimizi yüksek tutmaya çalışıyoruz. Sabırlı olmamız gerekiyor” dedi.
Son olarak Serin, taraftarlarında her zaman takımın arkasında, 12. Adam olarak kalmasını istedi.

Soner ÇELİK

Yukarı
kursatland Liste gör
Deneyimli Yazar

KÜRŞAT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı kursatland Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2010 saat 17:05
Bozüyükspor bugün oynadığı  Yeni Maltayaspor maçında ilk yarıyı 1-0 önde kapattı.Gol dk 20 de defans oyuncumuz Özkan Yılmaz dan geldi.Kornerden gelen topu kafa ile ağlara gönderdi...
İkinci yarı devam ediyor.
..::KÜRŞAT::..
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2010 saat 17:09

Maçın sonunda da kazanan Bozüyük olur inşallah.. İddaa' da 2 kuponda da Bozüyük'e verdim

Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2010 saat 17:19

Bir ara bizde de oynayan Mehmet Akif şu anda Bozüyük' ün rakibi Yeni Malatyaspor'da oynuyor. Şu ana kadar maçın tek sarı kart gören futbolcusu

Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2010 saat 17:54
Bozüyükspor 90+ larda gol attı şu an ki durum 2 - 0
Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2010 saat 18:21
Tebrikler Bozüyükspor'aClap
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2010 saat 02:05
Bozüyükspor Farkı Kaçırdı.

Maça hızlı başlayan Bozüyükspor, 20. dakikada Özkan’ın attığı kafa golüyle ilk yarıyı 1-0 önde kapattı.
İkinci yarı ortada geçen mücadelede, Salim’in ayağından gelen golle mavi beyazlılar haftayı galibiyetle kapattı.
Maçtan dakikalar;
Dk. 16- Nedim, orta sahadan aldığı topla hareketlendi. Defansın arasından Nedim’in topuna hareketlenen Ahmet Turan yavaş kalınca kaleci tehlikeyi uzaklaştırdı.
Dk. 20 – Ahmet Turan’ın kullandığı kornerde iyi yükselen Özkan, kafa vuruşuyla topu ağlara gönderdi. (1-0)
Dk. 35 – Kalecinin kullandığı aut atışında defansın dokunamadığı topa hareketlenen Ömer’in vuruşu, kalecinin solundan auta çıktı.
Dk. 41 – Bozüyükspor’un kullandığı korner atışında top yine lacivert beyazlılarda kaldı. Salim’in ortasına iyi yükselen Ömer’in kafa vuruşu, az farkla auta çıktı.
Dk. 48 – Bozüyükspor’un geliştirdiği kontra atakta hareketlenen Salim, ceza sahası ön çizgisi önünde topla fazla oynayınca savunma araya girerek tehlikeyi uzaklaştırdı.
Dk. 60- Yeni Malatya Spor’un en tehlikeli atağı bu dakikada gerçekleşti. Ceza sahası dışından gelen şutta kaleciden dönen topu bir anda önünde bulan Muzaffer, altı pas içinden topu üstten auta attı.
Dk. 76 – Ahmet Turan’ın yerine giren Yusuf’un ortasına gelişine sert vuran Nedim’in şutu, az farkla auta çıktı.
Dk . 89 – Yeni Malatya Spor’un geliştirdiği ani atakta kaleciyle karşı karşıya kalan Muzaffer, topu direğin yanından auta attı.
Dk. 90 – Metin Mumcunun taşıdığı topta ara pasına hareketlenen Bekir, sağ kanatta boş pozisyonda olan Salim’in gördü. Kaleciden önce topa dokunan Salim, takımını 2-0 öne geçirdi.
Mücadelede başka gol olmayınca Bozüyükspor kendi evinde ilk galibiyetini almış oldu.

Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2010 saat 02:07

Yukarı
bozüyüklü26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: bozüyük
  Alıntı bozüyüklü26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2010 saat 16:42
Bu sene düşmezsek hiç birzaman düşmeyiz...Sezon öncesi 4 haftada 6 puan alcak takım deseler güler geçerdim.Toplama bir takımız ağustosta çalışmalara başladı bu takım ancak elinden gelenin en iyisini yapacak futbolcularla dolu  bu takım belki yetersizler bir çok konuda ama inançlılar.

İlhan ve volkan hazır olunca bu takıma katılınca inanın herşey daha güzel olacak.

Bu hafta Turgutlu deplasmanı var inşallah puanla döneriz.Ben inanıyorum bu takıma .Son 2 seneden daha iyi futbol oynuyoruz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 99>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır