eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 99>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 21:13
Alıntı yapılan c eren1965

bozüyükspor a tabiki sahip çıkılmalı.aksini iddiaa etmiyorum.hatta arayıpta bulamadığımız bir şey bana göre.2.lig b de elinde hazır bir takım var.iyi kullanmasını bilirsen çok verim alırsın.
bugün sıfırdan bir takım kurup 2.lig b ye çıkarmak dünyanın masrafı.oda çıkabilirsen
ama benim burda anlatmak istediğim bozüyük halkı önce kendileri sahip çıkacak.2bin kişil stada 5 bin kişi gidecek 6bin 7 bin kişi gidecek.potansiyel olduğu anlaşılacak.bu ilçe için bozüyükspor çok öenmli olduğu görülecek
neyse uzar gider.artık daha fazla yazmak istemiyorum.umarım halil başkan bozüyüğe sahip çıkar.bir parçada olsa yardım elini uzatır

7 senedir bozüyükte çalışan biri olarak  ceren 1965 nickli kardeşimin yazdıklarına imzamı koyarım. bir çok bozüyüklü tanıyorum ve yeri geldiiğinde istanbul takımları yenildiğinde dalga geçtiğimiz zaman '' en azında sizin gibi MAHALLE TAKIMI tutmuyoruz diyenlerde var, kollarında ist. takımlarının bantlarını takanda, facebook adreslerinde  3 eziklerin videoları resimleri ile dolduranda. illaki Eskişehirspor'u sevende vardır ama nedense bana bu güne kadar ya 3 ya 4 kişi denk geldi! gerisi tamamen bizans taraftarı. ben kişisel olarak bozüyükspor'un pilot takımımız olmasını tabiki isterim, fakat asla kardeş takım olarak kabul etmiyorum. 2 sene önce bozüyüksporun sezon açılışına giden Eskişehirspor takımına yapılan faulleri sertlikleri de unutmadık! o maçta Eskişehirspor tamamen hazırlık havasında yedeklerle oynadığı bir mücadelede tribünde Eskişehirspor'la dalga geçenleri, ''bu takım ...ime süper ligde kalır'' laflarını da unutmadık! bozüyük maçına gittiğimizde tribünden s..tir edildiğimizide unutmadık ! bozüyük tribününde olanların hangi bizans derneklerine takıldığınıda.. bozüyükte yaşamayan yada çalışmayanlar bozüyük halkının istanbul takımı sempatizanı olduğunu bilemez kimse bana anlatmasın. tabiki kimsenin kararını yargılayamayız tuttuğu takım için fakat hem bizansı tutup hem Eskişehirspor'a gönül verdiğini söyleyenlere sözüm...... kalın sağlıcakla hayırlı kandiller...
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
bozüyüklü26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: bozüyük
  Alıntı bozüyüklü26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 22:02
Madem dediğiniz kadar Bozüyük uzaksa size iyi dostluklar göztepe pursaklar vs. takımlarla...Ha bu arada bir dostunuz olan Kasımpaşa tribünü gfb lidir...Gerçi siz daha iyi bilirsiniz...

Kötü günümüzde yanımızda olmayan iyi günümüzdede olmasın.

(sözüm kişisel olarak Bozüyük ü uzak görenlere dışlayanlaradır...)

Yaşa  var ol ES-ES im.

Kandiliniz mübarek olsun ...
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 23:23
ne olursa olsun yönetim bozüyüge sırtını dönmemelidir ve eminimki bi şekilde el uzatılacaktır
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 23:24
Bozüyük-EsEs kardeştir.Geçmişte Bozüyük'de bjk'lileri sırtında taşıyanların çetelesimi tutulmuş acaba?
Kendi şehrimizin çocukları buğün şerefsizleri tutarken üzerinden yıllar geçen bir olay niye gündeme gelir hayret doğrusu.
Buğün Bozüyük'de yüzlerce Eskişehir'li çalışıyor.O zaman o şehir de çalışan Eskişehir'liler neredeydi.Hesap sorulacaksa önce kendimize sormalıyız.O sevinç gösterilerini yapan civar il ve ilçelerden gelenler olamazmı.
Benim için Bozüyük her zaman kardeştir.
Ayrıca Halil Ünal,Sakarya gazetesinden Ali İhsan ile Bozüyük'e gidiyordu.İyi şeyler olacak İnşallah.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 23:59
      Şimdi birkaç kişinin şahsi görüşü ne Bozüyüğü bağlar ne Eskişehirspor'u.Bozüyük Eskişehir neredeyse birleşecek kadar yakın 2 yerleşim yeri.Bozüyük halkında İstanbul takım merağı olması normal tüm Türkiye'de olduğu gibi.Basının özendirmesi,popüler olmaları vs. birçok sebepten ötürü.Ama zamanla Es-Es'imin isyan ateşinin peşinden geleceklerinden şüphem yok bozüyük halkının.Zaten Bozüyük ile Eskişehir yakın bir gelecekte organik olarak da birleşecek.Bozüyük Eskişehir'e ,Bilecik Bursa'ya,Osmaneli Sakarya'ya bağlanmalı idari açıdan.Sizin buradaki yorumlarınız Ne Bozüyüklülerin Eskişehirli olması Ne de Eskişehirlilerin Bozüyüklü olması gerçeğini değiştirmez...
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 15:34
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 17:48
Eskişehirspor, zamanında Hakkari ' nin bir ilçesine forma-şort-malzeme yardımı yapacak kadar büyük bir klüptür. Yanı başındaki Bozüyük' ü kaybetmek Eskişehirspor ' a yakışmaz. İnsanları kaybetmek kolay. Fenerlisin git dersin, gider. Ancak kazanmak Eskişehirspor büyüklüğüne yakışandır. Kaldıki Bozüyük' teki EsEslilerin sayısı hiç de azımsanacak sayıda değil. O yüzden Bozüyük ' ü kendimizden uzaklaştırmak bize yakışmaz. Bozüyük' te bunu haketmiyor zaten.

Bir de camiadaki Bizanslılar bitti de Bozüyük' tekiler mi kaldı. Çok güvendiğimiz, yakınımızdaki insanlar bile Bizans sempatizanı çıkabiliyor. Yönetimdekiler de cabası. Bunlara kafa yormak daha doğru olur.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Bozüyük .!
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 18:17
Başkanımız Halil ÜNAL Bozüyükspor'u ziyaret etti.

Başkanımız Halil Ünal, Bozüyük ilçesine giderek Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu ve Bozüyükspor kulübü yöneticilerinden Doğuş Üneral ile görüşüp fikir alış verişinde bulundu.

Yöneticilerimizden Mithat Körler, Mustafa Akgören ve Salim Kartal'ında katıldığı ziyarette, sezon öncesi sıkıntılı günler geçiren Bozüyükspor ile ilgili olarak Berberoğlu ve Üneral’dan bilgiler alan Başkanımız Halil Ünal; “ Bozüyükspor bu bölgeye lazım olan bir ekip. Eskişehirspor camiası olarak Bozüyük ilçesini hep içimizde gördük ve hissettik. Bozüyükspor’un sıkıntılı günleri atlatması için birlik ve beraberliğe ihtiyaç var. Eskişehirspor olarak bölge takımlarının yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

İlçe Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu ise; “ Bozüyükspor’un içinde bulunduğu sıkıntılı günleri atlatacak güce sahiptir. Eskişehirspor’un yanımızda olması, sorunlarımızı dinlemesi bizlere güç ve moral verdi” diyerek açıklamada bulundu.

Allah Allah başımıza taş yağacak vallahi  Bu haber gerçekmi bunları söyleyen ve ziyaret eden destek sözü veren gerçekten Halil Ünalmı Shocked
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 19:06
Bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
fatalrhymer85 Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Ankara,ESES
  Alıntı fatalrhymer85 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 20:19
inanamıyorum bozüyükspor'un farkına varabildi demek yönetim...vallahi bravo...şu takıma kadromuzda yer bulamayan ama b kategorisinde iş yapacak 4-5 oyuncuyu kiralık versek paralarını da biz versek bunlar nurda oynasa baktık yıldızı parlayan var takıma alsak baktık cacık olmuyo en kısa yoldan ilk isteyene veya bizim önermemizle b kategorisinden veya 3.ligden bi takıma satsak ne bileyim böyle bir döngü kursak çok mu zor yaaa gerçekten bilmediğimden soruyorum bana hiç or gibi görünmüyo yönetimden ir kişi ilgilense hepsini kendi başına yapar gibime geliyo ama varsa bilgisi olan beni aydınlatabilir mi? çok mu imkansız şeyler söylüyorum???
ESKİŞEHİRSPOR_-_BOZÜYÜKSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 99>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır