eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 99>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı c eren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 22:19
eski adı ile 1.lige çıkışımızdan ilk düştüğümüz 81 senesine kadar fırtınalar estirdik.anadolunun gönlünü feth ettik.eskişehirli olmayıpta eses i tutan bir sürü insan oldu.
yaşları büyük olanlar o günü dün gibi hatırlar.düştüğümüz bjk maçında eskişehirden zor çıkan beşiktaş takımı bozüyükte davulla zurna ile karşılanmıştı.
yaş olarak görmedik ama bjk tv de izlemiştim.bozüyükte omuzlara alınmıştı bjk li futbolcular.
bir yanda sana nefes kadar yakın eskişehir ili ki kurulduğundan o güne kadar fırtınalar estirmiş diğer tarafta istanbul takımı.
yani kimse bana bozüyükspor kardeş takımdır bozüyüklüler eses lidir demesin.
11 senedir orada çalışıyor olmanın verdiği bilgi ile de rahatlıkla söyleyebilirim bildiğiniz istanbul sevdalıları.
eskişehir bu kadar modern olmasa bileciğe göre yada bilecik eskişehir kadar modern olsa hiç gelmezler bile eskişehire
şişen köfteler
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 23:21
eskişehirdeki ilk maçta bağıralım yönetim bozüyüğe sahip çık diye biz üçüncü ligde iken eskişehirspora kimse yardım etmezken takımımız bozüyük belediye başkanının tahsis ettiği otobüsle maçlara gitmişti kadir bey bozüyük için istanbul sevdalılaı demişsiniz bizim içimizdede okadar çok istanbul sempatizanı varki hangi takımlısın dediğimizde önce malum takımları söylüyorlar ne biçim eskişehirlisin memleketinin takımını tutmuyorsun dediğimizde tabiki eskişehir başka diyorlar ben isterimki göğsünü gere gere isterse 3. ligde olalım esesliyim desinler eskişehirli olmayıpta esesimi canı pahasına destekleyenler var mesela ben ankaralıyım ama ailemizde hiç kimse ne ankara takımı ne istanbul takımı tutarlar herzaman esesliyiz 3. ligdede esesliydik bozüyüğe yardım edersek birşey kaybetmeyiz hem kiralık verdiğimiz topçuları rahat rahat izleriz kazanması kolay olur hemde sağlam bir esesli komşu kazanırız hazır bozüyük varken pursaklar spor felan bana biraz hikaye gibi geliyor bozüyük bizim kardeşimiz yönetimimiz  ne verdiki adamlara onlar bize ne versinler 
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
canegemen Liste gör
Yazar

Egemen
Yer: ADANA
  Alıntı canegemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 23:43
Alıntı yapılan İSMAİL26

eskişehirdeki ilk maçta bağıralım yönetim bozüyüğe sahip çık diye biz üçüncü ligde iken eskişehirspora kimse yardım etmezken takımımız bozüyük belediye başkanının tahsis ettiği otobüsle maçlara gitmişti kadir bey bozüyük için istanbul sevdalılaı demişsiniz bizim içimizdede okadar çok istanbul sempatizanı varki hangi takımlısın dediğimizde önce malum takımları söylüyorlar ne biçim eskişehirlisin memleketinin takımını tutmuyorsun dediğimizde tabiki eskişehir başka diyorlar ben isterimki göğsünü gere gere isterse 3. ligde olalım esesliyim desinler eskişehirli olmayıpta esesimi canı pahasına destekleyenler var mesela ben ankaralıyım ama ailemizde hiç kimse ne ankara takımı ne istanbul takımı tutarlar herzaman esesliyiz 3. ligdede esesliydik bozüyüğe yardım edersek birşey kaybetmeyiz hem kiralık verdiğimiz topçuları rahat rahat izleriz kazanması kolay olur hemde sağlam bir esesli komşu kazanırız hazır bozüyük varken pursaklar spor felan bana biraz hikaye gibi geliyor bozüyük bizim kardeşimiz yönetimimiz  ne verdiki adamlara onlar bize ne versinler 

Çok doğru söylüyorsunuz. Görevim icabı vanda çalışıyorum ve çevremde bir çok eskişehirli (en az 10 tane) var. Ben hariç hepsi istanbul takımlarından birisini tutuyor. Siz eskişehirli değil misiniz dediğimde utanıyorlar biraz ama istanbul takımlarından vazgeçmiyorlar. Arabalarında bile malum takımların bayrakları var.
Seninle daha Şampiyonluk göreceğiz be ESES'im...
Yukarı
bozüyüklü26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: bozüyük
  Alıntı bozüyüklü26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 01:05
Alıntı yapılan c eren1965

eski adı ile 1.lige çıkışımızdan ilk düştüğümüz 81 senesine kadar fırtınalar estirdik.anadolunun gönlünü feth ettik.eskişehirli olmayıpta eses i tutan bir sürü insan oldu.
yaşları büyük olanlar o günü dün gibi hatırlar.düştüğümüz bjk maçında eskişehirden zor çıkan beşiktaş takımı bozüyükte davulla zurna ile karşılanmıştı.
yaş olarak görmedik ama bjk tv de izlemiştim.bozüyükte omuzlara alınmıştı bjk li futbolcular.
bir yanda sana nefes kadar yakın eskişehir ili ki kurulduğundan o güne kadar fırtınalar estirmiş diğer tarafta istanbul takımı.
yani kimse bana bozüyükspor kardeş takımdır bozüyüklüler eses lidir demesin.
11 senedir orada çalışıyor olmanın verdiği bilgi ile de rahatlıkla söyleyebilirim bildiğiniz istanbul sevdalıları.
eskişehir bu kadar modern olmasa bileciğe göre yada bilecik eskişehir kadar modern olsa hiç gelmezler bile eskişehire

bjk tv izleyen biri neler yazıyor öyleLOL

Allah büyük diyorum sadece...
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
  Alıntı fatihturan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 01:18
 Eskişehir'le alakalı bir belgesel, ben de youtube aracılığıyla bjk tvden izledim sakıncası veya gülünecek bir yanı yok, çünkü Rıza Hoca bu belgeselde konuşuyor hatta kafasına bir ninenin şemsiyeyle vurduğunu anlatıyor Eskişehir'de , o yüzdende ilgi çekiyor Eskişehirliler'den . Unutmadan geçenlerde inter milan tv vasıtasıyla yeni oyuncumuz peleyi izledim. Yoksa ben interlimiyim...
000001
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 01:29
Alıntı yapılan bozüyüklü26

bjk tv izleyen biri neler yazıyor öyleLOLAllah büyük diyorum sadece...

ben de izliyordum. şu an yayından kalktı. fb tv de izliyorum. bir sakıncası mı vardı?
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
  Alıntı c eren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 01:39
madem öyle bende itiraf edeyim bari
evet 2 takım birden tutuyorum hem bjk li hemde fb liyim bne. küçükkende gs yi tutuyordum
şişen köfteler
Yukarı
bozüyüklü26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı bozüyüklü26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 02:10
dediğim gibi Allah büyük...
Yukarı
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
  Alıntı c eren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 02:20
Alıntı yapılan bozüyüklü26

dediğim gibi Allah büyük...

eses te tekrar otobüse muhtaç olduğu günlere döner mi ?onu demek istiyorsun.allahın büyük  olduğundan şüphemiz yok.alnımızda yazıyorsa o günlere geri dönmek döneriz yapacak bişey yok.eses e olan sevgimizde büyük kuşkun olmasın
şişen köfteler
Yukarı
bozüyüklü26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı bozüyüklü26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 02:22
Alıntı yapılan c eren1965

madem öyle bende itiraf edeyim bari
evet 2 takım birden tutuyorum hem bjk li hemde fb liyim bne. küçükkende gs yi tutuyordum

Bozüyükte safkan herkes %100 ES-ES li değil tabikide Eskişehir'de olmadığı gibi...O küme düşüren Bjk  den bir hoca şuan takımın başında ve şimdiye kadar puan bile alamadık bjk den bundan rahatsız olmuyorsunda bjk tv den seyrettiğin görüntülerdenmi rahatsız oluyorsun?O yüzden Bozüyük ten kıl kapıyorsun?

Samimi değilsin kusura bakma...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 99>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır