eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 99>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
Online Durum: Offline
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 15:49
BOZÜYÜKSPOR GENİŞ KATILIMLI TOPLANTISI YAPILDI ;MİLLETVEKİLİ POYRAZ DAN TAM DESTEK SÖZÜ GELDİ..

Sıkıntılı bir süreçten geçen Bozüyükspor'la ilgili geniş katılımlı bir toplantı düzenlendi.Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Ak Parti Bilecik Milletvekili Dr.Fahrettin Poyraz,Bozüyük Kaymakamı Dr.Oktay Kaya,Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu,Bozüyükspor Başkanvekili Oğuz Sertler,Ak Parti İlçe Başkanı Nizamettin Çam,CHP İlçe Başkanı Hüseyin Elmas,mülki amirler,eski idareciler ve futbolcular ile birlikte çok sayıda taraftar ve vatandaşlar katıldı.

Bozüyükspor Başkanvekili Oğuz Sertler'in açılış konuşmasının ardından sahnede kurulan platforma davet edilen Milletvekili Poyraz,Kaymakam Kaya,Başkan Berberoğlu ve Oğuz Sertler yerlerini aldıktan sonra ilk sözü Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu aldı. Başkan Berberoğlu konuşmasının başında Bozüyükspor'da bugünlere gelinmesinde başarıları olan kişilere teşekkür ederek "Ancak biz Bozüyük olarak söyle bir yanılgı içerisindeyiz.Bu kulübü herkes Ahmet Berberoğlu'nun kulübü zannetti.Bozüyükspor'a sahip olması gerekenler Bozüyükspor halkı ve Bozüyükspor camiasıdır.Milletvekili,Bakan,Kaymakam,Belediye Başkanı onların maddi ve manevi destekçisi olması için,onların önünü açması için,alınacak randevularda,gidilecek kapılarda engelleri aşmak için birer vesiledir"dedi.Başkan Berberoğlu "Kütahya burada,Bursa burada,ne yapyor Belediye Başkanları?Milletvekilleri? Yönetim gider bizim şurada randevumuz var der.Milletvekilleri,Valiler,Belediye Başkanları bunları halleder.Ama burada nasıl olsa bu işleri birileri götürüyor diye birileri bacak bacak üstüne atmış oturuyor.Bu işler bitti artık.Bozüyükspor'a Bozüyük Halkı sahip olmadığı müddetçe kimse sahip olmaz" diye konuştu.

"Toplantıya katılımın azlığı"sebebi ile sitemlerde bulunan Başkan Berberoğlu "Bu toplantıya tüm sivil toplum kuruluşları,sanayi kuruluşları,Ticaret Odası davet edilmesine rağmen işte burada üç beş kişiyiz.Bu salonun binlerce kişi ile dolması lazım"dedi.Başkan Berberoğlu"Madem Bozüyükspor bu kadar seviliyorsa,siyasi bir rantı ve getirisi varsa buraların dolup taşması lazım.Bir yıl sonra milletvekili seçimleri var.Buradan aday olacak arkadaşlarımız yarın milletin karşısına nasıl çıkacaklar" dedi.

Bozüyükspor Kulübü ile ilgili geniş katlımlı toplantıda Başkan Berberoğlu'nun konuşmasının ardından Bozüyükspor Kulübü Başkanvekili Oğuz Sertler Kulübün borçlarını döküman halinde sundu.Kulübün yekün borcunun 2 Milyon 600 bin lira olduğunu belirten Sertler kime ne kadar ödeme yapılması gerektiğini de tek tek salondaki katılımcılara okudu.Toplantıyı Yöneten Bozüyük Kaymakamı Oktay Kaya daha sonra izleyicilerden konuşmak isteyenlere söz hakkı vererek salondakilerin de görüşlerinin dinlenmesine olanak verdi.Bozüyükspor adına geçmiş dönemde görev yapan Yönetim Kurulundan As Başkan Doğuş Üneral ile Mali As Başkan Mustafa Kurt'da geçmiş dönemde yapılan icraat ve eleştirilerle ilgili görüşlerini belirttiler.İzleyiciler arasından Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Bahadır,eski futbolculardan Metin Kalkandereli,ve bazı taraftarlar söz alarak birer konuşma yaptılar.Herhangi bir gerginliğin ve sert eleştirilerin yaşanmadığı toplantı sonunda en son söz alan Ak Parti Bilecik Milletvekili Dr.Fahrettin Poyraz "Bozüyükspor adına bir şeyler yapılması gerekliliği yönünde öneri getiren,bu konuda çalışan ve heyecan duyan arkadaşları burada görmekten duyduğu memnuniyeti belirterek"başladığı konuşmasında "Karamsarlığa kapılınmamasının büyük bir kazanım olduğunu"ifade etti. Poyraz "Bozüyükspor'a nasıl sahip çıkılacağı,bundan sonra hangi adımların izleneceği konusunda ayrıca bir çalışma yapılacağını"söyledi.Ak Parti Bilecik Milletvekili Dr.Fahrettin Poyraz "Bozüyükspor'da belli bir sayıda Bozüyüklü futbolcuların oynaması lazım.Bu çocuk iyi olur,kötü olur,vasat olur ama eğer alt yapıya önem vereceksek kendi bünyemizden futbolcularımıza şans verilmelidir.Bu aynı zamanda ileride kulübümüze bir gelir kapısı da olacaktır."dedi Poyraz konuşmasının devamında "Biz ne kadar büyüyeceğiz,ne kadar küçüleceğiz bu stratejik bir karardır.Sabit gelirlerimizin oluşturulması gerekiyor.Burada yeni yönetici arkadaşlarımıza düşecek en önemli sorumluluk şudur;bizim yaptığımız ve yapacağımız her işin açık olması lazım,şeffaf olması lazım.Bu konuda Türkiye genelinde bir güven bunalımı yaşanmaktadır.Burada yeni yönetimi oluşturacak arkadaşların bu gibi tutum ve davranışlardan azami derecede sakınması gerekiyor."diye konuştu.

Bozüyükspor ile ilgili geniş katılımlı toplantıda gözlerin üzerine çevrildiği Ak Parti Bilecik Milletvekili Dr.Fahrettin Poyraz'ın Bozüyükspor'un içinde bulunduğu açmaza ve sıkıntılara rağmen olumlu mesajlar vermesi ve tam desteğini sürdüreceğini belirtmesi toplantıya katılanlar tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Levent Sünal

O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 11:56
Bozüyükspor'un 2010-2011 sezonu grubundaki takımlar..

Beyaz Grup

Göztepe
Bandırma
Bozüyük
Turgutlu
Alanya
Gebze
Sarıyer
Körfez
Hacettepe
Eti.Şeker
Adıyaman
Akçaabat
Çankırı
Bugsaş
Çorum
İskenderun
Mardin
Malatya
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
EsesliSpor Liste gör
Yeni Yazar

esesli baran
Yer: eskişehir
  Alıntı EsesliSpor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2010 saat 02:56
birlikten her zaman kuvvet doğar bence
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2010 saat 10:24
Bozüyük'ün bugün yine genel kurulu varmış 9'da. Umarım iyi bir yönetim oluşturulur artık.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
bozüyüklü26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: bozüyük
  Alıntı bozüyüklü26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2010 saat 12:19
Bugün başkan belli olsa bile ben umutsuzum bu sene için çok geç kaldık...Daha hiç bir şey belli değil...
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2010 saat 16:32
Halil Ünal artık şu Eskişehir Porsukspor sevdasını bıraksa da Bozüyük'ümüze önem verse. Gerçi Eskişehir Porsukspor'un da kurulacağı yok ya...
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Bozüyük .!
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 17:44
Hayret sonunda eskisehirspor.com forumunda Bozüyükspor başlığı olduğu ve Bozüyükspor die bi takımın var olduğu hatırlanmış Eskişehirliler tarafından , bizler yazıp çizmesek buralar bomboş kalıcak , ayrıca şu saatten sonra Halil Ünal ve yönetiminden gelecek yardım Allahtan gelsin istemiyoruz !
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 17:46
Alıntı yapılan BoZüYüKLüLeR

Hayret sonunda eskisehirspor.com forumunda Bozüyükspor başlığı olduğu ve Bozüyükspor die bi takımın var olduğu hatırlanmış Eskişehirliler tarafından , bizler yazıp çizmesek buralar bomboş kalıcak , ayrıca şu saatten sonra Halil Ünal ve yönetiminden gelecek yardım Allahtan gelsin istemiyoruz !

Ne olur iste...
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Bozüyük .!
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 17:47
Alıntı yapılan SaMeT

Alıntı yapılan BoZüYüKLüLeR

Ne olur iste...
Kalsın bilader biz kendi kendimize yeteriz , gururumuzla şerefimizle düşeceksekte düşeriz !
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
çibörek26 Liste gör
Yazar

Tufan Demircan
  Alıntı çibörek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 17:49
Heyt koçum benim nasılda posta koymuşsun koca bir camiaya.
Bozüyükspor'un son 3 sezondaki tüm yönetimleri Eskişehirspor ile alakalarının olmadığını ve herhangi bir bağlılıkları olmadığı konusunda vurgu yaparken,Onur'u Bjk'ye satabilmek için takla atarkende diklenseydin ya böyle...
Sadece EsEs...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 99>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır