eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Resmi İnternet Sitesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 73>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 23:55
İlla eleştirecek olsam başta senin şu yazdığın mesajdaki eksik heceyi eleştirirdimSmile

Haberim yoktu ama maçın resmi sitede anlatımı iyi olmuş. Sezon içerisinde de bu uygulama devam eder umarım.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2010 saat 00:02
valla artık yazılarını takip edeceğim biri oldu . herkes  ES ES  yazar ben yazınca eleştilmeye mahkum oluyor . neyse renkdaşım daha dikkat ederim yazarken ama sende yazarken dikkat et artık =))
Yukarı
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
Yer: Ankara
  Alıntı esclr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2010 saat 02:04
Alıntı yapılan ~ERHAN~

valla artık yazılarını takip edeceğim biri oldu . herkes  ES ES  yazar ben yazınca eleştilmeye mahkum oluyor . neyse renkdaşım daha dikkat ederim yazarken ama sende yazarken dikkat et artık =))

Bugüne kadar emo gibi  yazıp durdun bişey demedik
küçük olmuyormu o " L"
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 11:06
Resmi siteden kamp dönemiyle ilgili bilgilendirme yapılmış. Umarım bu sene site verimli kullanılır. Bu tarz bilgilendirmelerin olması da önemli. Zırt pırt değil, ayda yılda bir kez de değil. Belirli zaman aralıklarıyla bu tarz bilgilendirmeler yapılmalı.

Ayrıca bu tip açıklamalar için resmi site kuruldu tüm açıklamaların ilk önce buradan yapılması lazım. Geçen sene Halil Ünal, G.Güvensoy, Hoşcan'dan her gün biri ulusal basına çıkar konuşurdu. Ancak bir kaç gün sonra resmi sitemizde yayınlanırdı. Genel kurulda Nebi Hatipoğlu bu konuya değinmişti. Halil Ünal yanlışı görmüş anlaşılan. Genel kuruldan beri Hoşcan, Güvensoy gibi isimler gazetelere çıkmaz oldu. Ya başkan ya da basın sözcümüz Erdal Şahbaz açıklamaları yapıyor.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 11:52
Bu arada ESSTOREONLINE sitesinde ufacık bir hata gördüm, Mustafa abi'ye iletebilecek arkadaşlar ilgilenirse sevinirim...Eşofman sayfasında "taraftar eşortmanı" yazıyor. Dediğim gibi ufacık bir hata ama düzeltilse iyi olur diye düşündüm...
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2010 saat 19:41
Bir şeyi ifade etmeliyim. Google'a Süper Ligde yer alan bir takımın adını girdiğimiz zaman önündeki 2 maçı fikstür olarak gösteriyor ayrıca maç günleri canlı skor olarakta veriyor. Birçok takımda bu oluyor. Ama Eskişehirspor yazıldığında hiçbir bilgi yok. Bu olay resmi internet sitesi ile bağıntılı. Geçen sene mesela bu bilgiler hiçbir zaman olmadı. Bu sezon ise birkaç gün önceye kadar "Eskişehirspor" yazdığımızda ilk 2 maçımız olan Gençlerbirliği ve Konyaspor maçları gösteriliyordu sevinmiştim ancak bu nedense artık kalkmış. Neden böyle oldu sadece birkaç gün sürdü ?

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2010 saat 22:11
Alıntı yapılan Curva_Eses

Bir şeyi ifade etmeliyim. Google'a Süper Ligde yer alan bir takımın adını girdiğimiz zaman önündeki 2 maçı fikstür olarak gösteriyor ayrıca maç günleri canlı skor olarakta veriyor. Birçok takımda bu oluyor. Ama Eskişehirspor yazıldığında hiçbir bilgi yok. Bu olay resmi internet sitesi ile bağıntılı. Geçen sene mesela bu bilgiler hiçbir zaman olmadı. Bu sezon ise birkaç gün önceye kadar "Eskişehirspor" yazdığımızda ilk 2 maçımız olan Gençlerbirliği ve Bursaspor maçları gösteriliyordu sevinmiştim ancak bu nedense artık kalkmış. Neden böyle oldu sadece birkaç gün sürdü ?

klübün resmi sitesi normal forum sitelerine göre daha çok ziyaret ediliyodur resmi site üstte kalınca otomatik skorlarda alınıyodur
eskişehirspor un resmi sitesi forumdan daha az ziyaret edildiği için bizim ki üstte kalıyor o uygulamayı pas geçiyor olabilir veya
Resmi sitede buna benzer google uygulaması yoktur...
KaanOZTRK
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2010 saat 22:15
Google münecim değil beslemek lazım, bot geldiğinden siteye indexlemesi lazım.

eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2010 saat 00:36
"eskişehir" şeklinde bir arattırma yapın google'da
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2010 saat 00:54
Alıntı yapılan BLoodY

"eskişehir" şeklinde bir arattırma yapın google'da
yaptım ve oluyo
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 73>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır