eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Resmi İnternet Sitesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 73>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseses222 Liste gör
Yazar

MSO
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı eseses222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 12:47
Alıntı yapılan MuratHoca

Alıntı yapılan moritanya

Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

bu siteyi kim yönetiyor bilen gören varmı?

Forumda, bu resmi sitenin güncellemesini, içeriğini zenginleştirecek bir sürü kişi vardır.

Kulüp yönetimi resmi siteyi, bir şirkete yaptırdı, bir hafta - on gün bu şirket güncellemeleri yaptı sonrasında, kulüp sitenin tüm güncellenme yükümlülüğünü kendi içerisinden birisine aktardı (bu konuda birini görevlendirdi) diye biliyorum. Şu an siteyi yapanlar, siteyi güncellemiyorlar.
Tabii şu da bir gerçek, bu görevlendirilen kişi için, resmi sitemiz kendi kişisel web sitesi değil, kafasına göre istediği zaman değişiklik yapamaz, yönetimden haberler vs. konusunda izin alması gerekebilir. İzin almadan bir şey yapacağını zannetmiyorum. Ona o kadar yetkiyi vermiş olsalardı herhalde site bu kadar "bayat" olmazdı. Anlayacağınız işin ucu gene bildiğimiz yere çıkıyor "yönetime".

Sitenin son hali tamamen yenilenmeden çok eskinin rektifiye edilmiş hali görüntüsü veriyor.

Muhtemelen yenileyen arkadaşlara da bu işi 3 kuruşa yaptırmışlardır.

Bu işin önemini maalesef anlayamıyorlar, adam gibi kesenin ağzını açıp profesyonel bir site yaptıramıyorlar. Harcayacakları da aslında klüp bütçesi içerisinde devede kulak.

Yönetimin içerisindeki gerçek karar vericilerinin bilgisayar kullandığından da şüphelerim oluşmaya başladı. Kurumsal bir yapı olmaması da bununla birleşince onlar dışında kimse de bu işe ön ayak olamıyor.
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 12:55
Alıntı yapılan eseses222

Alıntı yapılan MuratHoca

Alıntı yapılan moritanya

Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

bu siteyi kim yönetiyor bilen gören varmı?

Forumda, bu resmi sitenin güncellemesini, içeriğini zenginleştirecek bir sürü kişi vardır.

Kulüp yönetimi resmi siteyi, bir şirkete yaptırdı, bir hafta - on gün bu şirket güncellemeleri yaptı sonrasında, kulüp sitenin tüm güncellenme yükümlülüğünü kendi içerisinden birisine aktardı (bu konuda birini görevlendirdi) diye biliyorum. Şu an siteyi yapanlar, siteyi güncellemiyorlar.
Tabii şu da bir gerçek, bu görevlendirilen kişi için, resmi sitemiz kendi kişisel web sitesi değil, kafasına göre istediği zaman değişiklik yapamaz, yönetimden haberler vs. konusunda izin alması gerekebilir. İzin almadan bir şey yapacağını zannetmiyorum. Ona o kadar yetkiyi vermiş olsalardı herhalde site bu kadar "bayat" olmazdı. Anlayacağınız işin ucu gene bildiğimiz yere çıkıyor "yönetime".

Sitenin son hali tamamen yenilenmeden çok eskinin rektifiye edilmiş hali görüntüsü veriyor.

Muhtemelen yenileyen arkadaşlara da bu işi 3 kuruşa yaptırmışlardır.

Bu işin önemini maalesef anlayamıyorlar, adam gibi kesenin ağzını açıp profesyonel bir site yaptıramıyorlar. Harcayacakları da aslında klüp bütçesi içerisinde devede kulak.

Yönetimin içerisindeki gerçek karar vericilerinin bilgisayar kullandığından da şüphelerim oluşmaya başladı. Kurumsal bir yapı olmaması da bununla birleşince onlar dışında kimse de bu işe ön ayak olamıyor.
abicim site zaten profesyonel bi siteSmile siteyi tasarlayan kişiler sadece siteyi yaptı siteyi yenileme işini üstelenmediler  klüp resmi sayfanın başına kimi getirirse o yenilerSmile ayrıca site 3 kuruşa yapılmadı uzun bi süre üstünce çalışıldı 3 kuruşa yapıldı denilcek akdar basit bi site değil.
KaanOZTRK
Yukarı
BaŞKaN AçıĞı KaPaT Liste gör
Yeni Yazar

Çilekeş
Yer: ESES
  Alıntı BaŞKaN AçıĞı KaPaT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 13:09
kaan kardeşim eskişehirspor kulübü için bi site tasarımı yaptırmanın hiç bi kasıntısı olamaz bugün o siteyi esnaf sarayında site tasarlayanlarda yapar
BAŞKAN AÇIĞIN ÜSTÜNÜ KAPAT
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 13:14
Alıntı yapılan BaŞKaN AçıĞı KaPaT

kaan kardeşim eskişehirspor kulübü için bi site tasarımı yaptırmanın hiç bi kasıntısı olamaz bugün o siteyi esnaf sarayında site tasarlayanlarda yapar
boşnak abi işte ordan 3 kuruşa yaptırılmış demek kolay  bi site 1-2 haftada bitiyo sanıyosunuz öle değil işte
KaanOZTRK
Yukarı
BaŞKaN AçıĞı KaPaT Liste gör
Yeni Yazar

Çilekeş
Yer: ESES
  Alıntı BaŞKaN AçıĞı KaPaT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 13:19
kardeşim adobe dreamweaver  sertifikam var o sitenin ne kadar sürede biteceğini tahmin edebilirim=)
BAŞKAN AÇIĞIN ÜSTÜNÜ KAPAT
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 13:22

kardeşim adobe dreamweaver  sertifikam var o sitenin ne kadar sürede biteceğini tahmin edebilirim=)
peki sizce nekadar sürmüştürErmmSmile
KaanOZTRK
Yukarı
eseses222 Liste gör
Yazar

MSO
Yer: İstanbul
  Alıntı eseses222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 13:57
Alıntı yapılan Kaan

boşnak abi işte ordan 3 kuruşa yaptırılmış demek kolay  bi site 1-2 haftada bitiyo sanıyosunuz öle değil işte

Bir şeyi netleştirmem lazım. Sanıyorum bu işi içindesin.
Ben 3 kuruş derken sizin ne kadar para aldğınızı bilerek söylemedim, az para verirlerse bu kadar olur dedim, sadece tahminim bu yöndeydi.
Bu işin hakkı daha fazla olmalı, siz düzgün bir para alırsanız ortaya çıkan ürün de onunla orantılı olur. Ben kulübün size bu işin hakkını verdiğini düşünmüyorum.
Yine de yanlış ifade edip kırdıysam özür dilerim.

İşin aslında 3 parçası olmalı ve her biri belki de uygun kişi ve/veya kuruluş tarafından gerçekleştirilmeli:

1) Estetik kısmı, sitenin genel görünümü. Bence bunu uzman biri yapmalı. Bu kişinin de programcı olması gerekmiyor. Tasarımcı işi.
2) İşin kodlanması ve programlanmsı.
3) Sitenin bakımı ve güncellenmesi
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 14:14
Alıntı yapılan eseses222

Alıntı yapılan Kaan

Bir şeyi netleştirmem lazım. Sanıyorum bu işi içindesin.
Ben 3 kuruş derken sizin ne kadar para aldğınızı bilerek söylemedim, az para verirlerse bu kadar olur dedim, sadece tahminim bu yöndeydi.
Bu işin hakkı daha fazla olmalı, siz düzgün bir para alırsanız ortaya çıkan ürün de onunla orantılı olur. Ben kulübün size bu işin hakkını verdiğini düşünmüyorum.
Yine de yanlış ifade edip kırdıysam özür dilerim.

İşin aslında 3 parçası olmalı ve her biri belki de uygun kişi ve/veya kuruluş tarafından gerçekleştirilmeli:

1) Estetik kısmı, sitenin genel görünümü. Bence bunu uzman biri yapmalı. Bu kişinin de programcı olması gerekmiyor. Tasarımcı işi.
2) İşin kodlanması ve programlanmsı.
3) Sitenin bakımı ve güncellenmesi
1)yeterince uzman kişiler tarafından yapıldı ama göreceli bi durum beğenebilirsiniz veya beğenmeyebilirsiniz
2)zaten estetik kısmı genel görünümü kodlama programlamalarla yapılyo
3)siteye sadece görünüm kazandırılıp yenilendi bakım ve güncellenmesi başka kişilere ait artık sienin başına kimi getirirlerse
KaanOZTRK
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
Yer: Turkey
  Alıntı oxax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 15:57

Dreamweaver'a damı sertifika veriliyor artık?
Yukarı
BoraKılınç Liste gör
Yazar

Bora Kılınç
  Alıntı BoraKılınç Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 18:19
Alıntı yapılan oxax

Dreamweaver'a damı sertifika veriliyor artık?
yok artık.. dreamweaver'a ?LOL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 73>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır