eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 99>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 21:42
Bozüyüklü arkadaşlar umutlanmasınlar. Taraftar olarak bütün olsak da yönetimler neden ters düşüyor anlamıyorum. Hem seçilen yönetim yeni değil. Aynı başkan yönetim kurulunu biraz değiştirip tekrar seçildi. Aynı zihniyet devam edecek gibi görünüyor.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2010 saat 13:48
Alıntı yapılan BoZüYüKLüLeR

BÜYÜK ABİMİZ DESTEK VERECEK Mİ?

Eskişehirspor'la Bozüyükspor arasında her platformda dillendirilip bir türlü uygulamaya geçirilemeyen işbirliğinin önümüzdeki sezon gerçekleşmesi bekleniyor.

İkinci ligdeki temsilcimiz Bozüyükspor'u iki sezon önce pilot takımı ilan eden Eskişehirspor Yönetimi her alanda işbirliği ve yardmlaşma vaad etmesine rağmen Bozüyükspor'la ilgili olumlu bir adım atmadı.İki sezon önce Eskişehirspor kadrosunda yer bulamayan sözleşmeli futbolcuların Bozüyükspor'a kiralanması,teknik ve yapısal yönde işbirliği gibi konuların iki takım yönetimi tarafından da spor kamuoyuna açıklanmasına rağmen birbirlerine son derece uzak iki takım görüntüsünün verilmesi her iki takıma da gönül veren taraftarlar tarafından üzüntü ile karşılandı.Geçtiğimiz sezon iki takımın hazırlık maçı bile yapmayışı ipleri kopma noktasına getirdi.

Geçtiğimiz sezon Rıza Çalımbay yönetimindeki Eskişehirspor'un ligi başarı ile bitirmesi Eskişehir ile her yönden bütünleşmiş olan ilçemizde son derece memnuniyetle karşılanmıştı.Eskişehir'den sonra en çok taraftarının Bozüyük'de olduğu Eskişehirspor'un ilçemiz takımına destek ve yardımlarının önümüzdeki sezon gerçekleşmesi Bozüyükspor adına sevindirici bir gelişme olacak.Yeni seçilecek Bozüyükspor Yönetiminin de bu konuda adımlar atmasını bekleyen taraftarlar yeni seçilen Eskişehirspor Yönetiminin kardeş takımları Bozüyükspor'a her yönden yardımda bulunacağına inandıklarını belirttiler.

Şöle bi Halil Ünal konusunda araştırma yapıp zaten ileride neler olcağını göreblirdik.Kağıt üstüne kalır bu kağıt üzerinde de devam eder..Bu konuya kadar Halil Ünal'ın daha çok verdiği sözler yapması gerekenler var onları halletmediki bu olsun.Eskişehirspor Göztepe'ye oyuncu yollamaya devam eder......
O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
bozüyüklü26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: bozüyük
  Alıntı bozüyüklü26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2010 saat 12:54
"Büyük Abimiz  destek verecek mi?" başlıklı haberimiz üzerine ilk destek Eskişehir Basınından geldi.Eskişehir'in trajı en yüksek gazetesi olan Anadolu Gazetesi Spor Sayfasında manşetten verdiği haberde kardeş takım Bozüyükspor'a destek olunması gerekliliğine vurgu yaptı.Spor Servisi Müdürü Süha Bozkurt imzalı haberde Bozüyükspor'u pilot takım ilan eden Eskişehirspor'un şimdiye kadar hiçbir katkı ve destek yapmadığı dile getirildi. Şimdi gözler yeni işbaşı yapan Eskişehirspor Yönetimine çevrildi.Taraftarlarımız maddi destekten ziyade Eskişehirspor'da forma şansı bulamayan sözleşmeli futbolcuların uygun şartlarda Bozüyükspor'a kiralık verilmesi yönünde görüş belirttiler.
http://bozuyuk11.com/?part=haber&gorev=oku&id=91868

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2010 saat 13:55
Sefa , Mikail , Cemal gibi gençlerimizi Bozüyük'e verebiliriz aslında şu an zor günler geçiren Bozüyük'e bu yetenekli ve maliyeti çok düşük oyuncuları verirsek bir nebze olsun rahat nefes alırlar .
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2010 saat 14:36
Anadolu Gazetesi son aylarda Spor sayfası olarak yerel Basınımızda önemli ölçüde farklı yorum ve yazarları ile öne çıkmaya başladılar  fikirlere katılmamak mümkün değil,Süper Ligde her takımın Pilot takımı olmasına rağmen Bozüyük gibi  2.lig takımına ilgiyi göstermeme
Eskişehirsporun yetişen gençlerine orda oynama pişirme gibi şansını elden kaçırmaktır.
Yöneticlerimiz lütfen bu konuya eğilip sağ duyulu davransınlar.
Yukarı
Bozüyüklü Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı Bozüyüklü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2010 saat 17:36
Lütfen biraz vefalı olalım,herşeyi çok çabuk unutmayalım. ES-ES imizin deplasmana dahi gidemediği dönemde Bozüyükspor otobüs'ü koşulsuz ES-ES in emrindeydi.Her nekadar Bileciğin bir ilçesi gibi gözüksede Bozüyük her koşulda ve her yerde bizimle. Rahmetli Sinan'ın cenazesinde anayol kapatılıp cenaze mahşeri bir kalabalıkla devlet protokölü gibi saygıyla Eskişehir'e uğurlandı.
Süperlig'te tüm takımlar pilot  takım arayşında iken 15 dakikalık Eskişehir'in Organize sanayisinden bile bize yakın Eskişehirin bir semti konumudaki Bozüyük'e sahip çıkılsın.Rezerv takım gibi düşünülüp takıma giremeyen gençler orada hazırlansın. Bir takımım için en önemli unsur taraftarsa Bozüyük'te ES-ES taraftarına bir bakılsın iç sahada türübünleri dolduran bir sürü Bozüyüklüyü veya satılan konbinelere bir bakın. Yönetim sadece medyada boy göstermekle olmuyor.Bozüyük Göztepe kadar itibarı hak ediyor.Saygılarımla
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2010 saat 21:14
vefanın bir semt adı olmadıgını göstermek gerekir diye düşünüyorum BOZÜYÜKSPORA sahip cıkılması bir farzdır
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
arifff73 Liste gör
Yazar

arif kara
Yer: eskişehir
  Alıntı arifff73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2010 saat 22:06

Bozüyüklü arkadaşım öncelikle şunu bilelim Eskişehirspor Türkiye'de birçok insanın kalbinde taht kurmuş bir takımdır. Bozüyük belediye başkanımızda bir Eskişehirspor sevdalısıdır. Onun Eskişehirspor'a otobüs sağlaması ve bunan benzer yardımlar yapması onun Eskişehirsporlu'luğundandır. Bozüyükspor'la Eskişehirspor köprüsünü sayın Bozüyük Belediye Başkanı atmıştır ama Bozüyükspor başkanı Yalın ZEYBEK o yıl Eskişehirspor kiralık topçu vermek istediği zaman benim kiralık topçuya ihtiyacım yok bana verirseniz bonservisi ile verin dediğinde kapıları kapadı. Bozüyükspor bizim alt yapımız olmayı kabul etmesine rağmen sayın Zeybek böyle tepki vermesi bizi üzdü. Bozüyükspor bizim küçük kardeşimiz bizimle pazarlık yapmasına gerek yoktu sayın Zeybek'in. Biz Bozüyük'ü ve Bozüyükspor'u seviyoruz.

Yukarı
besyo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ceylan
Yer: Esk.
  Alıntı besyo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 10:34
Başkanın yaptığı yanlışlar,tüm ilçeye mal edilmemeli... Bozüyük resmen ilçemiz değilse de kalben bizdendir..
'Meftunuyuz Hayranıyız '
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 16:52
Kesinlikle yardımcı olunmalı.Göztepeye yollanan ve a2 'de oynayan futbolculardan bazılarını göndersek bozüyükspor 4-5 yıl içinde bankasyaya çıkar.

Başkan Eskişehir Porsuksporu kurup amatör kümede oynatacağına ,Bozüyükspora yardım et 4-5 yıl içinde bankasyada bir takımın olsun.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 99>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır