eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Milan İşbirliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 10:54
Anket açmışlar ve beni istiyorlar hacım. % 99 ankette öndeyim. 1 oyun var, oda futbolcu gattuso dan
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 10:55

Başkanın atkı ve şapkayla o kadar dalga geçmiştiniz , bak adam İtalyaya hazırlanıyormuş.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 10:58
sen onu bi geç serdar ankete hile karsıtırmıssın sen kale arkası demek ben demek
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 11:00
Alıntı yapılan lord of eses

sen onu bi geç serdar ankete hile karsıtırmıssın sen kale arkası demek ben demek
Koskoca San Siro'da koca stadımızı paylaşamadınız valla..Gidin istediğiniz yere oturun stad bizim değil mi?...Big%20smile
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 11:07
 ''Necmettin çelikhan bugün ise yeni bir heyecanın peşinde. 1 Mayıs tarihinde Turkcell Süper Lig’in başarılı takımlarından Eskişehirspor’da Futbol Direktörü olarak göreve başlamaya hazırlanıyor.'' Ben bunu anlamadım.bu şahıs iyi birimidir.ÇAĞIL ABİ BU KONUDA BİLGİ sahibiysen bizi aydınlatırmısın .en azından bu konuda neler düşünüyorsun.
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 11:12

Yine Türkiye de bir ilke imza atmış bulunuyoruz

Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 11:14
1 Mayıs tarihinde Turkcell Süper Lig’in başarılı takımlarından Eskişehirspor’da Futbol Direktörü olarak göreve başlamaya hazırlanıyor.
Demekki 1 Mayıs tan itibaren bir Futbol Direktörümüz olucak heleki bu kişinin profesyonel biri olması sevindirici bir haber Hayırlı uğurlu olsun inşallah.
...
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 11:15
Suat abi Sermetle Manchester kentinde ne zaman karşılaşsak şehir ayağa kalkıyor. Ben sosyete tayfanın lideriyim ama yinede güveniyorum....Sermetin tayfa Manchester in Çinçin mahallesi çocukları.
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 11:32
Necmettin Çelikhan futbol dünyasında önemli bir isim. Trabzonspor’a teknik direktör Vahid Halilhodziç’i getiren, Beşiktaş’ta pazarlama genel müdür yardımcılığı yapan, cep telefonu üzerinden takımların spor servislerini geliştiren, Zaman Gazetesi’nin gecesine Barcelonalı yıldız Eto’o’yu getiren, Barcelona’nın Türkiye yetkilisi, Beşiktaş’ın küçük yıldızı Muhammed’i İspanya’ya getiren kişi olarak tanınıyor.

Necmettin çelikhan   ile ilgili bu bilgileri buldum biraz futboldan uzak daha cok menajer sıfatında gibi
Hayırlı olsun
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 11:34

işte abi problem orda serdar manchesterda sosyete tayfanın kaymagını yerken ben manunun gariban cocuklarıyla otobuslerde deplasman yapmaya çalışıyodum serdar bey sosytenın parasıyla ucak kaldırıyodu şimdi milanın kale arkası tribunu olan fossa dei leoni dunyanın efsane tribunlerinden olunca serdar hemen kendini oranın basına getirmeye calısıyo ama nafile cok pis hır cıkartırım haberi yok orası benim hakkım degilmi abi o gitsin yine sosyete tayfayla takılsın biz yine kiliseden şarap çalıp maçlara gidelim o ucakl deplsaman yapsın biz milanodan 302 yle avrupanın her yerine gideriz

MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır