eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Milan İşbirliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 02:50
bana görede gerçek bir haber ama inanmayanlar için 28 nisanı bekliyecegiz o zaman herşey belli olcak 
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 02:52

Alıntı yapılan esesim-26

bana görede gerçek bir haber ama inanmayanlar için 28 nisanı bekliyecegiz o zaman herşey belli olcak 

Ne zaman ki Milan gelir Eskişehir Atatürk stadyumuna o zaman inanırım arkadaş :)

ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: Turkey
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 02:53
28 nisanda bu imzalar atılsın benim uyeligimi silin bukadar net soyluyorum haberler hedef degistirme hareketleri ortamı biraz sakinlestirme gayreti neyse bu imza 28 inde imzalansın hesabım kitlensin burdan yonetici arkadasa sesleniyorum....
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 03:07
Alıntı yapılan tatarserdar

28 nisanda bu imzalar atılsın benim uyeligimi silin bukadar net soyluyorum haberler hedef degistirme hareketleri ortamı biraz sakinlestirme gayreti neyse bu imza 28 inde imzalansın hesabım kitlensin burdan yonetici arkadasa sesleniyorum....
.................................Eger o imza atılmazsa ki ben 54 yasındayım beni silin ama eger o imza atılırsa o sevgili ESESli arkadasımız tatarserdarın uyelıgı devam etsin........lutfen........beni silin lutfen....1965 den beri ESESin pesindeyim.....eger o imza atılmazsa lutfen beni silin bu forumdan.............o arkadasımız baska bahane bulmasın lutfen...ben razıyım..........bu yonetıme ne guvensizliktır bilemiyorum...ankguculululer bile bunu yapmaz..........tatarserdara basarılar...ben mezarıma gırmeye seve seve razıyım..........eger atılmazsa seve seve mezara gırmeye razıyım...sevgiler tatarserdar......ama eger atılırsa...............................o imzalar...................ne tatarlıgın kalır ne eses lıgın....o kadar..........
Sadece ES ES...gerisi hikaye...
http://eseses-kikiki-eski-eski-es.tumblr.com/
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 03:26

.....................ben 54 yasındayım ve bu soz verenlere inandım...sen 29 yasındasın ve inanmıyorsun........kim haklı bılmıyorum....ben butun saflıgımla ınandım......eger senin dedigin gibi bu eger bır sahtekarlıksa ben bu foruma bir daha yorum yapmam....ve sadece seni tebrık etmek ıcın son mesajımı yazarım........umarım haklı olan kazanır..............sevgili tatarserdar..........1965 den beri macları seyreden bırı olarak adeta mezara gırerım......sevgiler...............belki sen haklısın belkı ben gorecegiz............
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 03:33
Sevgili Murat amca bu yönetime güvensizliğin nedeni kendileri değilmidir sorarım sana . Bu iş doğru ise tabiki tebrik ederim bende . Ama stad konusunda , store konusunda  , mali konularda , alt yapı konusunda be bir çok kurumsal alanda vaat ettikleri şeylerin % 90'ını tutmadılar . Söyledikleri şeyler hep palavra çıkmadı soruyorum size . Dolayısı ile bu tatarserdar'ın ES_Kadir'in ya da RossoNero'nun suçu değildir bu önyargı bu güvensizliğin nedeni tamamen ve tamamen yönetime aittir . Ayrıca mezara giderim falan diye yorumlar okumak bizleri üzüyor . Allah uzun ömürler versin size inşallah hep beraber güzel günler göreceğiz Milan kardeşliği gibi ne olduğu belirsiz bir anlaşma için ne forumu bırakmaya ne de ölmeye gerek yok .
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 04:20

..........................eger o imza atılmazsa.....ben bır daha bu foruma tek kelime yorum yapmam.......ama....eger atılırsa sen tatarserdar olarak tek kelıme bile yorum yapmana izin vermem.............................
Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı murattan26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 06:30
imzalar atıldıktan sonra ES ES imizin forma reklamı MİLANGAZ,milanın forma reklamıda ESGAZ olsun
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
serdar_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdar_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 07:28
Alıntı yapılan murattan26es

imzalar atıldıktan sonra ES ES imizin forma reklamı MİLANGAZ,milanın forma reklamıda ESGAZ olsun
LOLLOLLOLLOL
AŞK-I ŞEHİR
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 08:52
Alıntı yapılan EsSieN

Alıntı yapılan esesim-26

Ne zaman ki Milan gelir Eskişehir Atatürk stadyumuna o zaman inanırım arkadaş :)

yok arkadaş gelmesinler eskişehir stadına ne o rezilliğimizimi gösterecez onlara adamlar demezmi bu stad ne çağ öncesindenmi kaldı derler ben utanırım şahsen orada milan sahaya çıkınca
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır