eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Milan İşbirliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
wolfalone3839404142 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı wolfalone3839404142 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2010 saat 23:33

şimdide kim neden niçin milanla dost oluyor tam açıklarmı.. bizde belki dost oluruz ???

nerde kalmıştık?
Yukarı
angelica Liste gör
Deneyimli Yazar

faruk
Yer: istanbul
  Alıntı angelica Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2010 saat 23:34
getirileri ne olacak peki bu kardeşliğin?
Taraftar olmak; Hiçbir menfaat beklemeksizin, gücünün yettiği kadar maddi ve manevi bağlı olduğun renklere destek olmak, yer ve zaman farketmeden takımına sahip çıkmaktır.
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2010 saat 23:41

sporx.com'dan alıntıdır.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2010 saat 23:44
Alıntı yapılan angelica

getirileri ne olacak peki bu kardeşliğin?
alt yapı açısından çok getirisi olabilir Smile
KaanOZTRK
Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2010 saat 23:46

Biz Rennes'i Eskişehir'e getirtmeye çalışırken, başkan Milan'ı getirecek galiba.

Şimdiden söyliyeyim Gattuso ile karşılaşırsanız yolunuzu değiştirin sokakta yürürken bileadam sakatlayacak potansiyel var kendisinde.Tongue

Dostluk maçında kırmızı kart yerse hiç şaşırmam.

Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2010 saat 23:55
Alıntı yapılan tepebaşılı26

Alıntı yapılan tridimit26

Halil Ünal'ın yenilikleri ve süper fikirleri.... Herşey bitti Milan ile işbirliği kaldı.İLK ÖNCE ŞU Açık Tribün üstünü kapat.Tuvaletleri , büfeleri , giriş çıkışı düzelt.STORE açtın, içinde alınacak ürün ve çeşitlilik yok.HEP REKLAM KOKAN HAREKETLER BUNLAR...
canım kardeşim reklam falan değil.. başkan  ciddi ciddi bu işe el attı ve beğenirsin yada beğenmezsin böyle bir projeyi hayat geçiriyor..bence bravo demek en doğrusu..

Vallahi canım kardeşim  başkan ciddi bir işe el atmış gerçekten de...Her dert bitti...Ben kombinemle çok rahat girip çıkıyorum stada....Maç bitince yarım saatde stadımızdan çıkabiliyorum...Store'da her türlü ürünü çakmasına gerek kalmadan rahatça alıyorum...Stadda her türlü envayi çeşit yiyecek buluyorum...Oturduğum koltuk cillop gibi ... Yağmurda çamurda üşümedem ıslanmadan maç izleyebiliyorum... Bedava dağıtılan biletlerden yararlanabiliyorum... Haaa bir de altyapımız süper...Her sene 2-3 futbolcu geliyor A takıma...Kimse kimseyi kandırmasın...Etin budun ortada...halledilecek onca sorun varken...Buna ben alkış tutmam...Bu sadece klasik Halil Ünal açıklamalarıdır...Başka bir şey değil...Bunu beğenecek lerin de kendi kişisel fikirleridir...
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
eevsen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

engin
Yer: eskişehir
  Alıntı eevsen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 00:11
bos bos oturmaktansa mılan ıle boyle bır calısmaya gırmek bıle alkıs ıster tabı kı daha oncelıklı ve onemlı sorunlarımız var ama burası turkıye oyle ıstedıgın zaman ıstedıgın ıslerı yapmaya ızın vermıyorlar ClapClap
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 00:14
Bu işler senin elindeyse adama gülerler ???? Senin yetkin varsa başlayacaksın, uğraşacaksın, yapacaksın .
Başkasına bağlı parazit yaşıyorsan yapamazsın tabiki ...
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
  Alıntı esesim_hasretim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 00:31
Ne enterasan ya.Tamam bende beğenmiyorum yönetimi genel olarak düşününce.Fakat iyi birşeyler olduğu zamanda tebrik edelim.Adam birşey yapsa bi dert yapmasa bi dert,çok ilginç ya.A.C Milandan bahsediyoruz arkadaşlar farkındamısınız?Yani bu iş sırf imzada kalsa bile yani imzadan sonra hiçbirşey olmasa bile bence çok önemli bir adımdır.Bu sezonun başından beri yönetimin yaptığı şeyler alkışı hakediyor.Transfer politikası,Euro 2016,tesisler her ne kadar bitmesede ve bu işbirliği,yeterlimi asla değil,ama ilerleme var bunuda laylaya vurmadan alkışlamak bize yakışandır diye düşünüyorum.
Yukarı
E-lia-S Liste gör
Yazar

metin
Yer: Turkey
  Alıntı E-lia-S Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 00:41
iyi birşeyler olduğu zamanda tebrik edelim. tebrikler yönetim.
YTU-ITU

TAA UZAK YOLLARDAN GELDİM...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır