eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Milan İşbirliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
Online Durum: Offline
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2010 saat 11:28
Yönetim Eskişehirspor adına birşeyler yapmaya çalışıyor. İyi ya da kötü. Bunu zaman gösterecek elbet ama Eskişehirspor'umuzun adını dışarıya duyurabilmek adına ben olumlu bakıyorum.Umarım bu ortaklıktan faydalı çıkarız...
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2010 saat 11:48
yuh diyorum başka birşey demiyorum.Böyle güzel bir olayda bile muhalefetler çıktı vallahi pes.

Herkes şunu anlamalı bu bir pilot takım anlaşması değil bir işbirliği anlaşması bizim hocalar oraya gidip onlar bu işi nasıl yapıyor gidip öğrenecekler , dünyaca ünlü milan labaratuvarlarını gezecekler belki gelip aynısını buraya kuracaklar.

Onlarda bizim ülkedeki ve yakın ülkelerdeki futbolcuları kendi ülkelerine götürüp eğiteceklerine bizim altyapıda eğitecekler.Bİr nevi bedava futbol okulu kuracaklar.

İki tarafta kazanacak yani.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2010 saat 11:50
Onlar bizim alt yapımızdan alır ama bize vermezler Big%20smile
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2010 saat 12:31
hemen bir milan-eses atkısı istiyoruz ve maç öncesi kardeş takım milan lehine tezahüratlarda bulunuyoruz mi-lan şak şak şak  LOLLOL
Yukarı
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2010 saat 12:31

Doğru yönetilebilirse yıllardır hayalini kurduğum altyapı projesi gerçekleşiyor demektir....

Şöyle düşünürdüm her zaman alt yapıdan her sene 1-2 tane üstdüzey oyuncu olabilecek genç çıkarabilirsek zamanla hem maddi hem manevi yönden başarı gelecektir....

Bu proje ile sanırım hayalim gerçek olacak..

Daha öncede bahsettikleri gibi kondisyoner ve sağlık ekibini bile örnek alıp uygulayabilsek bizim için çok güzel olur...

Önce bir sistem otursun da ondan sonra futbolcu alma verme meseleleri tartışılır...
"şişen köfteler"
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2010 saat 13:22
Bende olumlu bir gelişim olarak görüyorum. Ama bunun neler getirip neler götüreceğini şu anda hiç kimse bilemez tamamen tahminlere dayanır. Ama düşününce görüşmeler Pilot takım olarak değil karşılıklı bazı konularda ortaklık gibi. Bize ne gibi getirileri olabilir
1-Milan gibi bir devle bazen Avrupada ESES imizin adı anılmaya başlanacak.
2-İtalyada takıma Milanla birlikte kamp yapma fırsatı doğacak. Belkide bu kamp yeri Türkiye Antalya olacak ve Türkiyenin Turistik kapasitesi gelişecek.
3-Sezon açılışı Milan ile Eskişehirde olabilecek.
4-Alt yapı antrenörleri , alt yapı futbolcuları ve sağlık ekipleri Milandan bu konuda eğitim alabilecek.
5-Alt yapımıza çeşitli ülkelerden bizim izleyemeyeceğimiz (As kadroya bile izlemekte sıkıntılar var) yetenekler katılabilecek çok başarılı olanlardan Milan' a gidenler olabilir ama senede kaç tane 1 bilemedin 2 diğerleri yine bizde.
6-Bazıları bizim alt yapıdan yetişmiş olanları alacaklar diyor biz demiyormuyuz alt yapımızdan yetişen yok , iyi bir takıma gönderdiğimiz senelerdir yok diye. Bu şekilde derizki Milana biz şu futbolcuları gönderdik veya tV lerde Milan' a Eskişehirden gelen ....... in attığı golle maçı kazandı. Ama bu aynı zamanda ESES imizinde geleceği yerin ve gelişiminin bir göstergesi olacaktır.
7-Milandan yönetim ve finansman yaratma olarakta faydalanılabilir.
8-Milan ürünlerinde (dünyada) ESES iminde arması ve görsellikleri kullanılabilecek şekilde ticari görüşmeler olabilir. Böylece dünya çapındada tanınmaya başlarız.
9-Onlarında tabiki karşılıklı olarak beklentileri olacaktır en büyük beklentileride diğer arkadaşlarında belirttiği gibi bazı keşfettiği yetenekler için ESES imizle işbirliğine girmek ve bu konuda öncelikli söz sahibi olmak. Bu söz sahibi olmak demek bedavaya vermek değil tabiki bedelini karşıladıktan sonra neden Milan' a futbolcu vermeyelim.
10-Milan' a alt yapıdan futbolcu vermek demek alt yapının güçlenmesi  , kulübün güçlenmesi demek.

Kırmızı Şimşekler
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2010 saat 13:30
Alıntı yapılan erahnes

hemen bir milan-eses atkısı istiyoruz ve maç öncesi kardeş takım milan lehine tezahüratlarda bulunuyoruz mi-lan şak şak şak  LOLLOL
Milanonun plaka kodu kaç acabaLOL
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2010 saat 13:44

Anlaşmanın şartlarını tam bilemiyoruz.Şahsen aynı renkte olduğumuzdan dolayı milan seçilmiş olabilir fakat alt yapı konusunda dünyada söz sahibi takımlar belli tercih tartışılabilir ayrıca uzun vadede fayda getirebilecek bir anlaşma gibi duruyor aynı zamanda bizim altyapımız konusunda çalışma gerektiren çok konu var bunun yanında başkandan kurumsallaşma ve gercek anlamda çağdaş yönetim anlayışını bekliyoruz zira ne yaparsanız yapın kendı içimizdeki sorunları çözmeden bir arpa boyu yol almamız çok zor olacaktır

Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
banlıuye Liste gör
Yazar

Hüseyin
  Alıntı banlıuye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2010 saat 13:51
Milanonun plaka kodu Ml'ymiş   m 16. harf l 15. harf 31. dakikada milan diye bağırmamız lazım LOL               
Yıllardır şu alt yapıdan şikayet edip dururduk, alt yapımızın her alanda gelişmesi için önemli bir adım inşallah havada kalmaz.
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ....!
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2010 saat 13:51
Çocukken Milan ile aramızda bir bağ olduğunu düşünürdüm. Renklerden ve Opel den dolayı :) Opeli bizim sokaklarda da gördüğüm için o da hehe.. Heyecan verici gelişmeler...
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır