eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 401402403404405 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
son nef_ES26 Liste gör
Yeni Yazar

Volkan
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 14:23

yönetim ve basınımıza çok teşekkur ediyorum  bızı  boyle yalan haberlerle oyladıkları içinAngry

MAZİDEN YARIM KALMIŞ SÖZÜMÜZ VAR
Yukarı
J.eses26 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 14:38
kayserispor ankaragücü ile ali turan için anlaşmış eğer ankaragücü de ali turanla anlaşırsa transfer gerçekleşecekmiş. Ali turan antalyadaki kampa götürülmemiş.

Kaynak : Ntvspor.
Yukarı
erdal26 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 14:45
Merhaba ben yeni üye ES_ES sevdalısı
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 14:46
Alıntı yapılan erdal26

Merhaba ben yeni üye ES_ES sevdalısı

Aramıza hoşgeldiniz. Transfer konu başlığına yazmak istemezdim, ancak en azından isminizi ve yaşınızı üye kontrol panelinden doldurursanız iletişimimiz açısından daha faydalı oalcaktır.
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 14:47
Bizde bu başkan ve yönetim oldukça yok şuydu buydu diye oyalanmaya devam ederiz.Zaman geçiyor.Somut bir gelişme yok.Haftaya maç var.Lig ve kupa başlayacak.Klasik açıklamalar bunlar.Alırlarsada döküntüleri toplarlar.Bonservissiz,kaşar topçuları getirirler.
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
tcandemir Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 14:49
hala somut bir açıklama yok  Confused 
Bizde Bilirdik İstanbul Takımı Tutmayı Ama Yakıştıramadık Kendimize Şehrimizi Satmayı.
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 14:53

Gündemdeki isimlerden gerçekleşme ihtimali en yüksek olanları  bence Fahri Tatan transferi ve Batuhan'ın kiralık gelmesi... Çünkü Fahrinin bonservisi elinde... nereye gittiyse tutunamadı... Eski hocası Rıza hocayı tercih edecektir... Büyük maliyeti olmayacaksa Fahri gibi ayağına hakim bir orta saha oyuncusu kadromuza derinlik katabilir...

Batuhan ise sürekli ESESte oynamak istediğini söylüyor, tahminim 6 aylığına bize kiralanacaktır. Batuhanı çok sevmekle beraber sadece günü kurtarırız...

diğer isimler ise sezer... bence alamayız... bizans takımlarının listesindeki bir isim... keşke alabilsek...

aydın yılmaz'ı bonservisiyle almak zor... ceyhun orta sahaya düşünülebilir (maç başı anlaşmak kaydıyla) Engin Baytar transferi zor ama alabilsek harika olur... Ankaragücünde serbest bırakılan meye kuvvetli bir santrafor... forvete alternatif olarak düşünülebilir... bir umudum da belçikadan ya da yurt dışından kaliteli isim bulabilirlerse çıtamızı yükseltebiliriz... 
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 14:58
Ah ah nerede transfer.Bedavaya gelen olursa alacak başkan.Millet kimleri alıyor.Biz sezon başı doğru dürüst yabancı bile alamadık.Poljak,Lovrek patladı elimizde.
Vizyon yok , misyon yok , hedef hiç yok...
Orta sahamız çok zayıf.Alternatif yok.Oyunu yönlendirebilecek,şut çekecek,adam geçecek,verkaç yapacak en az 1 ve 2 adam lazım bize.10 numara yok.Hep defansif orta-sahalarla mücadele ediyoruz.Doldur-boşalt...
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
muzes Liste gör
Yeni Yazar

Muzaffer
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 15:01

slm.

arkadaşlar neden bu kadar sabırsız davranıyorsunuz. bir bekleyelim bakalım. pazartesi olsun. ne gelişmeler olacak ki takımımızda çok kötü bir durumda değil. sakatlar düzelse en büyük transferler onlar olacak. eğer yönetimde üstüne yenilerini katarsa yeterli.

ES-ES
Yukarı
Cihan Sinem Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Cihan
Yer: EsKiŞeHir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 15:02
fahri tatan-meye-ısrarla elyasa süme-serkan kurtuluş-yusuf şimşek(ceyhun eriş)-batuhan-barış memiş
Nefer Ulan
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 401402403404405 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır